ציפיות לכריות

../images/Emo42.gif איזון -

איזון פנימי = שלמות פנימית. אם נשכיל להגיע לכדי איזון פנימי (ע"י למידה , כמובן ) נשפר ,לאין ערוך, את איכות החיים האישית שלנו, ואת כל מערכות היחסים הבינאישיים הן עם המשפחה,הן בעבודה ובחברה בכלל. למעשה,השאיפה שלנו היא להגיע לכדי "חיבור" טוב יותר ואיזון מכסימלי, בין הרוח והחומר. (כמו שכבר נאמר) למשל,שילוב של אחריות,נאמנות ויושר וכד', יחד עם עשייה יומיומית הקשורה לקטע המוחשי ביותר של החיים. מציאת האיזון הנכון בפנימיותינו וביחסים עם הסביבה נמשכת כל הזמן,לעיתים מצליחים,לעיתים קצת פחות....... אבל הלמידה נמשכת ונעשיית טובה יותר ויותר, משופרת כל הזמן.......כי בתוך העשייה והלמידה היומיומית, מתרחש תהליך אינסופי של פתיחת המודעות לגישות חדשות... בקר מצויין לכולם,

איזון פנימי בשבילי../images/Emo24.gif

מציאת השקט השלום והשלווה הפנימיים. איך עושים זאת? ראשית למידה כפי שנאמר ואחר כך תרגול והמון תרגול ושוב תרגול יומיומי שוטף. האיזון צריך להעשות בגוף הפיסי בחיבור בין החלק הימני של גופני לחלק השמאלי. לחבר בין החלק העליון שמתחיל 2 ס"מ מעל הטבור לכוון קודקוד הראש ונחבר אל החלק התחתון 2 ס"מ מתחת לטבור אל קצות האצבעות של הרגלים. האיזון יהיה בחיבור בין ארבעת יסודות עולם שמרכיבים אל גופנו הפיסי והרוחני. האיזון יגיע כשנוריד את המסכות שעוטפות את נשמתנו וגורמות להקרנת האגו שלנו בלבד. האיזון יגיע כשהנשמה שלנו המאור הגדול יוקרן החוצה ללא הצגות מיותרות. אני מוסיפה על דבריך ים של שלווה, םשוט במילים שלי ולפי עולם הפרושים שלי. יום טוב לכולם.

kukes10

New member
לאיל על הציפיות מ kukes10

לגבי הציפיות הפסיכולוגיה שלי היא הפוכה ברגע שאני רוצה משהו אני דוקא חושבת הפוך, לדוגמה כשאני רוצה להצליח במבחן או במשהו חשוב, אז אני אומרת לעצמי הה אני לא אצליח ואז אני כן מצליחה, זה בדיוק כמו לדוגמה שאנחנו מחכים לאוטובוס ומצפים כל כך שיבוא והוא דווקא בא מהכיוון הנגדי, או קבלת עבודה, או בבחירת תפקיד כשלהו כשאנחנו מצפים יותר מדי זה לא מגיע חשוב ורצוי למתן את הציפיות כך שהתוצאות לא יהיו כואבות אנחנו צריכים לחשוב בשני הכיוונים ואז לא ניהיה מאוכזבים בברכה KUKES10

יש סכנה בחשיבה השלילית שהיא

תהפוך לנבואה המגשימה את עצמה. ההצהרה לתת מודע צריכה להיות חיובית: אני אצליח בבחינה ואז ההגשמה החיובית היא הנבואה שמגשימה את עצמה ומצליחים.

kukes10

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo140.gifלבני ישראלי מKUKES10

נכון אני מסכימה איתך שצריך לחשוב חיובי ותמיד לשמוח ולקבל באהבה כל מה שניתן אך לפעמים אין באפשרותינו לשנות דברים ולא מדובר על מבחנים או דברים שביכולתינו לשנות למה שאני התכוונתי ואולי לא הבנת אותי נכון צריך תמיד לחיות בשתי עולמות כי ככה זה בחיים טוב או רע, שחור או לבן, זה חשוב שיש ציפיות כי תמיד אנחנו שואפים למשהו יותר טוב בחיים אבל צריך לחשוב באמצע או כן או לא לא להיות נעולים ובטוחים בעצמינו יותר מדי חשוב להיות צנועים(ולא מדובר פה על דת) לקבל הכל באהבה כי "גודל הציפיות הן גודל האכזבות"
בברכה KUKES10

מחפשת2

New member
על ציפיות

קודם כל ברכות על הפורום. מסכימה על מה שאמרת על ציפיות. אם תקווה זה אור, אז ציפיה זה כמו להכניס אור לתוך קופסא.

למעלה