שנה טובה לכולכם

../images/Emo39.gifשנה טובה לכולכם../images/Emo39.gif

שנה טובה לכל יושבי הפורום,ולכל בית ישראל! לטל, לדירסט, לאישה אורחת, לאיילת, לאביבה, למיקי, ולכל מי שלא הזכרתי, המון שלווה אושר ושמחה,וחג שמח!

ש איילת

New member
תודה עוזי ../images/Emo140.gif

שנה מתוקה וטובה של עשייה , עזרה ויצירתיות של שלווה ונחת של אושר ושמחה של בריאות פיזית ונפשית שנה מבורכת וחג נעים ושמח! איילת

../images/Emo75.gifשנה טובה ומתוקה../images/Emo74.gif

בפורום כזה טבעי שאני אאחל לכולנו בריאות והעצמה מאמינה שעם שני אלה נסתדר טוב בחיים
חג שמח חברים

Deerest

New member
שנה טובה לכולנו

הצטרפתי מאוחר לברכות איחולי שנה טובה ומאושרת לכולנו ונקווה שבמעשינו היא תהפוך לכזו

שמתם לב

ששם הפורום (העצמה אישית) לא מופיע ברשימת הפורומים חוצפה
מה הם בדיוק מתכננים לנו אה' יאללה הפגנה

והנה התשובה שקיבלתי מההנהלה

שלום לך, פורום העצמה אישית אכן הורד זמנית מרשימת הפורומים עד למציאת מנהל/ת לפורום. הפורום עצמו עדיין פעיל ואת יכולה להכנס אליו דרך הקישור הבא:

ישששששש חחחחחחח../images/Emo6.gif

אני שמחה שאתם פה
עכשיו תתחילו לדבר היה שווה לבקש סימן

ככה זה בחיים,אישה אורחת,

ממש כשחשתי את הפחד,שנעתקות לי המילים,זה קרה לי,ומעט לאחרים כאן... מישהו מרים את הכפפה? מישהו יכול להסביר מדוע? ואל תתרצו את פרישת המנהלת,לדעתי זה ממש לא קשור לעניין.... מסכימים איתי? ההרגשה,שיש אפשרות לשוחח איתכם,עושה לי נהדר,בשיא הכנות!

שמזניחים

דברים מגיעים לסוף. האפשרות להחליף דעות עם אנשים זרים בזמן שמאוד רוצים לדבר היא מאוד יקרה לכן לי חשוב שהפורום ימשיך להתקיים מקווה שתפוז יאפשר את זה מצטערת שאני לא רואה את עצמי רוצה/יכולה לנהל את הפורום בגלל שאני חושבת שלהיות מנהל פורום זה תפקיד עם מטרה

למעלה