קצת חדשות..

SainTonix

New member
../images/Emo37.gif קצת חדשות..../images/Emo27.gif

Fall Out Boy מכרו בשבוע הראשון מצאת האלבום (ולהתחשב בעובדה שהאלבום דלף לאינטרנט חודש לפני היציאה) - לא פחות מ259,674 עותקים בארה"ב ונכנסו הישר למקום הראשון במצעד ה200 אלבומים של Billboard. בנוסף לזה, הם מכרו 27,939 עותקים דיגיטלים (דרך תוכנות חוקיות כמו אייטונס וכו'). הסינגל "This Ain't a Scene, It's an Arms Race" ממוקם במקום ראשון החודש במצעד 100 Pop , ומקום 2 במצעד the Hot 100 . (המיקום הכי גבוה של להקת רוק מאז "I Don't Want To Miss A Thing" של אירוסמיט שיצא ב98). ובקיצור, האלבום החדש מצליח ברמות מטורפות. מתוך Ultimate Guitar.

CitizenErased

New member
תודה תומר ../images/Emo13.gif

הולך להם לא רע אה? קודם בילבורד, עכשיו הכניסה לגלגלצ (אוקי זה בצחוק, פשוט ההשוואה משעשעת אותי) בכל מקרה, פן ירבו. חח

GoldenBabe

New member
../images/Emo45.gif וואו ../images/Emo12.gif../images/Emo109.gif

תודה על החדשות חח וואי האלבום ממש מצליח ^^ טוב הוא פשוט מצוין, אני יכולה להבין למה
ופיט עוד היה כולו בדיכי שהוא לא יצליח כי הוא דלף XD

elknetld2kil

New member
עוד חדשות...

* דלף לרשת שיר חדש מתוך האלבום החדש של Nine Inch Nails שייצא באפריל. השיר נמצא ע"י עובר אורח בשירותים של אולם בו ניגנה הלהקה לפני כמה ימים בפורטוגל. * Funeral For A Friend פירסמו שיר חדש להורדה בחינם, מתוך האלבום הבא. השיר נקרא Out Of Reach וחברי הלהקה הדגישו כי לא מדובר כרגע בסינגל שייצא לרדיו, אלא רק טעימה קטנה למעריצים חסרי הסבלנות שלהם. אפשר למצוא את השיר פה: http://www.myfreedownload.co.uk/ffaf/ * הסופרגרופ HELLYEAH שמורכבת בין היתר מצ'אד גריי (הסולן של מאדוויין) ו-ויני פול פירסמה במייספייס שלהם את הסינגל הראשון שייצא מהדיסק שלהם. אפשר למצוא אותו פה: http://www.myspace.com/hellyeah * האנפלאגד של קורן מMTV יוצא ב6 במרץ לחנויות בDVD וגם בCD. הסינגל הראשון הוא גירסת אנפלאגד (מזעזעת, אם יורשה לי) של Freak On A Leash יחד עם איימי לי מאוונסנס. הקליפ כבר מתנגן בMTV באמריקה. * מקבץ להקות שנמצאות עכשיו באולפני ההקלטות ודיסקים שיוצאים בקרוב: Alter Bridge (הדיסק יצא בהמשך השנה) Evans Blue (הוציאו דיסק מצויין במרץ של שנה שעברה. הדיסק החדש יוצא ביוני וסינגל חדש יגיע לרדיו באפריל) the Used (בינתיים אפשר להסתפק בDVD החדש שלהם) Strata (להקה מצויינת ומעניינת. הדיסק החדש יוצא ב15 למאי) Static-X (סינגל חדש כבר ברדיו בארה"ב והדיסק החדש יוצא שם ב3 באפריל) Sevendust (דיסק חדש ללהקה הותיקה ב6 במרץ. סינגל חדש כבר יצא בארה"ב)

SainTonix

New member
hellyeah נשמעים אחלה, אני אוריד את

FFAF.. נראה מה נסגר איתם.. תודה =]

CitizenErased

New member
../images/Emo45.gif תודה אילן

(אילן נכון?) יאיי NIN!! חח איזה קטע איתם.. בשירותים..

elknetld2kil

New member
אילן זה השם של אח שלי

לי קוראים איתן... והסינגל החדש של NIN צריך לדלוף כל יום עכשיו.

CitizenErased

New member
חח אוי ../images/Emo122.gif

איתןןןן לא ציינתי שאני ממש גרועה בשמות. אז הנה. אני ותוכנת שיתוף הקבצים שאסור לי להזכיר את שמה מחכים בקוצר רוח.

