בוקר טוב . מתח - מי יהיה בגמר ?

יונתנסקי

Well-known member
אסמרלדה, גם בעברית המועטת שלך,

רואים שאת כותבת בשפה של רחוב ("תתביישו לכם. על הזמר המזרחי ועל כול אסיה ועד צפון אפריקה לא תגיעו לנעליים של כול אלה." "את מתחת לסיליה של עדות המזרח ועד צפון אפריקה." ציטוטים משלך) אני מציעה לך שתלכי להתלונן אצל הגיס שלך הפקד/ניצב /אלוף על הגזענות של חברי הפורום, אבל שימי את עצמך בראש הרשימה. אוי לנו ואוי למשטרה, אם קצין בכיר שלה צריך להתעסק בשטויות שרצות לגיסתו בראש.

izmeral1

New member
יונתנסקי יזמרלדה טוענת שאת מהשוק חולגינית

ההס]ה שלי אולי מהרחוב אבל שלך בוערת מהשוק עגבניות עשב שותה. רעה ואין רוע ממך על עדות המזרח לא תגיעי לסוליה עם אלה שיוצאים בשינאה כאן. אין עלינו המזרחיים ענקים מבורכים בהכול. אל תגיבי לי רעים לא בקטגוריה שלי. הבנת הגבתי לך מה ........ שוק הרלם. א אני עונה למגיבים ]ה ומתנגדת לכול הרוע שבכם . ואין אני ברשימה זאת רואים מהתגובות שלי אני בהגנה למען כול מה שטוב וכמובן הזמר המרחי והפופולרי. כאן אני למען האנשים הטובים. חפשי לך שעיר אחר. ולגבי הגיס שלי כאשר יהיה צורך אני אפנה. נראה לי שאת נהנת גם מהתגובות שלי חחח

יונתנסקי

Well-known member
בוודאי נהנית. את משהו מיוחד.

רק את הטובה וכולנו שייכים לממלכת הרשע. אנחנו נלך לגיהינום, ואת לגן-עדן, אבל מה, מאוד ישעמם לך שם, כי תהיי לבד, ואז תבקשי לבוא אלינו, כי הבדידות הורסת.

izmeral1

New member
מזה שירה או כתיבה=

טוב הבנתי אותך את לא הרעה כאן אבל היו ויש עדיין כאן רעים?= והגבת לי בכיעור ולעג וזו הפעם השנייה . היה זה לפני חודש והיום. אני לא מאחלת לאף אחד רע ולא גיהנום. ואין אני .............כאן כדי להכפיש. נכון מקומם אותי לראות תגובות מסוג הזה. הבנת לכי לך לשלום ואם לא טוב תעברי תמיד זה הכוונה לדלג מעל התגובה שלי. מבקשת ממך סליחה אם ופגעתי בך. את כן פגעת וזאת רואים אישית ואין אני מזוייפת בבקשת הסליחה שלי הכול בא מהלב רק כך - ממשיכים את החיים בלי רע. לילה טוב לך והרבה אושר.

בוףברכה

New member
תתביישו לכן ..2...גזעניות...

..להכליל...רק..את אסיה ואפריקה??...יאק..,איפה גדלתן..??..איזה חינוך קצוץ..קיבלתן.... ...בושו לכן..מהודו...ועד כוש.......... גם לאבורג'ינלים...ישנה זכות..להיכנס לספר הלבן
שלכן......... בגלל שכמותכן....
.. כ"כ...בא לארוז הכל..ו..לרדת...מה..
...... פורום.... ו...שגיאות כתיב...זה לא אליבי....לגיזענות..... שם און יו.....ברק אובמה
.....

עידמןן

New member
היי

לכן יש כאן מנהל שהיא אחרית על זה אני מאמין שהיא עושה נקיון וגורמת שזה לא יהיה... לכן אני כאן

יעללה7

New member
חד וחלק======כמו אבי ביטר התבכיינות

נו באמת..... אשכנזים מזרחיים.....הכל מותר להכפיש ולעלות את השד העדתי גם השופטים אשכנזים ? נא להבין שאדון אלבז היקר מגזים.....התנהגות של תבוסתן

ofirna21

New member
בני מכניס תלהקה לאטרף.אין כמוהו .עכשיו באשליו

באשליות בחזרות ושלא לדבר על שירים אחרים כל הלהקה השתוללה ולהיום הם אמרו שהם רוצים לקפוץ ולהשתןלל בייחוד כמו שעושה הקלידן המגניב .הוא מתמודד עם מזרחי ועוד יותר טוב עם כל מוסיקה ישראלית. הוא נתן עד עכשיו את הביצועים הכי מדהימים שאפשר לשמועבמאקו שוב ושוב.ולגבי הגזענית שדיברה על המרוקאים אפילו מייקל שלך נשוי למרוקאית נטלי ביטון ואדם היה נשוי למרוקאית וסיני לתמנייה ורוחמה לאשכנזי כך שהיום חוץ מאצל החרדים האולטרה גזענים כולם מתחתנים עם כולם ובייחוד אצל הסלב ששם 80% מעורבבים מכל העידות

lotaria

Well-known member
ראיתי את בני הבוקר בחזרות לאשליות.הרס את

השיר היפה הזה. הוא צורח. לא שר. זמר הוא לא היה ולא יהיה.

