בוקר נפלא לכולם!!!!

שפית 333

New member
../images/Emo39.gifבוקר נפלא לכולם!!!!

חזרתי מחופשה ישר לכביסה ונקיונות. הייתי בטוחה שיהיו לי הרבה מטלות יומיות להשלים ומשום מה אני לא מוצאת אותן . האם זו רק אני או שהפרויקט הסתיים? המשך יום נעים לכולם

gines 5

New member
כן, בהחלט נראה ככה...וחבל...היה נחמד../images/Emo13.gif

ויקי65

New member
בנות יקרות ואף בנים

הפרוייקט לא הסתיים. פשוט חלק מהנרשמות לא יכלו לתת מטלות . נוסף הענות שהיתה בפורום למטלות האחרונות שאסתי חילקה שהיו ממש נהדרות, היתה דלילה משהוא. בהתחלה חשבתי שאני אתן מטלות עד לתורה של הבאה. אבל מצד שני חשבתי שאולי כדאי לעשות הפסקה קטנה. ואם הנושא יעלה ברוב קולות נחדש את הפינה היומית. מנסה להקשיב לרחשי הפורום, ולתת במה למה שמעניין כאן את כולן. (כן כן גם כולם).
אני מאוד שמחה כשיש פעילות ויש תנועתיות וחיים בפורום. ומכאן שמחה שאתם בעניין. בכל אופן החל מיום ראשון מי שצריכה לתת את המטלות היא: פרפרים בבטן. אז פרפרים שלנו קחי נשימה מיום א'13/6/10 עד יום ה' 17/6/10 תעבידי אותנו.
במידה ולא מסתדר אנא עדכני אותי.

להשתתף ולא להספיק את המטלות נחשב כהשתתפות?

כי אם כן - אין לי בעיה
אני פשוט לא מספיקה.....למרות שהמטלות בד"כ ישימות, הבעיה היא לגמרי שלי.

ויקי65

New member
עלה לא נידף

זו לא חובה זה בהחלט לשיקולך. אם את לא מספיקה אז את לא מספיקה. לא קרה כלום. תרגישי חופשי. אני בטוחה כשיהיה לך זמן וחשק, זה יעזור רבות בתחזוקה השוטפת של הבית.

שפית 333

New member
אני מאוד אהבתי את פרויקט המטלות

מכיון שלא בודקים את הביצוע בפועל אפשר גם "לחפף" המטלות נתנו לי רעיונות למטלות נוספות שתמיד נדחות כי הרי לכל אחת יש את הפינות "האפילות" שלה. טוב אולי לויקי לא.....

ויקי65

New member
בתיה יקירה

בשל הביטולים של המשתתפות זה גמיש בעיקרון את אמורה לתת את המטלות מה-27/6/10 עד 1/7/10 אחלה יום לך

גם אני מאוד אוהבת אותו!

רק לא מגיעה אליו, וסה"כ מאז שהצטרפתי לפורום היו 3-4 כאלה...

ויקי65

New member
../images/Emo12.gifשפית יקרה מאוד

את יודעת על מה נחתו עיני לפני שבועיים????
כורי עכביש במדף העליון שבמטבח. נו מה תגידי? רואה יש פינות אפלות גם אצלי. אני דווקא שמחה שזה קורה כי אני "מוכיחה" לעצמי שאני לא חולת ניקיון. נקיה כן חולה לא. טוב לא ניקיתי שם ממרץ הגיע הזמן. והדבר הכי מפתיע שלא תפסתי מיד סולם. ככה עשיתי מנטרה
ושיננתי זה יחכה לעוזרת, זה יכחה חעוזרת, זה יחכה לעוזרת...שלא יכלה להגיע שבוע שעבר ובכל זאת התאפקתי לשבוע הנוכחי. יש מותק, חופשי גם אצלי כמו אצל כולן (חוץ מאמא שלי ודומותיה
) יש פינות שאני לא שמה עליהן לב כל הזמן.

שפית 333

New member
כמה אני שמחה לקרוא את זה

עד שהכרתי את הפורום הנקי הזה כולם הגדירו אותי כ"חולת נקיון" אני בהחלט אוהבת שנקי ומסודר הגעתי לפורום הזה ופיתחתי רגשי נחיתות. הכל בהומור כמובן...

gines 5

New member
לא הבנתי...

סברו שאת חולת נקיון ורצית להישאר עם הסטיגמה ואיך שהגעת לפה הבנת שאת לא חולת נקיון והתאכזבת?

שפית 333

New member
בעקרון אני אוהבת סדר ונקיון מאוד

אני לא חושבת שאני חולת נקיון ואני בהחלט נהנית כשמעריכים את הנקיון שלי. גם אני מאוד מעריכה את הנקיון אצל אחרים ונהנית מאוד לקבל רעיונות נוספים
חסר לי תפוז עם דלי ומגב ויקי לטיפולך......

למעלה