איך הכרתם את סימפל פלאן ?

../images/Emo41.gif איך הכרתם את סימפל פלאן ? ../images/Emo41.gif

מעניין אותי לדעת איך התחלתם לאהוב את הלהקה
- איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...] - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? מממ... נראה לי שזהו :) שתפו פעולה

PerfectSP

New member
חח מגניבD: ../images/Emo190.gif

למרות שפתחתי את זה מתישהוא נראה לי
אבל לא עם שאלותD: - איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...] אממ..כעיקרון,שמעתי את איים ג'סט א קיד באמטיוי?!D: - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? הסינגל הראשון>< - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? יאפ... הייתי בת..אה..9 בערך כששמעתי את השיר הראשון?!Oם - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? פרפקט
- האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? חחח לא,למה לי? אנשים מכירים אותם בלי קשר>< רק ציינתי שימשיכו לשמוע אותם,או אמרתי להם לשמוע אותם..
D:

../images/Emo35.gif

היה את זה פעם
זה היה כשהפורום כלל בערך 6 בנות פעילות...ועוד כמה שהגיבו פעם במיליון שנה...אז ה6 בנות האלה (נוו גמאני
) כתבו סיפור...כאילו ממש סיפור....אוקיי
איך הכרתם את סימפל פלאן ? חברה של אחותי - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ?אממ..יש מצב שפרפקט...כי אממ....אאל"ט שמעתי קודם שיר אחר שלהם..ואז כששמעתי את פרפקט הוא נשמע לי מה זה מוכר...אז כנראה שמעתי אותו פעם פעם ורק לא ידעתי שהוא שלהם...ובגלל זה לא שמעתי עוד שירים שלהם... - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ?מאז שידעתי שאני שומעת אותם-כאילו מאז שהחברה של אחותי הכירה לי אותם באופן אישי(
) התאהבתי בהם
- מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ?אדיקטד - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ?אממ....לא
....י אחת בכיתה שלי שאני מקווה שהיא תשנא אותם כי אני שונאת אותה....ואחותי..אממ....שמתי לה באמפי שירים שלהם...אבל בעיקרון היא ביקשה..רק שהיא ביקהש רק שיר אחד(פרפקט
) ואני שמתי לה את כל הדיסקוגרפיה
ו..אממ...הכרתי אותם לכמה חברות...אבל הן לא אוהבות רוק בכלל...הן לא אוהבות מוזיקה..כאילו הן שומעות רק את המוזיקה המגעילה שכולם שומעים...אוקה חפרתי

PerfectSP

New member
גם אותך אני צריכה ללמד לשרשר?D: ../images/Emo190.gif

חח כן, אני יודעת שהיה

אופס../images/Emo6.gif

זה כי קראתי את שלך...וזה היה אחרי שהעתקתי את השאלות...אז זה יצא ככה
relax take it easyyyy מיקה!!!!!!! תעשה לי ילד הומווו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sweet shir

New member
למה? מיקה! ../images/Emo99.gif

יצאתי לא קשורה חחחחחחחחחחחחחח לונורא.

Superboi

New member
עונה!!D:../images/Emo59.gif

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...] מסמולוויל - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? Untitled - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? ישר התאהבתי בשיר, אבל לא הכרתי אותם - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? אין כזה - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? לא. כמה חברים שלי אהבו אותם לפני

PerfectSP

New member
יו!!!!!!!!! ../images/Emo190.gif

אני התחלתי לשמוע את סימפל מסמולוויל!!!!!!!!!!!!@#$%^&DDDDDDDDDD: אבל זה היה מוולקום טו מיי לייפ
שלושה שירים שלהם נכנסו לפסקול של סמולווילD:

Superboi

New member
שלושה../images/Emo35.gif../images/Emo59.gif

אני יודע רק על Untitled ו-WTML. מה השלישי? ואם את זוכרת איזה פרק או משו :p...

PerfectSP

New member
חחח../images/Emo3.gif ../images/Emo190.gif

אמממ וון איים ווית' יו,או אחד הפתטיים האלה>< וזה היה כזה בפתיחה של פרק.. נראה לי עונה שנייה.. D:

עונה D:

- איך הכרתם את סימפל פלאן ?
אריאל DDDDDDDD: - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ?
perfect - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ?
ישר - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ?
perfect - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? בתדודה

WalkingOnWater

New member
עשינו משהו כזה פעם...../images/Emo110.gif

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? סיפור ארוך במייספייס שקשור לדפיקות של המחשב שלי, מקפליי, והשם של סימפל. - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? פרפקט וורלד - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? ישר התאהבתי. - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? הממ... פרפקט נראה לי... - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? חחחח לכמה חברות שלי... אבל לא ממש...

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifעונה D:

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...]
חברה שליר אתה את יום בניו יורק, ושלחה לי כמה שירים שלהם במסנ, ומאז התמכרתי - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ?
וולקאם טו מיי לייף - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? |*ישר התאהבתי~לייק דה XD - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ?
וואן איים גאן
- האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ?
כן, לשיר מהפורוםD: ולעוד כמה

We Never Close

New member
עונה../images/Emo9.gif

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...] חברים. - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? WTML, HCTHTM - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? בהתחלה התחברתי למילים של 2 השירים הנ"ל, אחר כך שמעתי אותם, התלהבתי, חיפשתי עוד שירים, בסוף ראיתי תמונות של סימפל, התלהבתי, וזהו. - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? WIG. - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? כן.

עדן XD

New member
אני ../images/Emo9.gif

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? בתדודה - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? פרפקט - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? עבר זמן - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? פרפקט - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? לא

mafakit

New member
נחמד D: |אלפקה|../images/Emo218.gif

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...] ראיתי אותם בווישליסט באמטיוי.. ואהבתי וחיפשתי מיד מילים ואת האתר שלהם ואז קניתי דיסק ^_^ - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? המ.. השיר הראשון שממש הקשבתי לו היה וולקאם... אבל נראה לי שלפני זה היו איים ג'סט א קיד או שאט אפ.. - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? זו הייתה אהבה ממבט ראשון
- מה השיר הנוכחי האהוב עליכם ? אווריטיים ברור!!@$^#&
- האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? כן.. נראה לי..

PunkkFL

New member
אני אני אני

- איך הכרתם את סימפל פלאן ? [סרט,חברים,אמטיוי וכו'...] 12 במחיר 1 - מה השיר הראשון שלהם ששמעתם ? IM JUST A KID - האם עבר זמן מאז שהכרתם אותם ועד שהתחלתם לאהוב אותם ? או שישר התאהבתם ? כן.. ראיתי את הסרט לפני כמה שנים. - מה השיר הנוכחי האהוב עליכם? CRAZY - האם גרמתם לחברים/מכרים/משפחה לאהוב אותם גם ? כן. ידידה שלי. ואני עדיין מנסה על עוד אנשים

למעלה