Chemical Venom

New member
מישהו הצליח להוריד את השיר של

FFAF???? כי אני הורדתיא בל הוא לא פועל לי!!.. =[

SainTonix

New member
כן הצלחתי.. תפעיל במדיה פלייר ..

הוא לא כזה אטרציה. .לא משהו מיוחד

elknetld2kil

New member
ועוד חדשה ענקית! + בונוס קטן

כריס קורנל הודיע שהוא עוזב את Audioslave עקב "חילוקי דעות שלא ניתנים לגישור" (הוא כולה עוזב אותם, הוא לא מתגרש...). אלבום הסולו החדש שלו יוצא ב1 במאי. וזה מה שפיט וונז מFOB ענה כשבלנדר (מגזין מוזיקה) שאלו אותו אם הוא אי פעם היה עם גבר אחר: I have. Anybody above the waist is fair" game."

CitizenErased

New member
../images/Emo2.gif מה?!?!

וואי, בטח חברה שלי מאושרת (היא מאוד מאוד אוהבת את כריס ולא ממש אוהבת את אודיוסלייב, מן הסתם מעריצה של סאונדגרדן). וואי מה הולך עם החברה האלה עכשיו.. אלבום הסולו שלו, העזיבה והחזרה של רייג'... כמה בלאגנים!! חח

CitizenErased

New member
ועוד חדשות גדולות ../images/Emo41.gif Live Earth

לא, זו לא עוד יציאה של בונו, הפעם אל גור אשם. ב7 ביולי מתוכננת להיות, שוב פעם, הופעה בינלאומית שכזאת... בארה"ב, ברזיל, סין, יפן, דרום אפריקה וגם באצטדיון וומבלי החדש שבלונדון. הפעם המטרה היא להעלות את המודעות לבעיית התחממות כדור הארץ. בין האמנים שכבר צפויים להופיע (שמועות): U2, קולדפליי, קין, אואזיס, רובי וויליאמס, קיילי מינוג, הפוליס וספייס גירלז (שניהם חוזרים מן המתים בבת אחת), רדיוהד (!!) ומיוז כמובן שבגלל שהם היו המפגרים הראשונים שפתחו את הפה שלהם על העניין בלי שהם היו אמורים אני בכלל יודעת על זה (מי שקשור לערוץ, מודגש) http://www.xfm.co.uk/Article.asp?id=351323

milkofamnesia

New member
יש לי ממש הרבה כבוד לאל גור בגלל מה

שהוא עושה בשביל העלאת המודעות, "אמת מטרידה" סרט ממש טוב וממש מועיל.. ומה רע בעוד הופעות של רדיוהד, מיוז והספייס גירלס? :p

CitizenErased

New member
../images/Emo45.gif

חבל שאנשים בארה"ב התחילו לכבד אותו אחרי הבחירות
אגב, הוא הרצה בלונדון שבוע שעבר באירוע סודי שכזה חח וכנראה שמשם יצא כל התכנון הזה כי בין היתר תום יורק ודומיניק ממיוז היו שם... וגם כמה שחקני קולנוע לפי מה שהבנתי חח והספייס גירלז חחחחחח

CitizenErased

New member
עוד להקות בLive Earth../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מהאתר של MTV2 http://www.mtv.co.uk/channel/mtvuk/news/16022007/biggest_gig_on_earth_announced פו פייטרס, בלוק פארטי ורד הוט צ'ילי פפרס. רק עכשיו נזכרתי שלפני ההופעה של פלסיבו בלונדון הקרינו על המסכים סרטון כדי להעלות את המודעות על התחממות כדור הארץ ובין היתר ראו גם את בריאן מפלסיבו ועוד הרבהההההההההה להקות מדברות שם. אני לא זוכרת אבל את הלהקות

lestatgirl

New member
מה הסיכויים להיות שם באמת?

ולא לראות את זה ממרחק של קילומטרים ולנחש מי הלהקה על הבמה?..

CitizenErased

New member
דיי גבוהים...

אם את מגיעה לשם לילה לפני וישנה בשק שינה ליד השער של הכניסה חח

פו"ב ../images/Emo13.gif../images/Emo223.gif

סוף סוף שיר חדש של פיונרל.. אני כבר מתה לשמוע אותו ותמיד ידעתי שאני מכירה את הכריס קורנל הזה! עכשיו אני גם קולטת מאיפה, אבל זה לא אומר שאודיוסלב תתפרק נכון? ;[

למעלה