הורים ו-"זרים"

../images/Emo36.gif ../images/Emo41.gifהורים ו-"זרים"../images/Emo16.gif ../images/Emo26.gif

היי, איך ההורים שלכם מתנהגים ליד "זרים"? אני מגדיר פה זרים כ- חברים שלכם, משפחה קצת יותר רחוקה, חברים של ההורים שלכם, הורים של חברים שלכם, שכנים, אנשים שעובדים איתם, וכדומה... אצלי- בדרך כלל ההורים די מזייפים התנהגות, בעיקר אמא שלי, ומתחילים עם ה-"מה נשמע? מה שלום הילדים? מה שלום האישה, הבעל, ההורים, הסבים והסבתות, כמה אני שמחה לפגוש אתכם" בלה בלה בלה... אותי זה מאוד מאוד מעצבן, בעיקר כי רואים כמה זה מזוייף.. אצלכם?
ניר

shiri_b

New member
כן, ההורים שלי מנסים להיות

מצחיקים... זה מאוד מעצבן ועם החברים של אח שלי....שיחות נפש!! מה זה?? אמא....(תרתי משמע).

גם אצלי!!!!!../images/Emo4.gif

למשל, יש לי בת דודה שתמיד באה אלינו עם בעלה. ולמשל, היא מתקשרת ואומרת שתבוא ואימא שלי אומרת לה משהו כמו: "בסדר. כמובן... " וכל הבולשיט הזה....
ואח"כ היא אומרת כזה: למה עכשיו?! אנשים עייפים...! היא חייבת לבוא????" (כמובן אחרי שסיימה את השיחה.) וזה לא ממש נראה מזוייף אבל פכל זאת... זה לא לעניין....
ורק כדי להבהיר משהו, אימא שלי לא שונאת אותה ואת בעלה, פשוט לפעמים היא לא רצה שיבואו אורחים ועושה הצגה... אבל שוב, זה לא ממש יפה....

אצלי...

ההורים שלי אחלה עם "זרים", באמת...כאילו, הם שני אנשים שממש קל לאהוב אותם. אבל מצד שני, אם כאילו מסתכלים מהצד עליהם, אני לא הייתי אוהבת אותם... כי אני לא אוהבת את ההומור שלהם והטעם שלהם, אבל עובדה שיש הרבה אנשים שכן...

Pink Punk Girl

New member
ושלי ..

אמא ממש אחלה
לפעמים יש לה יציאות אבל לא נורא (לדוגמא היום היא אומרת כזה לחברה שלי: "וואי הטיול היה כייף, אשכרה .. הלכנו הרבה בטירוף" חחח היא בדרך כלל לא מדברת ככה ..) ואבא מנסה להיות שמח ומזוייף כזה אבל זה בסדר, בעיקרון ההורים שלי מאוד נחמדים עם חברים ורק אחרי שהם הולכים הם אומרים לי את דעתם עלייהם .. אחותי קרצייה שהם אצלי ואח שלי .. בסדר ..

*neta*

New member
הורים ליד חברים

הם אנשים שונים לגמרי. מה גם שהם לא ממש זוכרים אח"כ ("אני לא אמרתי את זה") וגם לא זוכרים את החברים, אמא למשל בטוחה שמיכאל אתיופי ואחותי בטוחה ששגיא הוא הג´ינג´י הגבוה. כמובן שלא אתיופי ולא ג´ינג´י
אבל למי יש כוח להסביר להן??

כמה מוכר... ../images/Emo3.gif

אמא שלי היא פשוט הדבר הכי מזוייף בעולם ליד אנשים... חיוך רחב מידי, וקול מתחנחן, מנסה לשלוף את כל הבדיחות הלא קיימות מהשרוול..

katykr

New member
ההורים שלי...

שומרים מרחק מהחברים שלי, ולא נטפלים אליהם בשאלות וסיפורים וכו´.. כלומר הם לא מנסים להתערב לי ולחברים שלי בחיים כמו שהורים אחרים עושים. רק שלום , מה נשמע? וזהו... בלי שאלות וסיפורים מיותרים.. אני דווקא אוהבת את זה מאד!

ההורים שלי.........

ליד חברים הם כאלה"מה נשמע?" כל מיני כאלה, לא נטפלים יותר מדי פדיחות ליד הרבה אנשים קורות רק לעיתים רחוקות וליד זרים אחרים הם יחסית בסדר, יכול להיות יותר וטב אבל לא כל כך גרוע

למעלה