אני לא יודע מה לעשות

mmeny

New member
../images/Emo4.gifאני לא יודע מה לעשות../images/Emo140.gif

אני (וגם חבר שלי) דיי ביישנים בלהתחיל עם בחורות,יצאנו אתמול לאיזה פאב בלילינבלום שיש בו מלא נשים ומלא גברים,צפוף כזה,וכולם שם מחפשים,פחות או יותר,ואנחנו לא התחלנו בכלל עם בחורות,למרות שאנחנו נראים טוב ובחורים טובים וכו....,ובסוף הלילה יצאנו דיי מתוסכלים(בעיקר הוא) מזה שכל קרפד או גבר התחיל שם עם 5 בחורות,ואנחנו לא ממש. אני לא יודע איך להתחיל וזה מטריד אותי,אני יוצא לפאב או מועדון,אני רואה שהבחורה שמולי רוצה שיתחילו איתה(אני משער) ואין לי את האומץ או המשפט הזה שאני לא יודע מה הוא צריך להיות ברעש הזה,כאילו מה אני צריך לצעוק לה לתוך האוזן ברעש של הפאב,חש לכם עצות בשבילי?

sh a ch a r

New member
חיוך

ולגשת. משפט פתיחה מצויין (אתה מוזמן להשתמש): "הי, אני מני" אצלי המשפט הזה, למען האמת, עובד דיי צולע. אולי בגלל שלא קוראים לי מני. שחר

dudusch

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif

אז ככה... לא לכל אחד יש את היכולת להתחיל, וזה בסדר. אולי לא אלו המקומות בהם אתה אמור לחפש? אולי הגדרות החיפוש שלך לא תואמות את המקום? אם אתה ביישן אולי אופי הפעילות בפיק אפ בארים לא מתאים לך? ואם אתה יוצא למקום כזה, אתה צריך להתכונן (צייד בנות?) כראוי. לאפסן את הביישנות בארון, לשים את הלוק הזה של "לא אכפת לי לצאת אהבל" ולנסות, פשוט לנסות. אז קודם להתאמן בשיחות סתם, לפלרטט ואז לנסות לתפוס משהו...

shelly1975

New member
ידידי, relity check עם ביישנות ....

לא ייצא לך כלום ואל תסמוך אל בנות עם גישה ישירה שיעשו את הצעד הזה בשבילך. יאללה לעבודה. מקסימום היא תגיד לא, תאמין לי זה רק מחשל אבל בטח שלא צריך להרתיע לנסות שוב ושוב (רק לא על אותה בחורה
)

Palm tree

New member
הכל טוב ויפה על הנייר, אבל בשטח

הכל קורס. גבר, תקשיב, אין דבר כזה "ביטחון עצמי גבוה". הדבר היחיד שכן יש, זה "חוסר ביטחון עצמי". כלומר, המצב האידיאלי, הנורמלי, של כל אדם, זה שיש לו ביטחון עצמי. אבל, בגלל ילדות עשוקה, צפיה בערוץ 1 או הסנפת דבק, אנשים מפתחים מחסומים עם הזמן שמונעים מהם להיות משוחררים. מה לעשות? לדפוק את הראש ולשתות אלכוהול. ככה תהיה הרבה יותר חופשי. כמובן שזה אינו פיתרון קבע, אלא רק עניין חד פעמי. אחרי הפעם הזאת, תנסה עוד פעם כשאתה סחי בלטה, ותראה מה ההבדל בין הפעם הזו, לפעם בה היית שיכור. אילו מחשבות אוטומטיות קופצות לך בראש, שכשהיית שיכור, הן לא קפצו. איזו תמונה עתידית של המצב מבזיקה לך בראש בפעם הזו, לעומת הפעם הקודמת בה היית מסטול מרום (או עראק, או וויסקי, או מה שמתחשק לך). ומעבר לזה, אתה צריך להרגיש סקסי. אתה צריך להרגיש שכל שאר הבנים שם הם שקי בשר מעוותים שכולם נראים אותו דבר, ושאתה הדוגמן היחיד במועדון. אתה צריך להרגיש שכל מי שמסתכלת עליך, משתמשת בכל מקורות נפשה כדי לאחוז את עצמה מלקפוץ עליך ולאנוס אותך באמצע רחבת הריקודים. ד"א מיותר לציין שלחפש חברה במועדון זה כמו לחפש בתולה בבית זונות. אתה תמצא שם רק סטוצים (מלבד כמה מקרים נדירים פה ושם).

atomic kitten

New member
לא רק סטוצים!

יש המון בנות שמסתובבות במקומות כאלה כי אין להן איפה להכיר בחורים (אין בעבודה וכו') ולא מחפשות רק סטוצים. והן יעריכו אותך אם לא תנסה לזיין בערב הראשון. המלצה - תלך על בחורות שנראות גם ביישניות - ככה יהיה לך קל יותר

mmeny

New member
אצלי זה נראה מהסנפת דבק

מי רואה ערוץ 1? לכולנו ילדות עשוקה המערכות קורסות הצילו

W A N T ED

New member
תתאמן על מקרים חסרי סיכוי

ככה לא יפגע בך אם יגידו לך לא אבל מצד שני, אם יגידו לך כן, תהיה בבעיה... זה יעזור לך לפרוץ את הגבול.

Akuna Matata

New member
מוכר

אני אגיד לך דבר כזה, יש פאב בת"א שהוא מה שנקרא פיק-אפ באר. זה מקום ענק שכולו מוקף בבאר גדול וסביבו יושבים ועומדים מלא בחורים ובחורות. בחיים שלי לא ראיתי כזאת מסחרה כמו שהולך שם, מתחילים שם על ימין ועל שמאל ואפילו ראיתי שבנות מגיעות לשם לבד ועומדות בצד ומחכות שיתחילו איתן! מצטערת אם זה נשמע שמרני אבל אני הייתי ממש בשוק! זה היה נראה לי קצת נואש לבוא לבד ולחכות שיתחילו.. אבל.. לי זה נראה מקום אידיאלי בשבילך. לבוא לשם עם חבר, להתפצל ופשוט לדוג אותן. כי בשביל זה הן באות לשם. תשתה קצת, תשתחרר, תחמיאו קצת אחד לשני ותבואו עם טיפה ביטחון, אני בטוחה שתצא משם עם משהו כמו 5 מספרים לפחות. ברגע שקופצים למים פעם אחת, אי אפשר אחרי זה להפסיק לשחות. לך על זה!

artrmis

New member
מקום ענק..

שכולו מוקף בבאר גדול. ןסביבו יושבים ועומדים.. מלא בחורים ובחורות.

אני חושב שנזכרתי ,בלילנבלום

הולכים קצת ימינה,עוברים את ההר... האגדות מספרות שאם מקשיבים היטב היטב,אפשר לשמוע בלילה את יללות הנשים המשוגלות בשירותים.

למעלה