מאי בערוצי yes Stars

  • פותח הנושא TDM4
  • פורסם בתאריך

TDM4

New member
אילו סדרות יהיו בחודש הזה ?

אנחנו כבר במאי . יש כבר רשימת הסדרות שצפויות לעלות בחודש הזה ?
 

LeRanch

New member
שקר לי

ימי שני החל מה- 10/5 ב- 22:45 בערוץ yes Stars Action HD סדרה חדשה וממכרת של רשת FOX, מיוצרי "המגן" ו"היחידה". הסדרה זכתה להצלחה רבה בהשקתה וחודשה לעונה שניה. אנו נשדר את שתי העונות ברצף. שחקן הקולנוע טים רות' ("כלבי אשמורת") מככב בסדרה בתפקיד הראשי - ד"ר קאל לייטמן, מומחה בינלאומי וראש קבוצת לייטמן שפיתח שיטה ממוחשבת לזיהוי "מיקרו- הבעות". מיקרו הבעות הן הבעות פנים בשברירי שניה המסגירות את הכוונה האמיתית של העומד מולך. בעזרת מיקרו הבעות הוא יכול לדעת מיד מי משקר ומי דובר אמת, והוא והקבוצה שלו עובדים עם ה-FBI בפענוח מקרי חקירה שנתקעים. מבחינתם, השאלה הגדולה היא לא אם מי שמולם משקר, אלא למה, ומהי האמת. ליטמן עצמו בעל קופת שרצים לא קטנה - מעבר לאישיות הבוטה ווחוסר הטאקט, אימו של ד"ר לייטמן התאבדה בילדותו והאירוע הזה גרם לו לחקור וללמוד את נושא שפת הגוף והבעות הפנים. הוא גרוש מאשה שהיא בכירה במשרד המשפטים (ג'ניפר בילס מ"פלאשדאנס" המתארחת רבות בסדרה) ואב לבת מתבגרת בשם אמילי (היילי מקפארלנד) שיש לו משמורת חלקית עליה. יחד איתו עובדת ד"ר ג'יליאן פוסטר (קלי וויליאמס "הפרקליטים"), שותפתו, החווה קשיים בנישואיה. בין לייטמן לג'יליאן יש כימיה ברורה, ובעלת פוטנציאל להתפתח מעבר ליחסי עבודה. הם סיכמו בינהם כבר מימים עברו שלא יתנו לעבודה המקצועית להפריע ליחסיהם האישיים, ולייטמן שחושד שבעלה בוגד בה עוצר את עצמו מלגלות למי שהוא מחשיב חברה (אולי היחידה בחייו) את האמת. השניים מגייסים את ריה טורז (מוניקה ריימונד) הנחשבת "טבעית" - בעלת יכולת נדירה לזהות מיקרו הבעות בעצמה ללא המחשב. טורז ננטשה בילדותה על ידי אביה, ומסתבר שזהו דפוס מוכר אצל "טבעיים". למרות שהיא מוכשרת ונאמנה, אין לה הכשרה אקדמית ולעיתים היא נותנת לרגשותיה להעיב על כושר השיפוט שלה. את הצוות משלימים אלי לוקר (ברנדן היינז), אקדמאי שלימד את עצמו את שיטת המיקרו הבעות, ובעל פילוספיות "כנות ראדיקלית" במסגרתה הוא כמעט אף פעם אינו משקר, עד כדי כך שלעיתים הוא מרחיק את הסובבים אותו (כשטורז מציגה את עצמה הוא מיד מודיע לה שהוא רוצה לשכב איתה), והוא מתחזק מתח מיני בינו לבין טורז. אליו מצטרף בהמשך העונה (בתפקיד אורח בעונה הראשונה שהפך לתפקיד קבוע בשניה) בן ריינולד (מקי פייפר "8 מייל", "ER") סוכן FBI שמסייע לצוות. דמותו של ד"ר קאל לייטמן מבוססת על ד"ר פול אקמן, פסיכולוג ידוע ומכובד, מומחה לשפת גוף והבעות פנים באוניברסיטת סאן-פרנסיסקו ואילו דמותה של וויליאמס מבוססת על הקולגה שלו - פרופ' מורין אוסאליבן.
 
נשמע מצוין

טים רות' על המסך הקטן, ועוד חוזר לשיתוף פעולה עם ג'ניפר בילס - זה משהו שאני לא אפספס.
 

