שאלות, ולא שאלות הכוונה

מצב
הנושא נעול.
שאלות, ולא שאלות הכוונה
תעודת זכאי
שלום, התוקף של תעודת הזכאי שלי עד 12/10... פחות מחודשיים, אני צריכה עכשיו לקנות כרטיסיה חדשה ואני בספק אם אני אסיים אותה תוך חודשיים, אז רק לשם הבטחון- לא יימנעו ממני להשתמש בכרטיסיית זכאי (מדובר ברב-קו) גם אם עבר תוקף תעודת הזכאות? מה הנוהל הנהוג? תודה והמשך שבוע נפלא :)

Lady Liberty

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
אינטרנט אלחוטי באגד

שלום רב לפני יומיים-שלושה ראיתי אוטובוס של אגד בפתח תקווה שעל צידו היה כתוב בגדול "באוטובוס זה מותקן אינטרנט אלחוטי". כשהסתכלתי באתר של אגד כל מה שמצאתי היה ידיעה על פיילוט בנושא בקו 480 (ירושלים והסביבה). מישהו יודע באיזה אוטובוסים מותקן כיום אינטרנט אלחוטי או באיזה עתיד להיות מותקן? תודה רבה ויום טוב

25306yosef

New member
תעודת זכאי
שלום, התוקף של תעודת הזכאי שלי עד 12/10... פחות מחודשיים, אני צריכה עכשיו לקנות כרטיסיה חדשה ואני בספק אם אני אסיים אותה תוך חודשיים, אז רק לשם הבטחון- לא יימנעו ממני להשתמש בכרטיסיית זכאי (מדובר ברב-קו) גם אם עבר תוקף תעודת הזכאות? מה הנוהל הנהוג? תודה והמשך שבוע נפלא :)
בימים הקרובים ישלחו תעודות זכאות חדשות
משרד התחבורה ישלח בימים הקרובים תעודות זכאות חדשות.

mich1957

New member
אינטרנט אלחוטי באגד

שלום רב לפני יומיים-שלושה ראיתי אוטובוס של אגד בפתח תקווה שעל צידו היה כתוב בגדול "באוטובוס זה מותקן אינטרנט אלחוטי". כשהסתכלתי באתר של אגד כל מה שמצאתי היה ידיעה על פיילוט בנושא בקו 480 (ירושלים והסביבה). מישהו יודע באיזה אוטובוסים מותקן כיום אינטרנט אלחוטי או באיזה עתיד להיות מותקן? תודה רבה ויום טוב
תשובה חלקית
יש כבר כמה אוטובוסים של אגד שמותקן בהם אינטרנט אלחוטי. עד כמה שראיתי הם פועלים בקוים בין-עירוניים, מתל אביב ומטבריה לירושלים. מיכאל

scooby5

Member
תשובה חלקית
יש כבר כמה אוטובוסים של אגד שמותקן בהם אינטרנט אלחוטי. עד כמה שראיתי הם פועלים בקוים בין-עירוניים, מתל אביב ומטבריה לירושלים. מיכאל
נסעתי באחד השבוע
זה היה OC500 של סניף טבריה. נסעתי בו במקרה בקו 141 בחיפה. אם אני זוכר נכון, זה היה 88-797-01.

olli3

New member
מנהל
אינטרנט אלחוטי באגד

גם בקווי באר שבע הבינעירוניים זה קיים

846

Active member
אינטרנט אלחוטי באגד

כרגע יש 20 אוטובוסים ממותקנים
בעתיד 1000

תעודת זכאי
החוק היבש קובע:
מכירת כרסטיסיות זכאי, וגם השימוש התדיר בהן מותנה בהצגת תעודת זכאי. בפועל? בפועל נהגים מוכרים כאלו לכל דיכפין בשם המנקו הקדוש, וכמובן שלאחר המכירה מנקבים בהן חופשי לכל מי שמגיש לנהג כזאת כרטיסיה.

846

Active member
החוק היבש קובע:
מכירת כרסטיסיות זכאי, וגם השימוש התדיר בהן מותנה בהצגת תעודת זכאי. בפועל? בפועל נהגים מוכרים כאלו לכל דיכפין בשם המנקו הקדוש, וכמובן שלאחר המכירה מנקבים בהן חופשי לכל מי שמגיש לנהג כזאת כרטיסיה.
כבר לא יש היום פיקוח
חמור ביותר של הבקרה התיפעולית של אגד ושל משרד התחבורה

0bama1

New member
כבר לא יש היום פיקוח
חמור ביותר של הבקרה התיפעולית של אגד ושל משרד התחבורה
אפשר לחשוב שהמשתמשים בתעודת זכאות הם
בעלי עבר פלילי ,הצביעות הזו שרק לחברי כנסת ושרי ממשלה מותר להיות מושחתים {לא כולם} ,אז העמך מנסה לחסוך כמה גרושים ,שמשרד התחבורה ישלים את ההפרש לאגד ,מחירי התחבורה הציבורית יקרים למי שזקוק לה . משפחות עם 3 או 4 ילדים משלמים מאות שקלים בחודש למצרך עממי ,אז תעלימו עין תנו לבעלי תעודות את מה שהן מקנות ,ותפסיקו להיות פלצנים או במילים אחרות "ברומא תחיו כמו רומאים "רוב תושבי המדינה מרמים במיוחדבעלי אמצעים ,אז תנו לעניים קצת פריבילגיה גם .

