שלום לכולם!

LIMORCHAN

New member
../images/Emo39.gifשלום לכולם!

קוראים לי לימור והפורום הזה מגניב
יש לי שאלה אחת קטנה שמטרידה אותי בזמן האחרון: בקליפ של TEXAS שקוראים לו In Demand- זה שנוסע לידה באוטו- זה במקרה אלן? אני ממש לא יודעת, לא ראיתי את הקליפ הזה מזמן...אם מישהו יוכל לעזור לי פה אני מאוד אשמח!

שניש

New member
כן../images/Emo70.gifזה הוא../images/Emo70.gifוברוכה הבאה../images/Emo140.gif../images/Emo56.gif

אני שני ,נעים מאוד *לוחצת ידיים* עוד מעריצת ריקמן לאוסף...

PureBlood1

New member
../images/Emo129.gif הכסף שלי הולך על זה שהוא

רוקד
ובכלל, אלן מושלם בקליפ הזה! אני רוצה להיות במקום הזמרת הזאת... סחטיין על תשומת הלב
ברוכה הבאה

LIMORCHAN

New member
אה../images/Emo70.gif

הייתה לי הרגשה שזה הוא! בקשר למה שהוא עושה שם... אני לא ממש זוכרת, אני רק זוכרת ששניהם נוסעים באוטו והם עוצרים(זיכרון של פיל יש לי) והיא די נמרחת עליו כל הקליפ...את זה אני זוכרת טוב. זכרתי שאהבתי את ההוא מהקליפ הזה...
אפילו שלא ידעתי שזה אלן. עכשיו אני אוהבת את ההוא עוד יותר. וסתם שאלה, כולם פה אוהבים את סנייפ?זה משהו שבא בגלל אלן או בגלל סנייפ עצמו?

TwelveEyes

New member
א) שרלין (סולנית "טקסס") הייתה זו..

שהייתה צריכה לבחור את השחקן שיהיה איתה בקליפ - והיא הלכה על אלן
טעם איכותי יש לבחורינה
ב) אהבתי את סנייפ הרבההה לפני שבכלל עשו את הסרטים. מה שכן, אני חייבת להודות שכשקראתי על סנייפ חשבתי "יווו אלן יהיה ממש מושלם לתפקיד!". If anything, אלן רק גרם לי לאהוב את סנייפ יותר
וברוכה הבאה

I n n u e n d o

New member
../images/Emo39.gif

כל כך נחמד להרחיב את הידיעה של אלן לעולם הרחב. שידעו שהוא קיים,מושלם וקיים.

LIMORCHAN

New member
*מהרהרת*../images/Emo58.gif

אה,סנייפ. אני אישית אהבתי אותו מהרגע שהוא אמר "Harry Potter.Our new-celebrity" בספר הראשון ומאז אני רק אוהבת אותו יותר ויותר (במיוחד לאור ההתאכזרות אליו בספר החמישי) *מחבקת את סוו* וכן, אלן בהחלט מוסיף מימד נוסף לתפקיד.

Minerva

New member
../images/Emo6.gif

תמיד נהגנו לומר שהוא מתקלח עם ברווזון גומי...

PureBlood1

New member
../images/Emo129.gifאצלי אישית זה קרה לחוד...

את סנייפ אהבתי מהרגע הראשון... אבל לא ממש רציתי לראות את הסרט. ואז התחלתי להעריץ את אלן
וגיליתי שהוא סנייפ
לא הייתה לי ממש דרך חזרה אחרי זה

lovecrime

New member
גם אני

אהבתי את סנייפ מהתחלה אבל חשבתי שאני די משוגעת לאהוב דמות כזאת ראיתי את הסרט 1000 פעם ואז הגעתי לפורום הארי פוטר ואז לפה

LIMORCHAN

New member
למה משוגעת?

סנייפ הוא אחד האנשים היותר מעניינים בעולם "הארי פוטר".

black dog angel

New member
הורדתי את הקליפ!

ובדיוק ראיתי אותו
החולריע הזאת נוגעת בו!!!!!!!!!!!!!!!!! הכלבה המכוערת הזאת חושבת שיש לה זכות לגעת בו!!!!!!!!!!!!!!!!! מי היא בכלל?!?!?!?!?!?!?! איזה כיף לי ביום שישי אמא שלי ואני משכירות מלאן סרטים של אלן ורואות אותם כל השישי שבת

arden20

New member
אולי אתן יודעות...

איפה אפשר להוריד את הקליפ המדובר??? ראיתי אותו פעם אחת, והוא היה שווה ביותר...

AvitalRickman

New member
בבדאי!!!!!! ../images/Emo99.gif

http://www.nd.edu/~tchapman/indemandcaps.html
הקליפ הזה הוא.......רררררר!!!!!! הייתי !@#Q#$%##$%#^$^&
@#$%^%^&%^&#$%#$^%E את אלן! ואל תשאלו אותי למה התכוונתי כי אין לי מושג!

arden20

New member
הקישור להורדה לא עובד!

כלומר, הקישור שנתת עובד (לתמונות) אבל ממנו הקישור של *DOWNLOAD THE VIDEO HERE* הוא ריק... יש אלטרנטיבי?

למעלה