אופניים : מקום 5 לענבר בטורקיה!

../images/Emo41.gif אופניים : מקום 5 לענבר בטורקיה!

אופניים: הישגים לרוכבים הישראלים ענבר רונן סיימה חמישית בקפדוקיה, טורקיה, למרות פציעה בצלעות. נמרוד חמו סיים במקום ה-29 בתחרות דאון היל בצרפת יום שלישי, 13 ביוני 2006, 11:10 מאת: מערכת וואלה! אלופת ישראל באופני הרים, ענבר רונן מקבוצת City Cycling Club, סיימה במקום החמישי בתחרות אופניים בינ"ל בקפדוקיה, טורקיה, לאחר שני ימי רכיבה במסלולים אולימפיים הזהים למסלולי אליפות אירופה ובעלי קושי טכני רב. התחרות כללה שני מירוצים. בראשון סיימה רונן במקום השישי, ובמרוץ השני שהתקיים אתמול (שני) סיימה במקום השלישי. בסיכום התחרות היא הגיע למקום החמישי. ביום התחרות הראשון נפלה ענבר ונפגעה בצלעות, מה שחייב אותה לזנק למירוץ השני לאחר נטילת כדורים נגד כאבים. הישג זה מעניק לענבר 10 נקודות בדרוג העולמי, דבר שיעלה אותה כ-50 מקומות מהמקום ה-251 לסביבות המקום ה-200. רונן משתתפת בתחרויות אלו כחלק מהמאמץ להשיג את הקריטריון האולימפי לבייג'ין 2008. מחר ענבר חוזרת לארץ וצפויה לנוח עד לאליפות ישראל באופני כביש שתתקיים ב 24/6 בבית גוברין. יחד עם ענבר השתתפה בתחרות הרוכבת נעמי היל גם היא מקבוצת City Cycling Club. לכתבה המלאה : http://sports.walla.co.il/?w=/325/922985

בושה!!!

מתחרה בטורקיה ולא באה לבקר אותנו..... היינו רוכבים קצת יחד בין השיוטים.

-../images/Emo6.gif-../images/Emo9.gif- תורכיה גדולה....

ככה קוראים לזה (היינו רוכבים קצת יחד בין השיוטים)

בתור רוכב אופניים שהשתתף

בתחרויות בארץ בשנה האחרונה אני מכיר את ענבר ומחזיק לה אצבעות בהשגת הקריטריון האולימפי. כמובן שאחרי ביגי'ן יהיה לי זמן לחזור לתחרויות אופניים.

../images/Emo45.gif אני יודע....

גל, איך האווירה בין הגולשים הישראלים? מי עוד שם אתכם, מלבד בוצר?

בן חיים

New member
200 בעולם וחושבים על האולימפיאדה

ממש אופטימים . מצד שני קפיצה של 50 מקומות אז כנראה יש מצב .

למעלה