XrayCharlie

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
יש מצב שקו 380 מת"א לב"ש נוסע על כביש 1 מזרחה
עד מחלף דניאל ושם עולה על כביש 6 דרום? ראיתי אתמול קו 380 נוסע מזרחה וזה הפתיע אותי וחשבתי שהנהג עושה זאת בכוונה (למרות שזה מאריך את הדרך בלא מעט) על מנת להתרחק מהתנועה הכבדה על כביש 4 דרום בשעות הערב (ראיתי אותו בשש בערב).

olli3

New member
מנהל
יש מצב שקו 380 מת"א לב"ש נוסע על כביש 1 מזרחה
עד מחלף דניאל ושם עולה על כביש 6 דרום? ראיתי אתמול קו 380 נוסע מזרחה וזה הפתיע אותי וחשבתי שהנהג עושה זאת בכוונה (למרות שזה מאריך את הדרך בלא מעט) על מנת להתרחק מהתנועה הכבדה על כביש 4 דרום בשעות הערב (ראיתי אותו בשש בערב).
היו עליו נוסעים?
קו 380 בעיקרו הוא קו דיי גמיש. לא פעם נהגיו בוחרים על לעלות על איילון ולהשתמש בכבישים 1 ו4. היום בבוקר הנהג בכלל נסע על איילון וירד לחיל השריון>החרש ויצא בלה גארדיה חזרה לאיילון. בעיניי זה סתם האריך ב5 דקות את הדרך כי לא היה פקוק במיוחד. יכול להיות שהוא קיבל אישור לנסוע משם עקב תאונה שמעקבת את התנועה באופן משמעותי באיילון או כביש 4, מה שיותר מעניין אותי זה איך הוא הגיע מרכזת מרכז לכביש 6.

XrayCharlie

New member
היו עליו נוסעים?
קו 380 בעיקרו הוא קו דיי גמיש. לא פעם נהגיו בוחרים על לעלות על איילון ולהשתמש בכבישים 1 ו4. היום בבוקר הנהג בכלל נסע על איילון וירד לחיל השריון>החרש ויצא בלה גארדיה חזרה לאיילון. בעיניי זה סתם האריך ב5 דקות את הדרך כי לא היה פקוק במיוחד. יכול להיות שהוא קיבל אישור לנסוע משם עקב תאונה שמעקבת את התנועה באופן משמעותי באיילון או כביש 4, מה שיותר מעניין אותי זה איך הוא הגיע מרכזת מרכז לכביש 6.
כן, עקפתי אותו בכוונה על מנת לראות אם יש
נוסעים. בדקתי באתר "מפה" אורכים של מספר מסלולים ולמרות שמדובר (כצפוי) במסלול הארוך ביותר, יש מצב שבשעות מסוימות, בעיקר בערב כאשר כביש 20 דרום (מהולץ לקוממיות) מצד אחד ו-4 דרום (מגנות לגן רווה) מצד שני פקוקים עד עומדים, האופציה שהוא בחר היא דווקא המהירה מכולן.

olli3

New member
מנהל
כן, עקפתי אותו בכוונה על מנת לראות אם יש
נוסעים. בדקתי באתר "מפה" אורכים של מספר מסלולים ולמרות שמדובר (כצפוי) במסלול הארוך ביותר, יש מצב שבשעות מסוימות, בעיקר בערב כאשר כביש 20 דרום (מהולץ לקוממיות) מצד אחד ו-4 דרום (מגנות לגן רווה) מצד שני פקוקים עד עומדים, האופציה שהוא בחר היא דווקא המהירה מכולן.
אתה צודק אבל קשה לצאת מת"א ל6
קשה לצאת מת"א לכיוון כביש 6 בלי לפגוש פקקים בדרך, קודם כל חייבים להיכנס לאיילון ולצאת לכביש 1. גם ז'בוטינסקי פקוקה ולצאת משם ל471 ומשם ל6 זה טוב רק אם יוצאים מתל השומר ובר אילן והאיזור מתא זה ייקח המון המון זמן. לטעמי הגמישות במסלולים היא דבר מבורך ביותר, זה יעיל, זה מייצר שירות טוב יותר וזה כדאי לכל הצדדים.

שאלות, ולא שאלות הכוונה
שאלה
האם רכבת ישראל מאשרת לעלות אופניים ? אני רוכב דאון היל (ספורט אקסטריים ) ואני מתכנן להגיע לירושלים השאלה שלי עם רכבת ישראל מאשרת לעלות אופניים לקרונות או שאני יהיה צריך להגרר באוטובוסים . תודה לעונים

שאלה
האם רכבת ישראל מאשרת לעלות אופניים ? אני רוכב דאון היל (ספורט אקסטריים ) ואני מתכנן להגיע לירושלים השאלה שלי עם רכבת ישראל מאשרת לעלות אופניים לקרונות או שאני יהיה צריך להגרר באוטובוסים . תודה לעונים
לצערי הרב לא, רק אופניים מקופלים...

אורי404

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
מהו מצב פרוייקטים שונים?
האם יש התקדמות זו או אחרת עם קו הרכבת הקלה האדום בגוש דן? מה קורה עם הקו הירוק? מתי אנו צפויים לראות תחילת עבודות? מה בכלל סוכם עם תוואי רחוב אבן גבירול? תוואי עילי או תחתי? כמו כן מה קורה עם פרויקט "מסילת השרון"?

מצב
הנושא נעול.
למעלה