אז בואו נעשה שרשור היכרות

אה זו הייתה היא? XDD

(איך כולם זוכרים את הדברים האלה :X) כן טוב, זה היה די מפגר P: אבל היא לא מאוד פוסטמה באופן כללי, או לפחות עד כמה שניתן היה לראות בתכנית

הלוווווווווו../images/Emo13.gif

שם: שוהם גיל: מתקרב ל-24 איזה עונות ראית? את כולן מה העונה האהובה ומה השנואה? נראה לי שהכי אהבתי את 13, והכי פחות את 12, 9, 4 בעיקר בגלל המנצחות... איזה מתמודדת הכי אהבת? אהבתי די הרבה קשה לבחור

AVriL AddiCt

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: שרונה גיל:23 איזה עונות ראית?3-9..את ה10 התחלתי לראות היום ונראה לי זאת העונה עם הבנות הכי מכוערות מה העונה האהובה ומה השנואה? אהבתי את עונה 9..את עונה 11 בינתיים אני לא אוהבת איזה מתמודדת הכי אהבת?הת'ר, אן,קרידי

AVriL AddiCt

New member
התכוונתי ל 10 לא ל 11

את 11 עוד לא ראיתי..בטחא ני אראה אותה מחרתיים..או משהו.. את עונה 9 ראיתי ביומיים וחצי חחחחחחח

Mary sunshine

New member
אני! ../images/Emo157.gif

שם: נעמה גיל: 19 ראיתי מהעונה השנייה עד מה ששידרו בארץ עד עכשיו. הכי אוהבת את העונות 5, 7, 9, אולי גם 6, שהיא הראשונה שראיתי. לא כל כך אהבתי את 3 אבל אין עונה שממש לא התחברתי אליה. מתמודדות אהובות (רשימה חלקית): קים, קורין וניקול בעונה 5, ג'נה והת'ר בעונה 9, קיילן בעונה 4, קרידי, אמנדה ואי.ג'יי ב-7.

Orush the Best

New member
היייי ../images/Emo13.gif

קצת דיליי אבל לאנורא
שם: אור :)
איזה עונות ראית? 6-9,11, קצת מעונה 5 בשידורים חוזרים ..
מה העונה האהובה ומה השנואה? את כולן כמעט אהבתי מאוד, אני לא יכולה להגיד משהו מיוחד כי באף עונה הפייבוריטית שלי לא זכתה
בעיקר אבל אהבתי את 6 ו7 ... וגם 11 בעיניי טובה! והכי פחות את העונה עם הזוכה סלישה והזוכרה ג'סלין... X:
|הדגשאיזה מתמודדת הכי אהבת? וואי... מלרוז [7], ג'ואני [6] הכי הכי , וגם את שאנטל [9 ניראלי או 8 אני תמיד מתלבלבת S: ] ורנה.. ישלי פטיש לבלונדות XD ומהעונה הזאת אהבתי את בריטני והיא הודחה, אהבתי את קלארק
ואני אוהבת את אנלי
מקווה להשתלב

למעלה