מי יכול לעזור

• פותח הנושא cj33
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cj33

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gifמי יכול לעזור../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

מי יכול לעזור

אני צריכה להגיע לשלישות ברמת גן מישהו יודע איך מגיעים לשם? איזה קוי אוטובוס מגיעים לשם מתחנה מרכזית? זה דחוף...בבקשה

ה דרומי

New member
מצורף קישור

מי יכול לעזור

אני צריכה להגיע לשלישות ברמת גן מישהו יודע איך מגיעים לשם? איזה קוי אוטובוס מגיעים לשם מתחנה מרכזית? זה דחוף...בבקשה
מצורף קישור
אולי זה יכול להיות לעזר?

קוים 40 או 42 וכן קו 60

מי יכול לעזור

קוים 40 או 42 וכן קו 60
בעבר גם 40 וגם 42 הגיעו עד ליד השלישות, יותר נכון משטרת ר"ג ומשם הליכה קצרה של 4 דקות ברח' יוסף הגלילי. אולם או 40 או 42 החליף את קו 23 וכיום הוא נוסע ברח' אבא הלל. לכן יש את הקו השני וכן, בוודאות, גם קו 60 ו-51, 54, 59. ואם עדיין יש את הקווים 68 ו-69 גם הם טובים. בקו 60 את צריכה לרדת ברח' הרואה פינת מודיעין, ליד בית הדקל הנבנה. בשאר הקוים (40/42, 51,54,59,68,69) את צריכה לרדת ליד משטרת ר"ג שברחוב ז'בוטינסקי.

mister K

New member
קו 42 נוסע דרך אבא הלל

קוים 40 או 42 וכן קו 60
בעבר גם 40 וגם 42 הגיעו עד ליד השלישות, יותר נכון משטרת ר"ג ומשם הליכה קצרה של 4 דקות ברח' יוסף הגלילי. אולם או 40 או 42 החליף את קו 23 וכיום הוא נוסע ברח' אבא הלל. לכן יש את הקו השני וכן, בוודאות, גם קו 60 ו-51, 54, 59. ואם עדיין יש את הקווים 68 ו-69 גם הם טובים. בקו 60 את צריכה לרדת ברח' הרואה פינת מודיעין, ליד בית הדקל הנבנה. בשאר הקוים (40/42, 51,54,59,68,69) את צריכה לרדת ליד משטרת ר"ג שברחוב ז'בוטינסקי.
קו 42 נוסע דרך אבא הלל
קו 40 נוסע דרך ז'בוטינסקי. קו 59 לא עובר אפילו קרוב לשם (בטח התבלבלת עם קו 59 הישן שנסע לגבעת שמואל, הוא כבר לא קיים וכיום יש קו חדש שמספרו 59 הנוסע מרכבת מרכז לאור יהודה). קווים 68 ו-69 בהחלט קיימים ועוברים בז'בוטינסקי רק שלצערי הרב קו 68 נלקח לפני חודש מ"דן" ע"י הממשלה והוא מופעל כיום ע"י חברת "קווים".

צודק, בעבר אכן קו 59 נסע בר"ג

קו 42 נוסע דרך אבא הלל
קו 40 נוסע דרך ז'בוטינסקי. קו 59 לא עובר אפילו קרוב לשם (בטח התבלבלת עם קו 59 הישן שנסע לגבעת שמואל, הוא כבר לא קיים וכיום יש קו חדש שמספרו 59 הנוסע מרכבת מרכז לאור יהודה). קווים 68 ו-69 בהחלט קיימים ועוברים בז'בוטינסקי רק שלצערי הרב קו 68 נלקח לפני חודש מ"דן" ע"י הממשלה והוא מופעל כיום ע"י חברת "קווים".
צודק, בעבר אכן קו 59 נסע בר"ג
ועבר לא רחוק מן השלישות (רח' ז'בוטינסקי ליד המשטרה).

ליילנד

New member
עדיין יש קווים 68, 69

קוים 40 או 42 וכן קו 60
עדיין יש קווים 68, 69
68 עבר ל"קווים" 69 נשאר ב"דן", מוזר לא? אני חושבת ש-69 הוא היחיד בבקעת אונו שנשאר ל"דן".

mister K

New member
קו 69

עדיין יש קווים 68, 69
68 עבר ל"קווים" 69 נשאר ב"דן", מוזר לא? אני חושבת ש-69 הוא היחיד בבקעת אונו שנשאר ל"דן".
קו 69
קו 69 הוא אכן הקו היחיד בבקעת אונו שנשאר ב"דן". לדעתי הסיבה שהשאירו אותו היא מכיוון שבניגוד לקו 68, הוא עושה סיבוב ארוך ברחובות גבעת שמואל ובבני ברק שכביכול "שייכות" לדן, אך זאת השערה שלי בלבד. אני עצוב על כך שהוציאו מ"דן" את קו 68 שהיה הקו האהוב עלי ביותר בגוש דן לעומת קו 69 שאליו אף פעם לא הייתה לי סימפטיה מיוחדת.

