אשת השבוע שלנו

מעיןבר

New member
../images/Emo26.gifאשת השבוע - Arfilit../images/Emo36.gif

את מוזמנת לספר קצת על עצמך ואתן מוזמנות לשאול

עמית@

New member
איזה כיף ../images/Emo13.gif

שואלת- אם לא היית עו"ד (ולמה בכלל פנית למשפטים?) מה היית רוצה לעשות? (ניחוש- איזה תחום אמנות?)

Arfilit

New member
סופרת

בלי שום ספק - סופרת. אם אפשר היה להתקיים מכתיבה - הייתי כותבת ולומדת כל היום ולסירוגין. פניתי למשפטים - כי זה מקצוע שיש בו גם גיוון, גם מחשבה, גם כתיבה וגם עבודה עם אנשים. כל אלה הם מחוייבי המציאות מבחינתי.

עמית@

New member
ועכשיו אחרי חוג הדרמה בכלל תהיי

עורכת דין שאי אפשר לעמוד בפניה

בלינקה

New member
וגם לי שאלה

למה רצית להיות אשת השבוע? האם היו לך התלבטויות לפני שהצעת את עצמך?

יש לי המוןש אלות אבל נתחיל מהפשוט

בת כמה את? כמה שנים את עוסקת במקצוע? בני כמה הילד/דודס? מה עשית בצבא? אחר כך יבואו שאר השאלות....

Arfilit

New member
אז ככה

כמו שאמרתי - אני שנים ספורות מעל 30 (גיברת לא מגלה, כמו שהיתה סבבתי המנוחה אומרת). 6 שנים במקצוע + שנה התמחות. הפעוטה - בת שמונה חודשים ומחצה. בצבא הדרכתי חבלה ומיקוש ואחר כך סילוק פצצות.

Arfilit

New member
אוי - כתבתי הצגה של עצמי

והיא נמחקה. אז אני אשתדל לחזור על עיקרי הדברים כאן - כי ההתחלה משיבה לשאלה שלך: התלבטתי לפני שהתנדבתי - משום שכפי שחלקכן שם בודאי לב - אני מאוד חרדה לפרטיות שלי. אבל נראה לי שאפשר גם לספר וגם לשמור על הגבולות, בבחינת לגלות טפח ולהסתיר טפחיים. קצת על עצמי - אני ערפילית, שעברה את גיל שלושים לפני X שנים (X גדול מ- 0...). נשואה מזה שנה לגבר - איתו גרתי שנתיים בטרם הנישואים והכרתי - בלי להיות זוג - עוד כמה שנהים טובות קודם לכן. לפני שמונה חודשים ומחצה נולדה לנו האפונה - אפונת קסמים - ילדה מתוקה ומופלאה שעוסקת כל היום בלהביא נחת להוריה... חוץ מלהיות עורכת דין אני גם כותבת - גם שירה וגם פרוזה, ובכלל - ספרות זו האהבה הגדולה שלי. אני מתעניינת בהמון דברים - אבל רוחבית - מה שאומר שאני לא ממש מומחית בכלום (מעליב קצת - לא?!). השריטה הגדולה שלי היא שירי ילדים - ואני מכירה מאות (או לפחות הרבה עשרות) מהם בעל פה. מה עוד?! לא יודעת. אני מוכנה לשאלות. Bring it on!!!

אור100

New member
את במקרה מרחובות במקור?....

יש לי הרגשה שעשינו טירונות יחד...

אור100

New member
אה../images/Emo10.gif ויש לי שאלה

מה מקור השם ערפילית? כלומר למה בחרת בו

Arfilit

New member
כי הסתתרתי

ההריון היה סודי - אז הסתתרתי מאחורי הערפל שבשם. הערפל התפזר מאז - אבל השם נשאר.

lulyK

New member
כל יום ב-11:40 אני חושבת עלייך

(משתדלת מאד לראות וויאג'ר - מההתחלה - וכל הרפתקאה מתחילה בכניסה לערפילית). אני זוכרת שהתלבטת בהריון אם לעזוב את ת"א ולעבור למושב. איך את רואה את זה היום?

sipor

New member
ולי יש שאלה..

איזה חלום את רוצה להגשים ? אם קיים אחד כזה . ובמה את הכי מתגאה בעצמך ?

למעלה