בגרות בלשון
בהצלחה לכולם!!!!

../images/Emo41.gifבגרות בלשון../images/Emo41.gifבהצלחה לכולם!!!!

אני בכלל לא בלחץXDXD גם אם המגן שלי נוראי...אין לי כבר כוח להיות בלחץ
..... אז בהצלחה!!!!!!!!!!!! יאק בא לי להקיא מהשוקולד שאכלתי.

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifהיה נחמד ונחמד שהיה XD

אוּף, מַה שֶׁעָבָר עליי לִפְנֵי הַבַּגְרוּת: בַּלַּיְלָה שֶׁלִּפְנֵי לא הִצְלַחְתִּי להירדם וְיָשַׁנְתִּי פָּחוֹת מ-5 שָׁעוֹת
. אַחֲרֵי זֶה קַמְתִּי בַּבּוֹקֵר עִם כְּאֵבֵי בֶּטֶן חֲזָקִים וְעוֹד דְבַרִים שֶׁעָדִיף לָכֶם לא לָדַעַת
XD. בְסוֹף הָכל עָבָר וְנֶיגָשְתִי לְמִבְחַן. הָחֵלֵק שֶל דִיוּקֵי הַגִיָיה הָלַך לִי בְקַלוּת בְעִיקָר בזכוּת זֵה שְפָתַרְתִי הָכַנַה לְבַגְרוּת בַבוֹקֶר וזֵה הֵצִיל אוֹתִי. הַפוֹעָל הָלַך חֶלק קַל וחֶלק קָשה (בגלל הגזרות הקשות, נעו"י
). בתוֹרַת הָהֶגֶה ושֵם הָעֶצֶם בַחָרְתִי 2 מכל נוֹשֵא והָלַך לִי טוֹב (החלק החזק שלי
). בְהָבַנה הָיה מְעַצְבֶן אָבַל בְסֶדֶר, ובַסִיכוּם הָייתִי בלָחַץ שֶל זמַן ואָנִי כְבר לא יוֹדֵע מָה כָתַבתִי ואִם יש בִכְלַל קֶשֶר
. אז שתהיה בהצלחה לכל מי שנבחן (עכשיו זה תלוי בלמעלה).
(חחחח איך ההשקעה של הניקוד?
XDDDDDDD).

בדקתי תשובות

בפועל תורת ההגה ובדיוקי הגייה כמעט הכל נכון....(בדיוקי הגייה ירדה לי נקודה זהו).... ותחביר ושיחבו הלך עליי הבנה היה מעצבן וגם הסיכום.

ילד רע 15

New member
בדיוקי הגייה כל שאלה היא 2 נק' חח גם אני טעית

י.. חחחחחחחח זה מצחיקכ חחח

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifזה האתר:

אבל יש לו הגבלה ל-160 תווים ולשימוש פעם ביום (התוכנה המלאה עולה כסף). את מה שנשאר ניקדתי ידניתXD. הנה האתר: http://www.snopi.com/ptp/PTP.asp

ילד רע 16

New member
פורסמו תשובות ב'יואל גבע' וב'אנקורי'

היכנס לפורום 'לימודים ושיעורי בית' (מס' 321)

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifראיתי רק של גבע

אתה יכול להביא קישור גם ל'אנקורי' בשביל "חוות דעת נוספת".

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifחח אני יודע בערך כמה קיבלתי :)

לפי מה שבדקתי מהתשובות שפורסמו יש לי בערך 89/90 לא כולל הסיכום (נגיד ירדו לי שם 1-4 נקודות), באסה שכמעט כל הנקודות ירדו לי על התחביר ושחבור. אם אני אקבל 89 זה ייצא ממש יפה כי ככה קיבלתי גם במסכם בלשון ובמסכם בהיסטוריה, חחחח אני אוהב ציונים עם סמליות :]. העיקר ששתי יחידות בגרות מאחורי, רק עוד 25
.

ילד רע 16

New member
חחח 25 זה לא מעט.

העניין הוא שבי"א תבין כמה בי' זה שולי {משהו שאני בעצמי עוד לא מבין, אבל הרבה אומרים. אז פשוט נאמין.}
בי"א עושים תנ"ך, היסטוריה ב', אזרחות, מתמטיקה 005, מתמטיקה 006, אנגלית, מקצוע מורחב ועוד...

ילד רע 16

New member
סליחה,

לאו דווקא 005, 006. זה תלוי. 5 יח"ל עושים בי"א את מה שאמרתי. 3 ו- 4 יח"ל, אין לי מושג.

nizan 15

New member
../images/Emo115.gifכן, ולדעתי זה לא סידור טוב

ב-י' זה בסדר שיש מעט בגרויות בתור התחלה, אבל ב-י"א זה פשוט כמות בגרויות ענקית, בעוד שב-י"ב יש אולי רק 6 בגרויות שרובן של 2 יחידות וזה יותר קל. אני לא יודע מה איתכם אבל אצלנו בכיתה י"ב לומדים רק 6/7 מקצועות, איך אפשר לחלק דבר כזה על מערכת של 40 שעות?! פשוט צריכים להוריד מהעומס של י"א ולהעביר שווה בשווה ל-י"ב.

ילד רע 16

New member
בי"ב אתה כמו סטודנט חופשי.

בא לכמה שעות, הולך, חוזר. זה גם לא כזה משנה, כששניים מתוך מקצועות הבגרות שאתה עושה הם אנגלית (שלא צריך להתכונן בגרוש
) וחיבור ... בי"א יש הרבה יותר עומס, יוצא שיש הפרש של 2-3 בין כל כמה בגרויות.

../images/Emo18.gifאחרי הבגרות../images/Emo41.gif

כפי שאמרתי אקח כמה ימים חופש:\ אני צריכה זמן לעצמי....ולסדר לעצמי את הראש...מסתבר שבשביל אנשים מסויימים זה מציק שאני "מתלוננת" להם..אבל לא משנה..אני לא צריכה תומכים:]. אז אחזור בעוד כמה ימים..אני אשתדל לסדר את הפורום...אבל אני באמת צריכה את החופש הזה מהאינטרנט.... אז נפגש עוד יום\יומיים\שלושה ביי
וחופשה "נעימה".

למעלה