אליסה הצטרפה ליוזמה עסקית חדשה!

CharmedRulez

New member
../images/Emo41.gifאליסה הצטרפה ליוזמה עסקית חדשה! ../images/Emo41.gif../images/Emo240.gif

השבוע הושק פרוייקט חדש בשם Square שהוא בעצם מוצר ADD-ON לאיי-פון שמאפשר תשלום באשראי מאובטח ונוח ובלה בלה בלה. בכל מקרה, יצא לי לשמוע על כך וראיתי שאליסה כתבה על זה בטוויטר שלה אבל לא ידעתי שיש לה קשר לזה עד שנכנסתי לאתר הזה: http://www.wired.com/epicenter/2009...de-free-dongles-craigslist-and-alyssa-milano/ Alyssa Milano, set to appear in the ABC comedy series Romantically Challenged next year, joined the Square team as an adviser. “We added Alyssa to our board of advisers because she has direct and relevant experience in contracts, promotion, distribution, manufacturing, licensing issues, retail, philanthropy, and a deep insight into present and future technologies and social movements around them,” said Dorsey in a statement distributed by Milano’s publicist. “Alyssa brings a clarifying presence to everything we do.” "הוספנו את אליסה לצוות המייעצים שלנו כי יש לי ניסיון ישיר ורלוונטי בחוזים, קידום, הפצה, ייצור, רישוי ופילנטרופיה יחד עם נקודת מבט מעמיקה להווה ולעתיד של טכנולוגיות והתפתחויות חברתיות סביבן. אליסה מביאה נוכחות מבהירה לכל דבר שאנחנו עושים" -ג'ק דורסי, יוצר טוויטר ויוזמת ה-SQUARE. Milano’s qualifying experience for advising Square, according to the announcement, includes her presidency of the web design firms Celebrity Loop and InterSports, her Touch clothing and jewelery line specializing in creating junior women’s sizes of athletic jerseys, and philanthropic work including with UNICEF and The Global Network for Neglected Tropical Disease Control. (Square donates one cent of each transaction to the charity of the buyer’s choice.) "הניסיון של אליסה בייעוץ הריבוע, לפי ההכרזה, כולל גם את רשת האתרים שלה, ליין הבגדים והתכשיטים "טאצ'" המיועד לנשים צעירות של ביגוד ספורטיבי, ועבודה פילנטרופית בשיתוף עם יוניצף והרשת הגלובלית למחלות טרופיות מוזנחות (?). "ריבוע" תתרום סנט אחד של כל מחירה למטרה פילנטרופית שאותה יבחר הקונה."
אז אליסה לא רק שותפה למוצר אלא גם עוזרת לקדם ולמכור אותו במוצרים בהם היא כבר שותפה (הכוונה לפרסום באתרים שלה ובחנויות של טאצ') ובנוסף לכך גם דואגת שתהיה תרומה לאחת מהעמותות בהן היא שותפה. מקסימה! מי אמר שאליסה לא עושה כלום? הבחורה חתיכת אשת עסקים!

always be me mc

New member
../images/Emo51.gif רבה לך דוד../images/Emo24.gif ../images/Emo232.gif

על הידיעה ובמיוחד, במיוחד על התרגום וההשקעה
תגובה נרחבת תגיע מאוחר יותר

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifאין. פשוט הבנאדם הכי טוב ביקום הזה

ושתמשיךלבוא לי בחלומות. אני לא מאמינה שחלמתי שאמרו עליה שהיא מתנהגת כמו דיווה. איך המושלמת הזאת תתנהג כמו דיווה?

CharmedRulez

New member
חלום בלבד.

ניית'ן פיליון, שאת האקסית שלו היא משחקת בקאסל, לא מפסיק להרעיף עליה שבחים. יש באתר שלה ריאיון איתו עליה ובטוויטר הם כל הזמן פונים זה לזו. היא נראת לי הכי אנטי-דיווה שיש.

always be me mc

New member
לול לרגע חשבתי שבאמת אמרו עליה ../images/Emo232.gif

שהיא דיווה
ודוד צודק, אליסה היא באמת אנטי דיווה ויופי שהיא לא עונה למעריצים כל שני וחמישי

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifשלא תחשבי שסתם חלמתי שאמרו עליה

ממש פגשתי אותה בחלום.. חח בחלום (המושלם) היא באה לישראל כי היא מופיעה במחזמר כזה... (דווקא מתאים לה לשחק ולשיר.. הרי היא יודעת לעשות את שניהם! חח) וקניתי כרטיסים לי ולדייויד חח ואז הסתבר לי שרימו אותי או משהו.. ואיכשהו לא זוכרת איך התגלגלתי לזה שאני מגיעה למאחורי הקלעים של המחזמר ואנשים שם בהפקה מתלוננים על זה שהיא מתנהגת כמו דיווה ובלה בלה בלה.. אני רק לא זוכרת מה חשבתי על האופי שלה.. אניר ק זוכרת שהיא נראיתה כמו בפרק שקול מתעלל בפייג' XD the fifth halliwheel

always be me mc

New member
הדבר הורוד הזה ../images/Emo6.gif ../images/Emo232.gif

ונכון מה שיש לה מסביב לצוואר נראה כמו קולר?

CharmedRulez

New member
חחחח עם הדבר הורוד הזה? ../images/Emo13.gif

בכל מקרה, זה נשמע כיפי. אני רוצה גם לפגוש אותה!
בחלום אור נוט איי דונט מיינד!

sparx

New member
../images/Emo28.gif../images/Emo54.gifכן עם הדבר הורוד הזההה

שגם לי יש :] אבל יותר התכוונתי לשיער

always be me mc

New member
פשש כל הכבוד לאליסה../images/Emo70.gif ../images/Emo232.gif

היא בהחלט חתיכת אשת עסקים, ויפה לה שהיא משפיעה בעוד תחומים (חוץ מבגדים)
וגם סחטיין על הרעיון, נשמע.. סליחה נראה מגניב לגמרי
ורגע מה נסגר? לא אמרתי תגובה נרחבת יותר? הו וול..

CharmedRulez

New member
קראתי שהעסק לפני ההשקה שלו כבר שווה

40 מיליון דולר. ככה שהיא יודעת למי להתחבר מתברר

always be me mc

New member
../images/Emo142.gif תמונות מהסט של 'קאסטל' ../images/Emo232.gif

השיער האסוף מזכיר לי קצת תמראה שלה מהחתונה עם דיוויד.

CharmedRulez

New member
../images/Emo41.gifאליסה ממשיכה בפילנטרופיה../images/Emo41.gif

הייתה בקמפוס של אוניברסיטה בטקסס ונאמה שם (כשהיא נראית מדהים יש לציין!) על החשיבות ובלה בלה בלה של כל הצדקה שלה. הקמפוס אסף כספים ולכן "זכה" בביקור שלה. בנוסף היא אומרת שהיא משווה כל דולר שהם אספו בצדקה הזאת ותורמת מכספה שלה. נשמה

למעלה