3.12.08
20.8.09

../images/Emo40.gif 3.12.08 ../images/Emo37.gif../images/Emo27.gif 20.8.09

יאללה דיון חדש ומסודר!
D: איזו הופעה לדעתכם היתה יותר טובה? ההופעה בהאנגר
, או ההופעה בנונסטופ מיוזיקס? אל תפחדו לחפור ולהביע את דעתכם כמה שבא לכם, כי ממילא כמה שתנסו, לא תוכלו לשכנע אותי שבנונסטופ היה יותר כיף
יאללה לשרשר [:

MoVe AlOnG

New member
3.12

לדעתי ההופעה שהייתה ב3.12 כלומר ברור ששתי ההופעות היו מעולות! אבל אני חושבת שהראשונה יותר גם כי זה היה בתוך אולם וכולם היו כזה ביחד. ויותר מזה בגלל ההתרגשות הזאת שהייתה באוויר. הופעה ראשונה של סימפל פלאן בארץ. זה היה מטורף. זה היה בלתי יאומן. את ההופעה הזאת אנחנו נזכור יותר מההופעה השנייה בפסטיבל של פלאפון,לפחות ככה אני חושבת. אני זוכרת כמה חיכיתי להופעה הזאת. סימפל פלאן הם הלהקה הראשונה שהכרתי מחוץ למוזיקת האמטיוי של התקופה ההיא עם בריטני ספירס וכל אלה. ככה התחלתי באמת להתחבר למוזיקה ולהכיר מלא להקות אחרות וסגנון מוזיקה שונה. אז לראות שהם באים לארץ כמעט 5-6 שנים אחרי שהכרתי אותם זה היה טירוף בשבילי. למרות שכבר הייתי בהופעה שלהם לפני ב2006 בלונדון. זה לא אותו דבר. בקיצור קצת חפרתי ואני מקווה שמה שאמרתי כאן נשמע הגיוני.

dafnashz

New member
3.12.08

למרות שדיויד
אהובי לא בא היה הרבה יותר כיף בהופעה הראשונה. הייתה יותר התלהבות, כל מי שהיה סביבי ידע את המילים וקפץ וצרח, מה שלא היה בהופעה השנייה -_- הייתי במקום ממש יבש ואף אחד לא ידע את המילים והרגשתי ממש מטומטמת שאני היחדיה שקופצת. גם לא היו ערסים בהופעה הראשונה שעישנו לי על הפנים........ זו גם הייתה ההופעה הראשונה שזה היה הרבה יותר מרגש וההתלהבות הייתה יותר גדולה. גם אצלי סימפל היא הלהקה הראשונה שאהבתי ואני מכירה אותם כבר 5-6 שנים וההופעה הראשונה שלהם (ושלי בכלל) הייתה ממש מרגשת וכיפית חפרתי קצת :\

3.12! ^^ ../images/Emo60.gif|פטריה|

פירטו כבר לפני אז רק אתמצת ואגיד שבהופעה הראשונה היתה התרגשות ענקית, מלא מעריצים ששילמו 200 שקל לראות את הלהקה האהובה עליהם, ולא ערסים שנשארו שורה ראשונה עוד מהדג נחש רק כי 'סימפל פלאן נו.. זאת הלהקה הזאת מחו"ל!'. הרגשתי מעפנה שהייתי היחידה שהתלהבה, מתוך ערימה ענקית של בחורים גבוהים חסרי חולצה שדרכו והזיעו על כל מי שזז. לא כיף XD טוב חפרתי.
אבל באמת מסקרן אותי לשמוע מהן הסיבות של מי שחושב שההופעה השניה היתה טובה יותר P:

YuvalSP

New member
אוקיי, כי

לא הייתי בהופעה הראשונה. רבתי עם ההורים ולא היה כיף בכלל ויצא שבסוף לא הייתי שם. וההופעה השנייה באמת היתה קצת מוזרה- אף אחד לא התלהב וכשחזרנו הביתה חברות שלי רק חזרו ואמרו שהדג נחש היו ממש מגניבים, ואני כל הזמן אמרתי "אבל סימפל פלאן T_T" "כן כן הם גם היו טובים" ואגב משהו כמו שתי הופעות לפני סימפל עמדנו ממש מאחורה ואף אחד לא רצה להדחף איתי קדימה אז הלכתי לבדי והגעתי עד לשורה שנייה :] כך שהייתי כל ההופעה לבד אבל זו היתה ההופעה הראשונה שלי אי פעם (בלי קשר אליהם) והשגתי בקבוק אחד שסאב זרק לקהל ונגעתי בדיוויד.. (חח זה נשמע נואש). ולא משנה מה תגידי זה ה-20.8
שאגב, היה תאריך שידיד שלי עזב את הארץ וכולם היו מבואסים, ורק אני ספרתי את הימים אחורה חחחחחחח

חזרתייי לפורום!@%@%T@@#^@

כמה התגעגתיייDDD::: התגעגתי רצח וההועה ב3.12 הייה יותר טובה כי פייר עשה לי ביד:) והטרדתי מינית את גףף^___________^

PerfectSP

New member
20.8.09../images/Emo47.gif ../images/Emo190.gif

מילה אחת - דיויד
הראשונה בכלל לא הייתה הופעה שלמה!!! ואני אישית יותר אוהבת הופעות בחוץ, אז יותר נהנתי מהשנייה :) מה גם, שהייתי שורה ראשונה בדיוק באמצע ותפסתי את המקל של צ'אק :) קיצר - זו הייתה ההופעה השלמה!!! והיא הייתה גם המושלמת D:

Tutix

New member
../images/Emo210.gif 20.8

כי לא הייתי בכלל בראשונה ות'אמת לא מפסיקים לשאול אותי על זה, אז ככה: 1. חברות שלי הבריזו לי, והייתי קטנה מידי [13] כדי לעשות לבד את כל הדרך [ותאמינו לי יש דרך XD ]ח 2. היה לי מבחן ממש חשוב מחר [כאילו שזה מה שהפריע לי.. אבל כנראה בגלל זה החברות הבריזו] 3.אני גרה בחור מסריח ולא הייתה לי דרך חזרה. ות'אמת אני שונאת שאומרים לי "מהה אבל הראשונה הייתה פי מיליונןןןן טריליוןןןן ביליוןןן יותר מדהימה מעולה וזהאההאכנגלג" ואומרים לי את זה כל הזמןXD כי זה גורם לי להרגיש מזה הפסדXD (למרות שזאת זכותכם להביע דעה O: ) וגם.. כמו שיסמין אמרה, דיויד לא היה שם! ות'אמת אני חושבת שהוא ממש מוסיף להופעות, כפרעליו ועל המבטאו המסוקס 33> *-*

Dana SP

New member
אז אני מנחמת אותך שהשניה הייתה פי 23159719825

יותר טובה!!!!!!!!!!!!!!! D: 1. כי פייר החתיך הזה הביא לי את המפרט שלו *_* 2. כי תפסתי את המפרט של דייוויד וגם צעקתי לו David i love you והוא בדיוק הסתכל עליי וחייך ואמר thanks! 3. כי הייתי שורה ראשונה באמצע D: 4. כי לא הפסקתי לצרוח ולשיר ולקפוץ!!!! D: 5. כי פשוט היה כלכך כייף *________*

למעלה