LeRanch

New member
טרה

ימי ראשון ב-22:10 מה- 16/5 בערוץ yes stars Drama HD הסדרה המדוברת של מבית היוצר של זוכי האוסקר® סטיבן ספילברג ודיאבלו קודי. הסדרה המדוברת "טרה" (United States of Tara) מגיעה ל-Stars Drama yes. מאחורי ומלפני המצלמה ניצבים כמה מהשמות הגדולים והחמים של הוליווד. על כס המפיק יושב סטיבן ספילברג שאף יצר את הסדרה. על התסריט הופקדה זוכת האוסקר דיאבלו קודי (ג'ונו). בתפקיד הראשי מככבת טוני קולט, ("החוש השישי" "חתונתה של מיוריאל") זוכת פרס גלובוס הזהב והאמי לשחקנית הטובה ביותר על משחקה בסדרה ולצידה ג'ון קורבט (איידן "סקס והעיר הגדולה") ורוזמרי דהוויט. בסדרה קולט מגלמת את טרה גרגסון, אשה ואימא עם DID (Dissociative Identity Disorder - תסמונת הזהות המנותקת, או פיצול אישיות בלשון העם). לאחר שהיא מחליטה להפסיק את הטיפול התרופתי שלה כדי לגלות את הסיבה האמיתית למצבה, האישיותיות החלופיות שלה שבות לחייה ולחיי משפחתה: טי - בת-העשרה הפרועה, שגונבת מהבת של טרה בגדים ומנסה לפתות את בעלה. אליס - עקרת בית מושלמת, על גבול הטירוף (מעין "ברי" למתקדמים), הנראית לקוחה משנות ה-50 באק - גבר קולני וגס, ותיק מלחמה חובב בירה, שלא מהסס להכנס לקטטות. משפחתה מקבלת בטבעיות את מצבה - בעלה מקס (ג'ון קורבט), בתה קייט ובנה מארשל. לעומתם, שרמיין, אחותה של טארה, סובלנית פחות ואף מפקפקת באמינות מצבה של טרה. הסדרה המשודרת ברשת Showtime בארה"ב שברה את שיאי הצפיה של הרשת - הפרק הראשון הוא פרק הבכורה הנצפה ביותר בכל תולדות הרשת. בעקבות הצלחתה הגדולה והביקורות הטובות חודשה הסדרה לעונה נוספת שעלתה בארה"ב במרץ 2010 ואחרי שידור הפרק הראשון שלה חודשה כבר לעונה שלישית שתעלה ב-2011. אנו נשדר את שתי העונות הראשונות ברצף.
 

TeddyPicker

New member
נשמע מעולה ומעולה שמשדרים ברצף.

ד"א, מישהו יודע איזה שיר יש בפרומו?
 

LeRanch

New member
שושלת טיודור 4

ימי רביעי מה- 19/5 ב- 22:10 בערוץ yes Stars Drama HD העונה הרביעית והאחרונה של סדרת המופת והפקת היוקרה של רשת Showtime. דרמה מסעירה על תשוקה, אכזריות ובגידה. סיפורו הלא יאומן של הנרי ה-8, מלך אנגליה במאה ה-16, שמלך כמעט ארבעים שנה והותיר לעד את חותם שלטונו על אנגליה, הכנסייה וההיסטוריה. צעיר, אמיץ, כוחני, פתיין, מלא תשוקה ואובססיבי בנוגע לנשים ולארצו. הנרי הומלך בגיל 18 כשירש מאחיו הבכור את כס המלכות וכן את אשתו – קתרין מאראגון. הנרי בחר להקיף עצמו בעיקר בפמליית חברים ילדותיים, שותפים לתאוותיו, משחקיו ואהבתו לפעילות גופנית. הקונפליקט בין הנאמנויות מגיע לשיאו כאשר הנרי מבקש לבטל את נישואיו לקתרין כדי שיוכל להתחתן עם אן בולין, שמתעקשת לא להיות פילגשו של אף אחד (אפילו לא של המלך). מזימות מתפתחות בתוך הארמון ומחוצה לו, בריתות לאומיות נוצרות ומתפרקות ואמנות נחתמות ומופרות. אולם מוקד העניין העיקרי הוא תשוקותיו של הנרי – המלך שמעדיף לאהוב מאשר להילחם. בעונה השנייה, התחתן הנרי עם אן בולין, לאחר ששלח את אשתו הראשונה, קתרין מארגון, לחיות (ולמות) מנודה, באחוזתו בכפר. הוא הקים והפך לראש הכנסייה האנגליקנית לאחר המשבר עם הכנסייה הקתולית, שלא אישרה לו להתגרש מקתרין מארגון, ולהינשא לאן בולין. אן, שילדה להנרי בת, אך לא הצליחה להקים לו יורש זכר, נשפטת בעוון בגידה ומוצאת להורג. בשלב הזה, הנרי מתפנה למצוא לעצמו אישה חדשה בדמותה של ג'יין סימור, שמתה בעת לידת בנה. העונה הרביעית והאחרונה של הסדרה עוסקת בנישואיו לקתרין האוורד, בת ה- 17, ביחסיו עם צרפת ובשנותיו האחרונות של הנרי השמיני.
 

LeRanch

New member
פרקים ואורחים מיוחדים

Glee - אנחנו מצמצמים את הפערים מול ארה"ב - החל מה- 17/5, פרקים ישודרו אצלנו זמן קצר בלבד לאחר שידורם בארה"ב. לאחר פגרה בת כ-4 חודשים, הסדרה תשוב לשדר בארה"ב, בפרקים חדשים ב- 13/4, ואנחנו נצמדים אל השידור, וממשיכים בשידור תשעת הפרקים הנותרים, ברצף.
 

LeRanch

New member
תאריכי סיומי עונות

3/5 המנטליסט - יום שני ב- 22:45 9/5 סרוגים 2 - יום ראשון ב- 22:10 12/5 ניפ/טאק 6 - יום רביעי ב- 22:45 20/5 המפענחת 5 - יום חמישי ב- 22:45 24/5 רביעיית רן 2 - יום שני ב- 22:10 25/5 מצוייד - יום שלישי ב- 22:00 26/5 שומרת סוד 2 - יום רביעי ב- 22:45
 

assafTV

New member
ככה זה עם סדרות כייבלז

עונות קצרות יותר (13 פרקים בדר"כ לעומת 22 בסדרות הברודקאסט). למפענחת יש 15 פרקים בעונה, 13 המשודרים בקיץ (בארה"ב) ועוד פרק כפול שמשודר כספיישל בדצמבר (בארה"ב).
 

assafTV

New member
לא אמרתי "מפוצץ"

ציינתי שבהשוואה למאי, יוני יהיה עמוס יותר. אני לא רוצה לפרט בשלב כה מוקדם כי תמיד יכולים להיות שינויים.
 
למעלה