הכי בולבול

../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif ../images/Emo46.gif הכי בולבול ../images/Emo4.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo46.gif

אתמול הלכתי למסיבה, סתם ככה, היה לי אפילו חינם.... טוב, לא במקרה גם האקס הידוע לשימצה (או בכינויי המסחרי "האימפוטנט") בחר ללכת לאותה מסיבה ממש, אחרי הכל- זה המקום שבו הכרנו, אז מן הסתם שנינו נוהגים ללכת אליו.... בכל מקרה, מה שבטוח זה שבצאתי אני לא ציפיתי לראות אותו ועוד יותר לא ציפיתי שההתקלות הזאת תגרום לי להרגיש את מה שהיא אכן גרמה!!! הוא כזה מתוק, די אני לא שולטת בזה!! אין בו שום פגם (על פניו) , איך כל החברים שלו אוהבים אותו זה משהו ואני כולי עמדתי ובהיתי בו בערך שעתיים בקטע של "איך נתתי לו ללכת?" (נתתי? שלחתי אותו לחופשי בצרחות "אל תחזור אל תחזור!!!!") אני רוצה אותו בחזרה, רוצה רוצה רוצה!!!! אני לא יכולה לעמוד בזה שהוא ימשיך הלאה או משהו הוא עדיין יפה מדי ויש לו בגדים יפים מדי והוא הגבר היחיד בתבל בערך שגם אשכרה יודע לרקוד!! רוצה אותו בחזרה
הקטע שאני זוכרת כמה התלוננתי עליו וכמה דבילי הכל היה בינינו (או כמו שבנצי הואילה להגדיר היה לנו קשר של ילדים בכיתה ב') ואני יודעת שאם אני אחזור אליו אני שוב אתלונן, ואל תגידו לי שאני תמיד רוצה את מה שאין לי (תגובה צפויה להפליא, וצפוי עוד יותר שעכשיו תגידו לי את זה דווקא ותרגישו כל כך מצחיקים) כי ... פשוט כי זה לא נכון!! יעני, אני רוצה אותו, תמיד רציתי, זה פשוט שאני לא ממש יכולה להיות איתו... (המאמן שלי היה כועס, אין לא יכול ! יש לא רוצה!) ו... אוף. כל הזין.

תמיד ככה

ולמרות הכל את חושבת שלא עושה לי בלאגן בראש לראות אותה? ואת חושבת שלא שמעתי ממנה שפגע בה לראות אותי רוקד עם מישהי אחרת חודשים אחרי? למרות שאת הפרידה היא יזמה? פשוט ככה העולם פועל תתמודדי ....יעבור <ענבל תבין על מה אני מדבר>

Heavy Thought

New member
זה די פשוט...

את אומרת שאת רוצה אותו, אבל כבר היה לכם ניסיון כושל ואת יודעת שאם תחזרו הוא יחזור על עצמו, אז אין טעם, זה לא יביא שום טוב...

מדהים איך הכל נראה לך פשוט תמיד

אני ממש מקנאה בך. אבל למען האמת זה לא כזה פשוט אחרי הכל אף אחד לא מבטיח לי שזה יחזור על עצמו. טעות לא לעולם חוזרת.

Heavy Thought

New member
חוץ מזה,

שאני רק "ניתחתי" את המצב לפי ההודעה שלך, לא אמרתי שיהיה פשוט לבצע את זה.

MidNight Flame

New member
חחח געגועים לאקסיות - נושא מאוד...

מקורב לי ללב בשלבים אלו או אחרים של החיים שלי ואני שמח לומר שזה כבר לא ככה - צריך לזכור להמשיך קדימה ולא לחזור אחורה.

MidNight Flame

New member
זה קשה, אלו געגועים שבאים מהפינות ה

חמות שבלב. תאכלס לי קל לדבר כי ההווה מדהים

אז אתה אמור להבין

שעם כל הכבוד (ויש כבוד) למשפטים יפים וקלישאות כמו צריך להמשיך הלאה לפעמים זה קשה. וחוץ מזה, שלחזור אחורה, מעשית, אי אפשר אפשר גם לשלב את העבר בהווה ופשוט ללמוד מטעויות ולשפר אותו וכן למדתי מטעויות!!! יותר אני לא אהיה ביישנית עצבנית קנאית וילדותית! בי נשבעתי!

miss_t

New member
קשה....קשה...

אבל מתגברים עוד יגיע מישהו שלא יהיו לך תלונות אליו ותאהבי אותו כמו שהוא. קבלי חיבוק

miss_t

New member
צטערת...

קשה קשה מוצא אחות שלך... עכשיו לך מפה ולא בא בלובה יותר בחיים שלך

למעלה