אכזבה ענקית מהפורום !

../images/Emo41.gifאכזבה ענקית מהפורום !../images/Emo41.gif

לפורום האח הגדול אני נכנסתי רק פעם אחת. ועד היום לא יצאתי ממנו.... הוא פשוט נשאר פתוח 24 שעות ביממה.. ואני אוהב להשתתף בו.... למרות שיש כאן ניבולי פה מדי פעם.. והתבטאויות לא יפות.... אין מה לעשות... גם זה קיים. אבל היום... היום אני מתבייש בפורום הזה.... דודה של שי, מדיירי הבית, נפטרה, ובמקום להשתתף בצערו ולהביע צער, אני רואה פה חגיגות והתבטאויות נוראיות .... שאני לא מאחל לאף אחד לקבל. "אסטרטגיה של משפחת שטרית", "תזמון נכון", "זה לא יכל לקרות לפני"........ בושה וחרפה. כולנו יהודים. וגם לא הייתי מאחל צער כזה לאף אחד בעולם.

Lady in red2

New member
../images/Emo45.gif בהחלט מגעיל

אני מקווה שזאת רק שמועה, אבל אם זאת לא שמועה אני משתתפת בצערו.

לא מסכימה איתך בכלל!!!../images/Emo31.gif

שי שיטרית היה {ועודנו} בן אדם כוחני, שפל, וניבל את הפה הרבה מאוד פעמים. חשבת פעם איך הרגישו הילדים הקטנים של נעמה ששי צעק לה בשידור "יה חתיכת אפס", ועשה בה לינץ' מול כולם??? אין לו רגשות לבן אדם הזה, אז למה שלנו יהיו כלפיו?? ברור שאנחנו מצטערים כלפי מי שנפטרה, אנחנו לא אנשים אכזריים אבל דעתנו על שי תשאר בעינה. אתמול כשיוסי יהיה עייף וביקש קצת שקט הוא שידל את כולם להמשיך לשיר. אין לו כבוד למבוגרים ואין לו כבוד לבני אדם בכלל!! שי שיטרית- משתתפת בצערך אך מקווה שלא תחזור לווילה לעולם!!!

blur2

New member
../images/Emo31.gif הגזמת, גם שי בן אדם,

גם אם את לא סובלת את האופי שלו.

טלטוש

New member
גם אם דודה שלו נפטרה - זה לא הופך אותו למלאך

שי הוא אדם רע, אלים, מניפולטיבי, שחורג הרבה מעבר לחוקי המשחק. נכון שכואב על פטירה של כל אדם, זה לא משהו שהיינו מאחלים לאף אחד כולל שי אבל בגלל שאופיו של שי די ברור לנו, קשה שלא לתהות מה ההשלכות של הארוע על מיקומו בבית.

jaycom

New member
מאיפה אתה יודע שדודה שלו נפטרה?

כולה רשום עקב אירוע משפחתי מצער... מאיפה לך שמדובר בפטירה של דודה.? כי רשום פה בפורום? גם רשום ששפרה אכלה צלחת ועינב יצאה עליה.. חכה ל-9 נראה מה קרה..

h i l l e r

New member
שי שטרית ראוי להיעצר ע"י המשטרה מיד בסיום

הדחתו. הבן אדם אלים, פיזית ומילולית, חלאת המין האנושי. אני מקווה מאד שיעצר ויבדקו קצת עברו. הוא נראה פושע אמיתי.

ממממ, Nothing's gonna change my opinion

שי הוא אדם קטן ועלוב שעצם הצגתו על המסך זהו נזק מוסרי ואלפי שירשורי "שי מסכן", שאמורים לגרום לנו רגשות אשם לא יעבדו מכיוון, שאין קשר בין הדברים זה בשר וזה חלב... עדיף שפותחי השירשורים עצמם יפסקו לנסות לקנות אהדה לשי בעזרת האירוע המצער, שי הוא אדם קטן שפגע בדרך בהמון אנשים ואין שום דבר פסול, שננשום לרווחה שלא יהיו עוד קורבנות שי וביחד עם זאת, נצטער על מותה של אישה יקרה ששי לא מייצג אותה אלא, את עצמו וזה ההבדל.

../images/Emo41.gifדי להיות צבועים ויפי נפש ../images/Emo41.gif

עם כל הצער שבדבר, אני באמת משתתפת בצערו של שי אם באמת קרה משהו, א-ב-ל זה שקרה לו משהו מצער לא הופך אותו להיות בנאדם אחר ממה שהוא! שזה חסר כל צלם אנוש, שקרן, מניפולטבי, חסר כבוד, ואלים!! הדבר הטוב שיכול לצאת מזה, זה שהמצב יתן לו כאפה למוח והוא יתחיל להיות בנאדם!

ruti

New member
הנחש קיבל את עונשו מלמעלה. די להיות מתחסדים

אני לא מתכוונת לרחם על ראש הנחש הזה שהתסיס את כל המדינה נגדו. מה שקרה לו עצוב אבל זו לא אשמתנו אז אל תנסי להפיל אותנו כאילו אנחנו הרגנו מישהו

h i l l e r

New member
אני מקווה שתהיה היום הדחה, ורק כדי לראות את

המנוול הזה מודח ומבוייש בשידור חי. אני גם מקווה שיפשוט רגל.

יש כאן חלק שממזמן

איבד כאן את הברקסים . ולצערי גם חלקם מעיזים לקלקל את השרשור הנוכחי . יש אנשים שלא מסוגלים לראות שום דבר שלא הוכתם בשינאה עיוורת . ולכן הם חייבים להשחיר את הכל . גועל נפש !

למעלה