סקר

קרטמן1

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifסקר

כל כך חם, אנחנו חוזרים מהגן ולא יוצאים מהבית. משחקים בבצק, משחקי קופסא, לגו, מציירים ורואים קצת טלויזיה. בין לבין מנשנשים בייגלה וענבים. מה אתם עושים? איך מעבירים את הימים החמים?
הילד שלי בן שנתיים וחודשיים. איזה משחקים אתם ממליצים לגיל הזה? אולי בעקבות התשובות נגוון יותר.

xxss1

New member
ספרים

שני הבנים שלי "מכורים" לסיפורים. בעלי ואני הפכנו ליוסף המספר... וכמובן בריכה במרפסת...

מדליקים מזגן וקוראים ספרים ../images/Emo122.gif

וכשנמאס (לאמא. לילד אף פעם לא נמאס לשמוע את "חתול גדול חתול קטן") מרכיבים קצת פאזלים, שוחים באוהל הכדורים, בונים במגה בלוקס...

shan26

New member
לפני כמה ימים קרעת אותי

עם צרחות "הזחל הרעב" - הזדהיתי מכל הלב... ועכשו עם "חתול גדול חתול קטן"...

הזחל הוא ה-להיט אצלנו לאחרונה

הילד מת על הספר, ולאחרונה גם אוהב את ה DVD (שאפילו אני, למרות התנגדותי העקרונית לטלוויזיה, מודה שהוא איכותי ומוצלח מאוד). את חתול גדול הוא פשוט שינן בע"פ. אז אני שואלת: אם הוא יודע בעל פה, למה הוא צריך אותי?

dididushi

New member
אצלנו ../images/Emo42.gif

* בריכה במרפסת * פגישה עם חברים מהגן באחד הבתים (אנחנו עושים סבב) * ג'ימבורי בקניון * משחקי כופסא בבית * הוצאת מרץ בבית- מחבואים, תופסת קפיצות וריקודים * סבא סבתא דודות * ציורים ומדבקות

a g 2 7

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo175.gifואצלנו

שמים מוסיקה של יום הולדת ועושים מסיבת יום הולדת.....
מזמינים חברים...
אחותי הקטנה לוקחת אותם ליום כיף....
מציירים
רואים סרטים.....
משחקים במשחקי-קופסא.....
מהאינטרנט מוציאה כל מיני דפי עבודה-יצירה...
ומחכים שסבתא תבוא........

UmaGuza

New member
קשה בחום הזה ../images/Emo178.gif

מחוץ לבית: הולכים לחברים/מזמינים חברים אלינו הביתה. הולכים לסבתא/דודה. שעת סיפור בספריה העירונית. כשאבא בבית נוסעים לים. לקראת שש כש"מתקרר" קצת, הולכים לגינה/פארק. בבית: מציירים (המון) משחקים במטבח צעצוע/בובות/לגו/קוביות/ אלף ואחד צעצועים אחרים קוראים סיפורים לאחרונה התחלנו פזלים רואים טלויזיה בריכה במרפסת משתוללים (קופצים על המיטה של אמא ואבא) * הילדה בת שנתיים

יש בסיפריות העירוניות ספרים לבני שנתיים?

אני מתלבטת אם ללכת איתה לסיפריה לקרוא קצת ספרים.

גבעתיים זה מצויין לי

איזו ספריה? את יכולה לתת לי כתובת או מיקום? הסתכלתי באתר של הספרייה לידינו (הספריה המרכזית בר"ג) ולא היה מצויין על אזור לילדים. היה רשום רק על ספרייה למבוגרים ולנוער

תלכי לספריה העירונית בשיכון ותיכים (רמת גן)

חצי ספריה כמעט מיועדת לילדים. ויש שם גם שעת סיפור פעם בשבוע (לא בטוחה מתי, נראלי שלישי, תבררי) עם מספרת שעושה הצגות ומרתקת את הילדים! מומלץ

רוני75

New member
על איזו ספריה את מדברת?

כי אני מכירה את זו של בית ראשונים ופשוט מאוד משעמם שם אחרי חצי שעה.. לא?

UmaGuza

New member
אצלנו יש

איזור תחום מיוחד לילדים שיש בו ספרים לכל הגילאים, פינות ישיבה לילדים וצעצועים. מאמינה שבכל ספריה עירונית יש משהו דומה או לפחות ספרים שניתנים להשאלה. זו באמת אופציה טובה לבילוי ממוזג (האמת לא ניסיתי), אבל בשעת סיפור התכוונתי למספר סיפורים מקצועי שמעביר את הסיפור עם בובות וכד'.

חמודבה

New member
אצלנו

משחקים: קופסא, בצק, מציירים, במטבח. רואים די וי די עושים בריכה באמבטיה (לא ממלאים הרבה) קוראים ספרים נפגשים עם חברים הולכים לקניון הולכים לסבתא בשעות נוחות יותר יורדים לגינה/ לפארק

בריכה../images/Emo221.gif

או בריכה קטנה במרפסת. בגזרת הפעילויות הלא רטובות: ספרים ציורים ומדבקות קוביות התבוננות באלבום סקוצ'קידס. שעת סיפור בסיפריה (או סתם להיות בסיפריה, בלי שעת סיפור)

muga

New member
עוגה -

מתי יש שעת סיפור בסיפריה? ולבוא לספריה בלי שעת סיפור - יש שם מה לעשות באמת לילדונת בת שנה וחצי+? (ובכלל, איפה הספריה??
) תודה

למעלה