אירועים
שווקים
תערוכות
סדנאות

aalmog

New member
תערוכת תמונות

שלום לכולם, בסוף שבוע הבא אני עורך תערוכת צילומים בנושא "בריאה". ההזמנה מצורפת בהמשך. אשמח לקבל תגובות והצעות.... הנכם מוזמנים לקחת חלק, אמיר מיטלמן

נועית10

New member
../images/Emo41.gif אירועים../images/Emo41.gif שווקים../images/Emo41.gif תערוכות../images/Emo41.gif סדנאות../images/Emo41.gif

כל האירועים, תערוכות, שווקים - כנסו והתעדכנו בלוחות הפורום.

נועית10

New member
שוק החלפות בכפר מלל 1/9

בשבת הבאה (01/09/07) , יתקיים בפעם השלישית שוק ההחלפות. מצורף פלייר עם כל ההסברים. **לבנתיים התאספו לא מעט משחקים לילדים , עגלת ישיבה ועוד דברים שיגיעו במהלך היום.

נועית10

New member
תערוכת סטודיו פתוח

סופ"ש הבא תתקיים תערוכת סטודיו פתוח, מצורף פלייר עם פרטים.

doritmahat

New member
אקרופוליס החדשה - סניף חולון הרצאות ספטמבר

אקרופוליס החדשה - בית ספר לפילוסופיה כדרך חיים . סניף חולון ר"ח ההסתדרות 43 . טל 5011605 גיבורים וגבורה – 9.9.07 יום ראשון שעה 20:00 תכונותיו של הגיבור, המנהיג ולוחם האור "איזהו גיבור הכובש את יצרו". גיבור הוא זה שלא מאפשר ליצר לשלוט בו ומתחיל לחיות את ייעודו, הוא צועד בדרך של מבחנים, מכשולים וקשיים אך לא מוותר על חלומותיו, על האש הבוערת בו מבפנים מהאטמה גנדי - 25.9.07 יום שלישי שעה 20:00 "הנשמה הגדולה" , מנהיג רוחני דגול שהטיף לאי אלימות וסחף אחריו רבבות מאמינים. הקדיש את חייו בפשטות ובצניעות למאבק עבור שחרור ועצמאות עמו לא רק מתוך ההקשר הפוליטי הזמני, אלא מתוך דרך חיים רוחנית המבקשת לשחרר את האדם עצמו. להלן הקישור: http://www.newacropolis.org.il/default.asp?BranchID=15

נועית10

New member
../images/Emo189.gifקוראים לי שרה ויש לי בקשה

קיבלתי את זה באימל תפילה לעזרה לילדים במצוקה... "שמי הוא שרה, אני בת 3 עיניי נפוחות, לא יכולה לראות ... בטח אני מטומטמת, בטח אני ילדה רעה, אחרת מה היא הסיבה בגללה אמא כועסת? הייתי רוצה להיות יותר טובה, הייתי רוצה לא להיות מכוערת, אולי אז אמא הייתה רוצה לחבק אותי... אסור לי לדבר אסור לי להתנהג רע אחרת כל היום אהיה סגורה.... כאשר אני מתעוררת, תמיד אני לבדי. הבית חשוך שעות על גבי שעות. כשאמא תחזור, אשתדל להיות טובה. אם היא תכה אותי... שיהיה רק פעם אחת... אל תעשי רעש, הדלת נפתחת, אבא הגיע שיכור מהבר... אני שומעת אותו כועס את שמי הוא צועק, מנסה להסתתר מאחורי קיר... משתדלת להסתתר מהמבט האיום שלו, לא יכולה לא לבכות, מרגישה מבועתת... מוצא אותי בוכה, מעליב אותי, אומר לי שהבעיות שלו הן בגללי ובאשמתי... מתחיל להכות אותי, ממשיך לצעוק אלי, מצליחה להשתחרר, רצה ומועדת... נופלת על הרצפה, עצמותיי כואבות, אבא אומר מילים שאני כבר לא מבינה... "סלח לי" אני צועקת אבל כבר מאוחר, פניו בוערים... המכות והמילים כואבות באמת. מבקשת מאלוהים רחמנות וחמלה... בסוף הכל נגמר, והוא הולך לכיוון הדלת, בזמן שאני על הרצפה חצי מתה... שמי הוא שרה, בת שלוש, הלילה אבא שלי הרג אותי ללא רחמים...
אל תשאירו אותנו לבד תתפללנו למעננו ותעזרו לנו... "
קימים מיליוני ילדים כמו שרה בעולם וכולנו יכולים לעזור להם

