אני לא מבין

../images/Emo41.gifאני לא מבין../images/Emo41.gif

יש לי מסנג'ר 7.5, לפי מה שאני יודע, זה הגירסה המעודכנת ביותר. צצה לה הודעה מהמסנג'ר, שקיים מסנג'ר מעודכן, והאם בירצוני להתקין? מה ניסגר עם המסנג'ר, רבותי

דנה118

New member
יצא עידכון לגרסא

שמעדכנים זה תמיד מופיע.גם אפילו שיש לך את הוכנה העדכנית ביותר...

דנה118

New member
זה מה שהתחדש:

1. מסנג'ר בשפה הצרפתית בחלונות השיחה של הודעה שנשלחת למנוי סלולרי היתה כתובה הודעה המסבירה כי ההודעה נשלחת לטלפון נייד וכי ייתכן וייגבה חיוב ע"י המפעיל הסלולרי. מכיוון שמפעילי הסלולר בצרפת כמעט אף פעם לא גובים תשלום בגין ההודעות, שונה נוסח ההודעה ל:"ההודעה שאתה שולח כעת תישלח לטלפון סלולרי או ביפר". העדכון הזה אולי לא רלוונטי בעבורנו, אבל טוב לדעת שSMS בצרפת לא תמיד עולה כסף :) 2. פותר בעיות חיבור בעת בעיית התחברות למסנג'ר ישנו כפתור שניתן לנסות לתקן את הבעיה ולחבר את המסנג'ר. בחלק מהמקרים שימוש בכפתור זה גרם לבעיות חיבור עתידיות. כעת תוקנה הבעיה ולחיצה על הכפתור תעזור לחיבור במקום להרוס אותו. לא משהו מיוחד לדעתי...אתה יכול להוריד אותו מהקישור הוא ברשימה ראשון.

תודה רבה לך!

עוד שאלה קטנה- אפשר לשלוח SMS מהמסנג'ר. כי אם אני לא טועה, היו דיבורים על זה...

דנה118

New member
בבקשה! ותשובה

כן אבל זה עולה כסף...תחושה שלי,עוד כמה חודשיים יהיה חינם כי MSN לא מרווחים על זה,לי אפשר לשלוח SMS מהמסנג'ר לפאלפון שלי,אבל זה עד 24 הודעות,שה-24 הודעות נגמרות אני צריכה לחדש שוב והפסקתי עם זה.לדעתי בקרוב זה יהיה בחינם,ושמחה שעזרתי!

למעלה