אז מה קרה בוילה?

SeXSiT ChiKa

New member
ביררתי ובאמת היו מכות! אבא שלי עובד במשטרה!

אבא שלי עובד במשטרת ירושליים ושאלתי אותו לפני מספר דקות אם באמת היה שם מכות, והוא אמר לי שכן! והוזמנו לשם ניידות משטרה

השידורים לא הופסקו סתם../images/Emo18.gif../images/Emo18.gif|זהירות

נאסר עלי להגיד בשום דרך, אתם תבינו היום בערב בשידור המרכזי. אני רק יכולה לרמוז שזה משהו שקשור בשי.

השידור חזר לשנייה!!! ראו את שי עם שוטרים!!!

השידור חזר פתאום לשנייה וראו את שי יושב ליד 2 שוטרים בחצר!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ראיתם !??!?! באמת יש שם שוטרים!!!

הראו הרגע לשנייה בערוץ 20 את החצר, וראו את שי עם 2 שוטרים !!!!!!! אמאלה איזה מתח מה קרה שם!?!?!

זו רק אני.. או שראו הרגע שוטרים בחצר?

ערוץ 20 דלוק לידי כל הזמן מאז שנפסל לשידור.. ופתאום השידור חזר לכמה שניות, וראו כמה שוטרים בחצר..

הודעה חשובה .

כל עוד הפרטים לא ידועים ואנחנו ניזונים משמועות . אני חושב שחלה חובה לבסס דבר אחד שיהיה ברור לכולם וגם להפקת התוכנית . אם היתה אלימות פיסית ( קרי תיגרה ) בין המתמודדים , על ההפקה להדיח את המתמודד/ת שהחל בתיגרה ללא דיחוי . בעוד אלימות מילולית יכולה להיות נתונה לפרשנות כזו או אחרת , הריי שלאלימות פיסית אין שום הצדקה . אני כמוכם לא יודע האם באמת התפתחה תיגרה ומי המשתתפים . אבל זה לא ממש משנה . חייבים להעביר את המסר הזה עם קשר ובלי קשר למה שארע . אני מבקש מכל מי שמסכים עם הדיעה הזו להצביע
כתגובה להודעה הזו .

תגידו לי אתם חיים בסרט? על איזה משטרה ואיזה נ

עליים? הכל כרגיל...לא יודעת למה אנשים סתם מותחים בחוטים וממציאים עלילות שווא... בטח יש טעינה של כל המצלמות בבית... או משהו כזה...אולי ההפקה בישיבה... יש עוד אלף ואחת סיבות אז די להמציא עלילות...

ליאורי13 לא צריך להתאמץ לגיב לך

רק להזכיר שאת כתבת את זה : שי ואשר מרוקאים טיפוסיים-אין בהם אמונה 04/10/08 19:24 מאת: ליאורי13 המרוקאים מרימים את האף, עד שבה מישהו נותן להם כאפה, אז הם יורדים לאדמה והופכים להיות כמו כלבלבים,ילקקו את התחת של כולם מרוקאים כמו ערבים בדיוק http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?forumId=2077&MessageId=122270836 ביחס לתפאורה שאת עושה ( ועוד כמה ) זה מאוד קל להצטייר כיפה נפש .

למעלה