השרדות10

New member
הוא צורח כמו הדרמה קווין בריזיט הקבולבול

לקחה את אחכה לך בשדות,הרסה לי את השיר עם היללות שלה לנצח נצחים.....:( אני לא נהנית לשמוע אותו בכלל,ולא חושבת שהוא זמר כ"כ טוב,הוא סתם צורח כל היום

אני יודעת שיתחתן עם עדות מזרח אחרות

בקרוב הגירושין מה לבחור עדין ורגיש לערסית מקרית גת

ofirna21

New member
עצבנית אש לפי השם את גם מרוקאית .את לא מפסיקה

לאמר שהמרוקאים עצבנים ואת קוראת לעצמיך גם חמת מזג

alona444

New member
צודק בהחלט!!! אין מה לעשות ההפקה מנסה בכוח

להרוס לבני,תסתכל על הכתבה במאקו,ובפייסבוק של ערוץ 24,מה כתבו בכותרות,לא אומרים באמת את הסיבה שבני התעצבן ובצדק!!!מי יכול לגור עם אנשים כאלה???? צבועים,מתחסדים כולם! הם רוצים להעיף את בני כי הם יודעים שהוא הזמר הכי טוב וזה משגע אותם!!! ומה הכי כואב,שלא מראים מה הם ריכלו עליו,רוחמה המתחסדת אמרה להפקה שכשהם רואים את בני מדבר איתה היא ביקשה מהם שיקראו לה,וזה אחרי שהוא עזר לה עם העיבודים והכל,איזו אישה צבועה!!!!! ומייקל,הוריד את המסכות והראה כמה הוא נוכל לא קטן,אבל חס וחלילה שיראו את הקטעים האלה-כשאריק סיני התפרץ על בני ופתח ידיים. בני לא מתייפף ולא מתלקק והוא מדבר דוגרי,הוא צודק בזה שהם כל הזמן מדברים עליו רואים שהם שונאים אותו,איך אדם אחרי שהופיע אתמול לחץ לכולם יד ועל בני הוא דילג,בסה"כ צבוע ופוליטיקלי קורקט,הוא בעצמו אמר את זה בשיחה עם שבי אתמול,באמת שלא היינו שמים לב אם הוא לא היה אומר....

izmeral1

New member
כול הכבוד ראו את הפנים האמיתיות של רוחמה.?

אמש כאשר בני ביקש גם ממנה לא לדבר איתו . מיד נתנה גב. ואמרה לחבורה אבי והשאר . עוד יותר טוב אני לא אשתוך לו את הכלים שלו. וכך אני אחסוך לי עבודה. מה בסך הכול מדובר בשלוש עד ארבעה פריטים. וכאן רואים מה האיכות של האדם. גם אם הוא טען כך. תהיה את האדם הטוב ממנו. הכוונה הוא לא בסדר תצאח את בסדר. לא היא הזויה ובזויה והיא שגרמה לרוב המריבות. כי פחדו עליה שהיא שחוקת . וכך מקבלת רחמים. אבל הם לא אמיתיים רק למצלמות. זו רומה. שיר אחד היה טוב ותו...... חלומות של אתמול הם. וקיבלה מכה ובא אייל בן דודי ונתן את הביצוח והנעום לשיר. והוא אייל גולן הזמין אותה לתוכנית שלו ונתן לה כבוד. איך היא מחסדת ומתחת שישרי ארץ ישראל מנסה להיתגנב בכוח. אמרה בפרוש לכולם . כאר שרה שיר מזחרי את אילינור. ( את השיר הזה שאני לא אוהבת סתם שיר)- אמרו את טובה בזה צאים לשרים מהזמר המזרחי. לא חלילה ענתה לא אחילף בשירי ארץ ישראל. די נעומי שמר יש וייתה רק אחת וכמובן רחל המשוררת. וכול השאר קיבוץ גלויות.. וכול אדם תמון העוקץ..רק שצריך אותו לתת לאויב ולא לאח. ערב טוב לך אלונה444

אתמול הבצוע היה לא טוב

אני מאד אוהבת אותו כזמר אבל יש לו בעיה אישיותית קשה שמקלקללת לו. בני אתמול איבד תראש. להזכירך הוא מקבל מחמאות מפה עד לשם.לא תמיד הוא יכול לזכות וזה הוא חייב להבין. מאד יכול להיות שהוא צודק שהוא לא מרגיש שהם משפחה אבל כשהוא תמיד צורח כדי להעביר משו זה גורם להם לא לרצות לשמוע אותו. ההתנפלות על כולם ובעיקר על רוחי שלא הבינה מה קרה בכלל הייתה גועלית. בני לא יודע לקבל שלא תמיד דברים הולכים כמו שרוצה. זו התנהגות שתואמת ילדים.ודי כבר להכניס שוב אשכנזים וספרדים לכל חור.

למעלה