אז איך עבר סופה"ש

עבר בסדר

חוץ מחריגות קטנות ביום שישי בארוחת הערב ,אבל זה היה מתוכנן ונשלט כך שהתחושה היא טובה!

orian3

New member
../images/Emo10.gif אצלי לא משהו

אחרי שראיתי שירדתי, הרשתי לעצמי קצת יותר מדי פינוקים ...
אני מקוה שאני אצליח לחזור היום למסלול ואפילו קצת לצמצם כדי ליצור איזון!

רוני471

New member
הצלחתי לשמור ראיתי אצל מירי בלקין..

את האישה שירדה 51 קילו פשוט מדהים בן אדם אחר לגמרי.....

מעיןבר

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif

שמרתי לא רע אבל קינחתי ב- 3
משולשי פיצה שהרסו לי רצף של 10 ימים של שמירה על תזונה נכונה...

חן123

New member
מעיני, לא הרסת כלום

מיד חוזרים למסלול וכלום לא קרה. העיקר זה לחזור ישר למסלול

עצוב מאד מאד. ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

לא בגלל האוכל. פה דווקא היה לי בסדר. אבא שלנו נסע לחו"ל ל-3 שבועות ואנחנו לא רגילים לנסיעה כזו ארוכה ולאמא מאד מאד עצוב כלומר לי. מעבר לזה ביום רביעי יש לי פגישה במקום שאני מאד לא אוהבת להגיע אליו למרות שזה לא יהיה נורא הפעם ואפילו יכול להיות סביל. היום יש לי יום הורים עם הגדולה וגם פה לא נראה לי שיהיה לי אושר רב למרות שהיא די טובה בלימודים בדברים אחרים היא לא. מכונת הכביסה התקלקלה לי דווקא כשהוא נסע. וזה רק ההתחלה. ונמאס לי כבר פשוט נמאס לי.

חן123

New member
נשמע מבאס להלאה

באמת קשה בלי הבן זוג... טוב, תתחילי מתיקון מכונת הכביסה, זה הכי פשוט לטיפול\ מקווה שהפגישה ברביעי תעבור בסדר, ושהשלושה שבועות יעברו מהר

אורלי14

New member
זה ממש לא קל מה שעובר עליך,

אבל אנחנו כאן כדי לתמוך בך, ולא רק בעניין האוכל! ובטח יש לכם אפשרות לתקשר למרות שהוא בחו"ל, נכון? אז תנצלי את זה כל פעם שאת מרגישה רע ועצוב ומתגעגעת. מחזיקות לך אצבעות חזקות חזקות וחזק חזק!!!

אתי אתי

New member
../images/Emo140.gif שתהיה לך פגישה מקסימה היום

נכון, זה ממש נאחס שהאיש שלך בחו"ל, אבל תקחי את זה ל'חצי כוס המלאה', קודם כל יש למי להתגעגע, אצלנו בנסיעה האחרונה החלפנו הרבה sms והרגשתי כמו נערה מאוהבת...אחרי 17 שנים, וחוצמיזה הוא גם חוזר-וזאת ממש חגיגה. אז בנתיים תפנקי את עצמך כמה שיותר - ולא באוכל, כי מגיע לך !!!

לא פשוט...

לאופירי היה יומולדת בגן, והכנתי לו עוגה מדהימה ונשארו מספר פרוסות... עכשיו כבר לא נשאר...

רחליקה1

New member
אני לעומת זאת אירחתי

עם מיטב המאכלים.. אבל, הכנתי לעצמי הררי ירקות קלופים, שטופים ומוכני לאכילה לשעת צרה ירדתי את חצי הקילו שהעלתי, מקווה לשבוע עם בשורות טובות שולחת חיזוקים לכולן.

nila77

New member
יותר מדי אירועים

הראשון היה מסעדה שבה קצת חרגתי והשני אירוע בו אכלתי עוגה. אמנם כל השבוע לא נגעתי במתוק אבל ההרגשה הייתה שקצת הגזמתי. היום אני אנסה לחזור לתלם.

lulyK

New member
זוועת עולם.

אולי כדאי שאני אפסיק לעבוד על עצמי ואודה שני לא בדיאטה

micpri

New member
דווקא טוב

חזרתי לכמה ימים בלי פחמימות. מקווה להחזיק מעמד עד שבועות - "החג שלי", בו אני מראש מרשה לעצמי לאכול מה שבא לי (בכל זאת החג היחיד שהאוכל טעים לי)

טיפוטף

New member
בעצבים דרוכים

בגלל הניתוח שהבן האמצעי שלי עבר היום - יום א'. אז הניתוח עבר בשלום ומחר הוא משתחרר. באתי הביתה עכשיו כדי להניק את הקטנה ולשלוח אותה ואת הגדול לביה"ס מחר וכדי לישון כמו בנאדם ואת בעלי השארתי בשניידר. אני חושבת שרק מעצבים ירדתי במשקל - מחר אני אשקל. דווקא אכלתי הרבה מעבר לרגיל בשישבת. מצד שני מרוב עצבים ניקיתי את הבית במשך 5 שעות בשבת.

טיפוטף

New member
כן, הוא השתחרר הבוקר

הכל בסדר גמור. עכשיו צריך לעקוב בעוד חודשיים שוב שהדליפה נסגרה לגמרי. מה אני אגיד לכן, שעתיים המתנה מחוץ לחדר ניתוח מקצרות את החיים בשנתיים לפחות.

למעלה