נועית10

New member
../images/Emo50.gifלשנת הלימודים החדשה-להלן כמה טיפים

החופש הגדול הסתיים ושנת הלימודים בפתח. לקראת החזרה ללימודים חשוב להכין את הילדים למצב החדש; ההכנות כוללות בניית הרגלים חדשים והחזרת הרגלים ישנים, כגון: שינה בשעה מוקדמת, תזונה נכונה, הרשמה לחוגים וכד'. מומלץ לקחת בחשבון כי יהיו מצבים שידרשו טיפול מיידי, לדוגמא: כינים, פזילה, בעיות גדילה ועוד. חשוב לשים לב לשינויים שחלים על ילדיכם ומשפיעים על מצבם הנפשי - החל ממתח ולחץ ועד לחרדה. הסיבות לקשיים יכולות להיות קשורות למשברים חברתיים של גיל ההתבגרות או בעיות שונות בלימודים. הניוזלטר הנוכחי יתמקד בנושאים אלו תוך שימת דגש על מניעה, זיהוי הבעיות ודרכי הטיפול בהן. זכרו, כי אין דרך להפיג לחלוטין את החששות הקיימים, אך ניתן לצמצמם באופן משמעותי. כאמור, הילדים חוזרים ללימודים והתפנה זמן לעצמנו. לאלו מבניכם שרוצים לעבור שינוי אסתטי לפני החגים, צירפנו כתבה בנושא טיפולים קצרים, המאפשרים חזרה מיידית לשגרה. שתהיה שנת לימודים פוריה ונעימה. מתוך אתר דוקטורס www.doctors.co.il

adidas21m

New member
דרושים מתנדבים מאיזור הצפון לבאזר גינוסר

עמותת "גדולים מהחיים" הפועלת למען שיפור איכות חיים של ילדים ונוער חולי סרטן בישראל מקיימת גם השנה את מסורת בזאר גינוסר - הפנינג גדול שכל הכנסותיו הן קודש לילדים חולי סרטן ולמימון פעילויות העמותה. הבזאר מתקיים בקיבוץ גינוסר שבצפון (ע"י טבריה) לזכרה של שירלי שמואלי שנפטרה ממחלת הסרטן וזכתה לצאת עם העמותה לטיסת החלומות באורלנדו בשנת 2001. רעיון הבזאר היה של שירלי שהחליטה לקיים אותו בפעם הראשונה כדי להזחיר לעמותה על כל מה שעשתה עבורה. חודשיים לאחר הבזאר הראשון נפטרה שירלי ומאז מקיימת העמותה לזכרה את בזאר גינוסר בחול המועד סוכות. השנה יתקיים הבזאר ביום ראשון 30.9 והוא יכלול דוכני מזון, דוכני מכירת ביגוד, צעצועים וכד', הפעלות לילדים, עמדות יצירה, מתנפחים והופעה מיוחדת של רוני סופרסטאר. כל המוצרים ועמדות המזון הם תרומתם של אנשים, חברות ועסקים נפלאים. ליום זה אנו זקוקים למתנדבים שיעזרו לנו בעמדות השונות ובשאר ההפעלות. ההפנינג פתוח לקהל הרחב החל מהשעה 16:00 ועד 22:30 לערך. אם את/ה יכולים לעזור לנו ביום זה נודה אם תוכלו ליצור עמנו קשר בטלפון 057-7264319 או 03-6195977 ולבקש את עדי. ניתן גם לשלוח מייל לכתובת: [email protected]. בברכת שנה טובה, עמותת "גדולים מהחיים" www.gdolim.co.il

../images/Emo41.gifמפגש הכנה להנקה בביה"ח 'ליס'../images/Emo41.gif

מפגש הכנה להנקה בביה"ח "ליס" ליולדות – ההרשמה בעיצומה במסגרת מועדון היולדות "מאמי ליס", עתיד להתקיים מפגש הכנה להנקה לנשים בשבוע ה-34 ואילך להריונן. את המפגש תנחה אסתר גרוניס, IBCLC. במסגרת המפגש, שיתקיים ביום שלישי, ה-18.9.07, בין השעות 17:00-19:00, יילמדו בין היתר הנושאים הבאים: -איך להכין את עצמך להנקה? -איך לשרוד את 3 הימים הראשונים? -איך להבין את התנהגות התינוק בימים הראשונים? * לנשים המעונינות לתרגל את אופן תפיסת התינוק את השד, מומלץ להביא בובה לתרגול. * בני הזוג מוזמנים להצטרף למפגש. * הזדרזו להירשם – מספר המשתתפים מוגבל המפגש בתשלום - לפרטים והרשמה: 03-6973113 / [email protected]

נועית10

New member
9/9 בחיפה יריד נשים כולל עסקים משדרות

פורום נשים מט"י חיפה מזמין אתכם מחר ליריד נשים ונפלאות בגרנד קניון חיפה חוויה של מתנות לחגים ביריד יתארחו עסקים משדרות וישובי עוטף עזה כל הפרטים בפלייר המצורף.

למעלה