איך עבר החג

מעיןבר

New member
../images/Emo41.gifאיך עבר החג../images/Emo35.gif../images/Emo41.gif

לא כל כך שיתפתי לאחרונה אבל האמת היא שתפסתי את עצמי בידים בשבועות האחרונים ואני בהחלט שומרת על התזונה שלי הכי טוב מאז הלידה. פתאום חזרה לי קצת המוטיבציה לשמור על הבריאות שלי ואפילו יש לי עדים שאני לא מגזימה רוב הזמן... אבל החג היה לא כיף. אני נורא אוהבת את שבועות אבל ביום שני תפסתי קילקול קיבה ומאז אני בקושי אוכלת. אני יודעת שעל פניו זה נראה טוב לדיאטה אבל היה לי עצוב לשבת עם כל המשפחה ולא להינות מארוחת החג החגיגית של סלט טוב, דגים בתנור ואוכל ממש סביר

אורלי14

New member
מקווה שאת מרגישה יותר טוב היום

ועל מה שלא אוכלים - לא מצטערים... בכולופן, לא כמי שמשתתפת בפורום הזה. החג עבר ברוך ה' טוב. החלטתי שאני לא בדיאטה אבל הקיבה שלי כבר לא יכולה להכניס הכל, כך שגם מה שאכלתי - ונהניתי - יצא די מהר... ובסך הכל, לא התאפקתי ונשקלתי הבוקר, ולא עליתי. הודו לה'! רק שמחרתיים שבת...

חן123

New member
מעין תרגישי טוב

לי היה בסדר. לא תיכננתי לשמור ואכן לא שמרתי, אבל גם לא התפרעתי קשות. היום מנסה לחזור לשגרה

טיפוטף

New member
זה באמת מבאס להיות חולים בחג.

וגם אני אישית לא ראיתי שרזיתי אי פעם "באמת" כתוצאה ממחלה. תמיד העליתי הכל אחר כך, ואם לא שמרתי חזק אז עם ריבית דריבית. לי עבר החג לא משהו מבחינת הדיאטה. בערב חג לא היתה ארוחה טעימה אבל הייתי נורא רעבה אחרי שכל היום טיילנו. אז חרגתי אבל לא התפרעות טוטאלית. אתמול לעומת זאת... הינה ארוחה מדהימה, ואפילו אכלתי מ- 3 עוגות גבינה שונות. אני אומרת "אכלתי מ-" אחרי שהתלבטתי בין "טעמתי מהעוגות" לבין "אכלתי עוגות", כי באמת זה היה משהו בין לבין - לא משולש גדול וגם לא פרוסונת דקה. אבל כשמדברים על שלוש ועל עוגות שממילא הן עתירות קלוריות, זו מנה נכבדה ביותר. בשאר הדברים לא ממש נגעתי - האמת שהפשטידות האלה עם השמנת והחמאה, כרישה, פטריות ברוקותלי ושאר המרכיבים המקובלים - עושות לי צרבת הרבה פעמים. בכל אופן היה ממש טעים, במיחד עוגה אחת עם בסיס שמורכב מביסקויטים בטעם שוקולד, פצפוצי שוקולד ולמעלה גבינת שמנת.

הילהל

New member
לא נורא אבל לא מבריק

קודם כל - החלמה מהירה למעיןבר שלנו. אני הצלחתי כמעט כמעט. ואז בערב החג נתקפתי טירוף ושללתי 2 בלינצ'ס קטנים (ביתיים, לא קנויים9 ופרוסת פשטידה מתוקה. ולמחרת אחי בישל מרק עגבניות עם גבינת מסקרפונה (38% שומן!!!) ואכלתי מצקת אחת (חצי מנה). חוץ מזה הקפדתי על הרבה ירקות וגבינות דלות שומן. נראה לי שיצאתי בזול.

micpri

New member
טעים!

טעמתי בארוחת החג מהכל - היה נהדר! הכי משמח אותי שחזרתי ישר לשיגרה (לא המשכתי לנשנש לתוך הלילה כמו בימים עברו).

חן123

New member
זה הדבר הכי חשוב בעיני!

באמת, היכולת לאכול משהוא שלא בתפריט ולחזור לשגרה זה הדרך לדעתי לשרוד לאורך זמן יש לך על מה להיות גאה

shuly1

New member
אויש ..תרגישי טוב

אני קצת חגגתי אבל חזרתי היום לשגרה

tula29

New member
כמה זללתי

חבל על הזמן.... יכול להיות שעליתי כבר קילו אחרי הזלילה הגדולה? היום נשקלתי קילו אחד יותר, האמנם???

nila77

New member
מזל שאצלינו לא חוגגים את שבועות

וככה לא הייתי צריכה לעמוד בפיתוי. אמנם חמותי שלחה לנו עוגת גבינה, אבל אכלתי ממנה בעדינות ותוך חישוב זהיר כמה עולה לי כל ביס.

אפרת12

New member
אני לא מאמינה../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

בדיוק מה שקרה לי
בלילה בין שני לשלישי התקלקלה לי הבטן ורק היום חזרתי לאכול נורמלי... אנחנו עד כדי כך מתואמות
מקוה שגם את מרגישה טוב יותר

למעלה