ארזS

New member
קו 69

קו 69
קו 69 הוא אכן הקו היחיד בבקעת אונו שנשאר ב"דן". לדעתי הסיבה שהשאירו אותו היא מכיוון שבניגוד לקו 68, הוא עושה סיבוב ארוך ברחובות גבעת שמואל ובבני ברק שכביכול "שייכות" לדן, אך זאת השערה שלי בלבד. אני עצוב על כך שהוציאו מ"דן" את קו 68 שהיה הקו האהוב עלי ביותר בגוש דן לעומת קו 69 שאליו אף פעם לא הייתה לי סימפטיה מיוחדת.
קו 69
לפי מה ששמעתי חברת קווים ויתרה עליו כי היא לא כל כך מעוניינת להכנס לתוך הג'ונגל של התנועה בבני ברק.

ליילנד

New member
קו 69 = טיול שנתי

קו 69
קו 69 = טיול שנתי
יצא לי פעם אחת לנסוע בו והספיק לי לכל החיים, זה קו מסורבל שעושה סיבובים והנסיעה בו לוקחת המון המון זמן, בפעם היחידה שנסעתי בו כמעט אחרתי לאיזה מקום למרות שיצאתי הרבה לפני הזמן.

ארזS

New member
אולי לא שנתי, אבל יומי ... ../images/Emo8.gif

קו 69 = טיול שנתי
יצא לי פעם אחת לנסוע בו והספיק לי לכל החיים, זה קו מסורבל שעושה סיבובים והנסיעה בו לוקחת המון המון זמן, בפעם היחידה שנסעתי בו כמעט אחרתי לאיזה מקום למרות שיצאתי הרבה לפני הזמן.
אולי לא שנתי, אבל יומי ...

ליילנד

New member
למה לא שנתי?

אולי לא שנתי, אבל יומי ...
למה לא שנתי?
כמו בטיולי ביה"ס, נכנסנו לגני תקוה וראינו כל פינה ופינה ובבני ברק, כל רחוב, כל סימטה, רק היה חסר המדרך שיגיד "כאן מימין אתם רואים...." אה ושכחו להגיד להביא מימיה, אבל מזלי שהייתי מצויידת בבקבוק מים מינרלים.

ארזS

New member
נו, טוב. שיהיה שנתי... ../images/Emo8.gif

למה לא שנתי?
כמו בטיולי ביה"ס, נכנסנו לגני תקוה וראינו כל פינה ופינה ובבני ברק, כל רחוב, כל סימטה, רק היה חסר המדרך שיגיד "כאן מימין אתם רואים...." אה ושכחו להגיד להביא מימיה, אבל מזלי שהייתי מצויידת בבקבוק מים מינרלים.
נו, טוב. שיהיה שנתי...

דרך אגב, נסעתי פעם בקו 69 מהתחנה הראשונה ברימון (ק. אונו) לתחנה המרכזית בתל-אביב. משך זמן הנסיעה: 1:55 ש' !!! וזה היה ממש בטעות (טעות אומללה...) וזאת בשעה שבקו המקביל 68 (מקביל פחות או יותר. שתי תחנות הקצה זהות אבל לא המסלול) זה לקח 52 דקות...

mister K

New member
69 בהחלט קו איטי

קו 69 = טיול שנתי
69 בהחלט קו איטי
לפני ארבע או חמש שנים אף קרה לי מקרה שחיכיתי בדרך פתח תקוה לקו 68 ובדיוק איחרתי אותו, לאחר 2-3 דקות הגיע קו 69 וכשעליתי עליו ואמרתי שאני צריך לבר אילן אמר לי הנהג שעדיף שאחכה 10 דקות נוספות ל-68 הבא מכיוון שה-69 עושה סיבוב ענק. נסעתי ב-68 הבא שהגיע כעבור 12 דקות ולאחר שירדתי ממנו בבר אילן הגיע בדיוק קו 69 שיצא חצי שעה לפני זה שראיתי בדרך פתח תקוה, אכן קו איטי מאוד.

יצחקA

New member
עדיף שישאר ב"דן" מאשר שיעבור לקוים;

קו 69
עדיף שישאר ב"דן" מאשר שיעבור לקוים;

קוים 40 או 42 וכן קו 60

מי יכול לעזור

קוים 40 או 42 וכן קו 60

BUGO 54

New member
קו 60 ו 52 של "דן" מגיען בדיוק לשם

מי יכול לעזור

קו 60 ו 52 של "דן" מגיען בדיוק לשם

מצב
הנושא נעול.
למעלה