THE SHARPEST WEEK

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif../images/Emo175.gif THE SHARPEST WEEK ../images/Emo175.gif

כמה זמן לא פתחתי סכמ"ש אלוהים! שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: מדגישומטיק- http://on.liorshemesh.com/mo/2.0/ שיהיה שבוע קריר וקליל לכולכן, תנצלו את הימים האחרונים של החופש

SuperUkeChan

New member
../images/Emo121.gifשהגפמםשן

שיר השבוע של MCR: נה
שיר השבוע בכללי: GUESS
אמן/אלבום השבוע: המגפ0שןגדשפכגד מה נראה לכם בכלל ;_; ברור שכל מיסטר סימפל של סופר ג'וניור OKAY
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- הארי פוטר 7 חלק 2 לולז ראיתי אותו היום שוב ספר- אה... ריקוד עם דרקונים אבל לא ממש יצא לי לקרוא X_X תוכנית- פרוייקט מסלול~ והופעות למיניהן וידיאו- כל מני שטויות של סוג'ו~
דבר טוב/רע שקרה השבוע: אה... לא זוכרת
יום הכי טוב השבוע: חמישי שחזרתי הביתה
ויום הכי רע השבוע: אה. ראשון.
התחדשות השבוע: השגפםןפםןגשדכמגשכמדפןכשדפןדגכשפןגשדכמםןשגדכ מיסטר פאקינג סימפלללללל!!!!!!!!!!!111111 הדיסק שלי הגיע OMG והוא מושלם ;_; יש לי שינדונגגגגג3333333333>
האדם שעשה לי את השבוע: כל מני~
סיכום שבוע במילה אחת: הכש'פמןםשכגד
ציטוטי השבוע: ... היו כל מני, לא זוכרת~
תכנונים לשבוע הבא: לא יודעתת
תמונת השבוע: השפמכגםןדפמשגםכד THEY'RE SO CUTE OMG הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

Ayush Cohen

New member
../images/Emo13.gif

שיר השבוע של MCR: SUMMERTIME שיר השבוע בכללי: אין אמן/אלבום השבוע: אין סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע:אין דבר טוב/רע שקרה השבוע:
הייתי באיטליה :)
קניתי בגדים
חזרנו
טילים היום בבקוקר ובערב
ועכשיו אייזה 9 בבת אחת
יום הכי טוב השבוע:שלישי ויום הכי רע השבוע:שני התחדשות השבוע: בגדים שרשרת האדם שעשה לי את השבוע: ההורים :) סיכום שבוע במילה אחת: כיף!
ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: לקנות דברים לשנה הבאה תמונת השבוע: אין

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif להלה סכמ"ש.

שיר השבוע של MCR: אה, האוס אני חושבת.
שיר השבוע בכללי: למטה
אמן/אלבום השבוע: בריטני, ACDC, דה ראסמוס, טראביס, אוונג'ד, אבריל, איימי, קווין, אפרת, מונרו ועוד כמה.
סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: סרט- מר אף אחד. ג'ארד
ספר- טעם גרעיני התפוח. התחלתי, מקסים. תכנית- עקרות בית נואשות, סקראבס, CSI, החיים זה לא הכל, מחוברות- הילי
דבר טוב/רע שקרה השבוע:
אבדתי נעל אוקספורד שחורה. אחת!
סיימתי עם הקניות ללימודים.
מסתבר ששכחתי חצי מהחומר לעבודה במת'.
אהובתי ישנה אצלי.
חם.
לי ולאהובתי היו חמישה חודשים.
ריב עם אמא.
המסיבה הלכה חלק.
ארוחה משפחתית.
תספורת חדשה.
יום הכי טוב השבוע: שני, שלישי ושישי.
ויום הכי רע השבוע: ראשון ושבת.
התחדשות השבוע:
ספרים ומחברות ללימודים.
ציוד משרדי- עטים, יומן, מרקרים ושאר דברים שאני אוהבת.
ארנק שקבלתי מחברה, מושלם.
תספורת חדשה.
האדם שעשה לי את השבוע: אהובתי, לייק אולוואייז.
סיכום שבוע במילה אחת: מתיש.
ציטוטי השבוע: בע.
תכנונים לשבוע הבא:
לקנות את הספר האחרון ברשימה של שנה הבאה.
שיעור פרטי מת'.
טיסה של חברה טובה, היא טסה לשלושה חודשים!
להפגש עם אהובתי.
תמונת השבוע: מושלמת
גם השמלה. הודגש וקומבן באמצעות השבוע וחצי האחרונים לחופש

