אקימידע יולי 2007

Michal NS

New member
נלחץ והודפס רק נשאר לקרוא...../images/Emo6.gif ../images/Emo51.gif../images/Emo45.gif

אוריתי יקרה ואהובה שלי../images/Emo23.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אישה יקרה שכמוך !!! עכשיו אני מבינה מה קורה בכל השעות שאת אינך בבית, ואחר כך את חוזרת שחוטה ואפילו אין לך כוח לנשום, קל וחומר לדבר. אני מבינה כעת הרבה, אבל הרבה דברים, כי אני יודעת שאת משתתפת בכל הוועדות , כולל בוועדות החקיקה בכנסת, ובגלל זה יש לך מספר מתנגדים,{כי הכי קל עם "יס - מנים"} אבל שימותו בקבר של נאצר כל הקנאים, או שנכון יותר שיחיו עד 120, יראו את מלחמותייך, ויתפוצצו.... כל מי שעובד ושומר על זכויותיו של האדם החלש, מן הסתם יעבור מה שאת עוברת, בולדוזר יקר ואהוב שלי. אני כל כך אוהבת אותך, מצדיעה לך, גאה בך, יישר כוח. את לא הגדולה מכולם, את הענקית מכולם.קורצת מזן של גיבורים. ממך רק ניתן ללמוד, ורק להעתיק. אי אפשר אפילו להתעלות. פשוט אי אפשר. את מנהיגה אחותי. תודה על הכל, ועל מה שהכנסת פה היום. ואני יודעת שתקרעי אותי על ההודעה הזאת, יא ענווה אחת שכמוך.... מ'כפת לי... אוהבת אותך. ת-מיד. מת-מיד. לת-מיד. ארי.

אריאלוש דונט אקשנשוז אחותי ../images/Emo6.gif

מי שיקרא יחשוב שאם לא אני אז אקים מתפרקת מחר
חחח פדיחות את עושה לי..... הקרדיט לא מגיעה לי אלא לעובדים המסורים של אקים בתחומי הסינגור והשירותים, העובדים קשה מאוד בשיתוף פעולה עם המנכ"ל וההנהלה. מתה עליך יא מצ'וגעת

תודה לאקי"ם ../images/Emo24.gif

ותודה לך אורית שאת ואקי"ם עושים עבודת קודש ונותנים גב חזק ופעיל לאותם ילדים ובוגרים שלא יכולים לעמוד על זכויותיהם. ועוד אחרי ששמעתי על ה"קיצוצים" = הגזרות העתידיים שהולכים להשפיעה לרעה על כולנו. אורית רציתי לדעת בבקשה יותר על נופשונים שיהו בעתיד. אם את יכולה לציין מתי ואיפה נרשמים אם אפשר בכלל, כי המשפחה שלי צריכה קצת חופש.

חני ח

New member
אורית היקרה../images/Emo13.gif

בעיתון שקיבלנו הביתה של אקים פורסם שיש נופש משפחות היש בזה משהו ? ואם כן עדכני אותנו . תודה.

עמיקםרז

New member
לחני

שלום רב, מה שלומך? לפי אתר אקים, ניתן לפנות בשאלות בנושאים הקשורים לנופש אל אמיר באגף תרבות אמנות וספורט - אקים בטלפון: 052-4517094. שבת שלום, עמיקם

מיריאל1

New member
אומנם באיחור- אבל תודה ענקית לך אורית

הדפסתי את הדברים . מה שמאוד חשוב ודחוף מבחינתי זה נושא הקייטנות- מכיוון שהקיטנה שלנו מתחילה לפעול אוטוטו ויהיה נפלא אם נוכל לקבל את הדברים שהוצעו שם לישובים שמקיימים קייטנות. כמובן ששאר הנושאים חשובים והכרחיים לא פחות. מצטערת שאני לא בפורום הרבה זמן... אין לי הרבה זמן לאחרונה- אבל תמיד אני נכנסת להתעניין מה קורה. אוהבת אותך מירי

מיריאל1

New member
גם אני אהובתי אני תמיד שואלת לשלומך ומתעדכנת

מקווה שנדבר בקרוב. נשיקות יפתי

לורד וחני היקרות

צריך לעשות הבחנה בין סוגי הנופשים השונים. הנופש שקראתן עליו באקימידע הוא נופש ארצי לבוגרים בעלי פיגור ולשם יוצאים הנופשים ללא ליווי המשפחה אלא בליווי של מדריכים. זהו נופש שמתקיים אחת לשנה בחודשי הקיץ. לגבי נופש המשפחות- זהו פרוייקט של אקים ישראל שעדיין לא התחיל. כשהפרוייקט ייצא לדרך כולם יידעו עליו. כרגע מתקיימים נופשים משפחתיים ביוזמות מקומיות של סניפי אקים. לדוגמא- הסניף שלי בת"א מקיים כבר מזה 7 שנים פרוייקט מקסים של נופש קיץ לשישי שבת בקיבוץ שפיים. זהו פרוייקט משותף שלנו ושל עריית ת"א ושל ארגון אילן. הייתי שמחה לשלוח את כולכם אם הייתם תל אביבים
אבל צריך לברר בסניפי אקים המקומיים ולראות מה מתקיים אצליהם. בנוסף מתקיימים גם נופשונים לילדים. קצת על הנופשונים תוכלו לקרוא כאן שב"ש והרבה חיבוקים אורית

למעלה