"סולם המצבים" - הדרך למעלה

רותי 11

New member
../images/Emo36.gif"סולם המצבים" - הדרך למעלה../images/Emo26.gif

יש בחירה - יש עוצמה יש עוצמה - אין כעס אין כעס - אין כאב אין כאב - אין הלקאה אין הלקאה - יש סליחה יש סליחה - אין אשמה אין אשמה- אין עצב אין עצב - אין תסכול אין תסכול - אין בלבול אין בלבול - אין מחשבות טורדניות אין מחשבות טורדניות - אין בידוד אין בידוד - אין איבוד אין איבוד - יש אור יש אור - אין חושך אין חושך - אין פחד אין פחד - אין אני יש אני - יש אהבה יש אהבה - יש תשוקה יש תשוקה - אין אדישות אין אדישות - יש רצונות יש רצונות - יש דרך יש דרך - יש התמקדות יש התמקדות - אין בהלה אין בהלה - יש פעולה יש פעולה - לא קופאים לא קופאים - חווים את ההווה חווים את ההווה - לא מתסרטים לא מתסרטים - לא חושבים על התוצאה לא חושבים על התוצאה - אין ציפיות שימו לב מה קורה כשקוראים את הנוסחה מהסוף להתחלה, משמאל לימין והופכים את האין ליש ואת היש לאין, מלבד עוצמה ובחירה כי זה - תמיד יש. הקטע לקוח מספרה של אליענה קרמרמן "קוראים לי יוסי" ספר מקסים מקסים.

רותי 11

New member
אתם חייבים לקרוא את זה - זה ממש מדליק ואגב

זה משהו שירד בתקשור

בני33

New member
מתחבר לזה,,,

וזה גם מחדד לי יותר א זה,שאני אומר מידי פעם,בשעת הצורך כמובן כך***ציפיות יש רק לכריות*. כי,מי שאנו מצפים ממנו למשהו,,,אפילו לא יודע זאת,ועל כך אומרים לאחר מכן,,,כגודל הציפיות ,כך גודל האכזבות.

למעלה