Ayush Cohen

New member
היא הייתה יפה יותר כשהיה לה שיער

אבל גם עכשיו היא יפה מאד

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמש"ת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: Thanks for the Venum שיר השבוע בכללי: וואי אין לי שמץ..... בטח משהו של פו פייטרס... אמן/אלבום השבוע: פו פייטרס דה סטרוקס סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: הוידאו של מיי כאם מופיעים את דיסטרויה אצל ג'ימי פלון http://www.latenightwithjimmyfallon.com/video/my-chemical-romance-destroya-8-8-11/1345941 אקס-מן ההתחלה והסרט של פו פייטרס שאני לא מפסיקה לראות דבר טוב/רע שקרה השבוע: וואי אני כבר לא זוכרת... היה חינה וזה היה ביום האהבה ישנתי אצל סבתא שישי שבת מתקדמת בשיעורי נהיגה ופסיכומטרי עליתי ב80 נק' מהסימולציה הקודמת!!! היה מסיבת גיוס לחברה :) יום הכי טוב השבוע: כולם חוץ משישי שבת ויום הכי רע השבוע: שישי שבת התחדשות השבוע: מרקר ומחברות
האדם שעשה לי את השבוע: חברות שלי משפחה.... לא מישהו ספציפי לצערי... סיכום שבוע במילה אחת: קליל ונשכח אבל מילה אחת קלישכח ציטוטי השבוע: He who is not busy being born, is busy dying. So live each day as if it were your last...but let's start tomorrow cause today's my day off. פרנק, אתה גאון!
תכנונים לשבוע הבא: פסיכומטרי שיעורי נהיגה חתונה(לא שלי כן?) אמממ זהו נראה לי תמונת השבוע: אני אחשוב על משהו

../images/Emo13.gif

שיר השבוע של MCR: the only hope for me is you שיר השבוע בכללי: falling in reverse-the drug in me is you אמן/אלבום השבוע: falling in reverse סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: עקרון בית נואשות..סתם כי עשיתי מרתון לעונה הראשונה.. דבר טוב/רע שקרה השבוע: עדיף לכם לא לדעת...D: יום הכי טוב השבוע: שבת ויום הכי רע השבוע: חמישי התחדשות השבוע: תיק קלמר וכל שאר הדברים לבצפר,אולסטאר,נעלי פומה,2 סקיני ג'ינס האדם שעשה לי את השבוע: ידיד שלי XD סיכום שבוע במילה אחת: נחמד ביותר ציטוטי השבוע: X תכנונים לשבוע הבא: אין.. תמונת השבוע: אתם מכירים אותי כבר..אני עצלנית..

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע של MCR: פלאנטארי
שיר השבוע בכללי: המממ וואוו הרבה
אמן/אלבום השבוע: גם הרבה סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע:אין דבר טוב/רע שקרה השבוע:
הייתי במחנה דבורקין
עכשיו אני עייפה מתה והשרירים שלי תפוסים
יום הכי טוב השבוע: שישי ויום הכי רע השבוע: שבת
התחדשות השבוע: הממ כלום שזכור לי... האדם שעשה לי את השבוע: הרבה...הממממ...אנשים שהכרתי וחברים...
סיכום שבוע במילה אחת: כיףףףףףףףףףף!!!
ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: לא משהוא מיוחד
תמונת השבוע: המממ...הפעם אין כשיהיה לי אני יעלה....

shani cohen1

New member
וואוו!!!היה כול כך כיףףף!!!../images/Emo13.gif

למרות שלקח לי כול היום הראשון להתרגל למקום כדי לא ללכת לעיבוד

XoLilMissLolaoX

New member
הייתם בגבעת חביבה??

חחח כהה ככה זה תמיד
שמחה שנהנת והכרת אנשים חדשים! זו המטרה! מי המחנך/ מחנכת שלך?

shani cohen1

New member
חחח...כן היינו בגבעת חביבה..

ענק שם
אממ המחנכת שלי אורלי....משהו כזה

shani cohen1

New member
המממ אין לי מושג../images/Emo9.gif

וואוו ענק שם...אני באמת כימעט הלכתי שם לאיבוד...הייתי צריכה לשאול כול פעם מחדש את חברות שלי איפה החדר שלנו כי פשוט לא היה לי מושג
אבל כולם שם באמת נחמדים....באמת לא הייתי צריכה לדאוג..חחחח...ואוו יש את תומר הרכז של השמיניסטים,חחח איך חרפנו אותו כי הוא אחראי אל הכול אז כשמשהוא לא בסדר צריך להגיד לו,כול הסופ"ש ראו אותו רץ ממקום למקו חחחח...

XoLilMissLolaoX

New member
חחחח אוייי תומר מסכן ../images/Emo3.gif כל שנה זה קורה לו

כאילו לא כל שנה הוא רכז שכבת שמיניסטים אבל נגיד אצלנו הוא היה "דיקן תלמידים" אז גם אז הוא היה אחראי להכל...אני ממש התלוננתי לו המון בדבורקין...היה לנו חרא של חדר... הרכזת שכבה שלכם הייתה הרכזת שלי שנה שעברה
ורה נכון?

shani cohen1

New member
חחחח..כן../images/Emo6.gif

זאת היא...היא ממש מפחידה אותי
חחח...אויי תומר תומר....חחח טוב נו חחחח הוא כזה מתוקי אבל התעללנו בו מזה הרבה...חחחח...מסכן....אופפפףף לא רציתי את המחנכת הזאת...
רציתי מישהוא אחר אבל לא נוראה...

XoLilMissLolaoX

New member
אם זאת אורלי שאני חושבת עליה אז

היא ממש חמודה...הייתי איתה ועם תומר במשלחת לגרמניה לפני שנתיים (פי עברו שנתיים...
) את תראי יש מלללללללללללא משלחות לאן שאת לא רוצה...חחח
אבל זה ממש שווה לטוס לאחת מהן!
איך היא נראית?
חחחח היא הייתה המחנכת שלי שנתיים (לא רק הרכזת) והיא ממש בסדר אם לא מכעיסים אותה. אם תרגיזי אותה היא תצעק אם לא היא תהיה ממש בסדר איתך. באמת. היא יכולה להיות ממש מקסימה!

למעלה