אמריקה פררה על שער המגזין "Girls’ Life"

omer719

New member
../images/Emo41.gif אמריקה פררה על שער המגזין "Girls’ Life"

ביחד עם עוד 3 שחקניות מוכרות, על הסרט החדש והשני שלהן יחד " אחוות הג'ינס 2". השחקניות הן - אלכסיס בלדד(בנות גילמור), בלייק לייבלי(גוסיפ גירל), ואמבר טימבלין(השתתפה בכמה סרטים ובסדרה ג'ואן מארקדיה אם מישהו זוכר), כמובן אמריקה פררה.\ The Sisterhood of the Traveling Pants 2 will be released August 6. Expect to see a LOT of Ferrera and the other co-stars making the talk show rounds the week before. Maybe we’ll get some inside Ugly Betty scoop from Ferrera. We’ll have it all here. ( אחוות הג'ינס 2 ייצא ב- 6.8.08. ואנחנו מצפים לראות הרבה דיבורים של פררה ושאר השחקניות בשבוע שלפני הסרט כחלק מהפירסומים שלו, ואולי אנחנו נצליח גם לקבל איזה סקופ על בטי המכוערת ונביא הכול לפה. ) The synopsis of the film (from the official site): In “Sisterhood of the Traveling Pants 2,” based on Ann Brashares’ best-selling series of novels, four young women continue the journey toward adulthood that began with “The Sisterhood of the Traveling Pants.” Now three years later, these lifelong friends embark on separate paths for their first year of college and the summer beyond, but remain in touch by sharing their experiences with each other as they always have-with honesty and humor. Discovering their individual strengths, fears, talents and capacity for love through the choices they make, they come to value more than ever the bond they share and the immeasurable power of their friendship. ( עלילת הסרט: בסרט ההמשך שמבוסס על סדרת ספרים של אן ברשרס, על 4 נערות שממשיכות במסע שהתחילו בסרט הקודם. אבל עכשיו הן כבר גדולות יותר, 3 שנים מאוחר יותר, כשהדרכים שלהם נפרדות בשנה הראשונה של הקולג'.אבל הם שומרות של קשר ומשתפות אחת את השנייה בחוויות כמו תמיד עם כנות והומור. הם מגלות את הפחדים שלהם, את הכישרון ואת ההחלטות שהם צריכות לעשות בנגוע לאהבה ודברים אחרים, ומגלות את הערך של החבורה המשותפת הזאת ואיזה כוח ללא גבול יש לחברות בינהן. ככה באופן כללי אפשר לומר שזה סרט נחמד, שלפי העלילה לא חייבים לראות את הסרט הקודם, ואמריקה פררה, וכזה קאסט של שחקניות זה עוד יכול להיות נחמד
מה דעתכם?

LindZiv Cohan

New member
מגניב..

אהבתי את הסרט הקודם, ואני בהחלט אראה את הסרט השני
והוא גם יוצא ממש עוד מעט..

NevaEva

New member
השם של הסרט נשמע מוכר..

נראה לי שראיתי אותו פעם, לא זוכר. O_O הבלונדינית ממש נראת כמו אמנדה. XD

דורדור4

New member
חחחח זה בדיוק מה שאני חשבתי!

הן קצת דומות באמת, וחוץ מזה נראה לי שאני גם אראה את הסרט, נשמע טוב.

Gossip Girll

New member
יא מגניב.

נראה לי הסרט יהיה ממש טוב, אלו באמת 4 שחקניות מוכשרות, תודה על המידע

למעלה