שרשור שאלות

misplaced

New member
חדשה ../images/Emo9.gif ויש לי שאלה [מן הסתם ../images/Emo3.gif]

אני מנסה לבנות כרטיס ביקור בCS4 הכנסתי מידות 9.4X5.4 ורזולוציה 300 [הפיקסלים/ס"מ=DPI?] וכשאני עושה פרינט סייז זה מראה לי על המסך כרטיס קטן בהרבה, למה?
אני בעיקרון עובדת על פוטושופ בעיקר לעיבוד תמונה [צלמת] ולימדתי את עצמי, אז סורי על הידע המועט

zivmorit

New member
מברשות בפוטושופ cs5

כאשר אני בוחר במברשות החדשות שנראות כמו מברשות של ציירים לא מופיע לי למטה הסימן של המברת עם העין שאפשר לראות את המברשת מציירת בפועל, כאילו היא דו מימדית ולא תלת מימדית אשמח לתשובה. בברכה זיו.

רנצי1

New member
שאלה לגבי חיתוך תמונות

האם יש אפשרות בפוטושופ לחתוך כמה תמונות ביחד (לאותו גודל)? תודה....

j u l i a 1 3

New member
היי חברה :)

לא יודעת אם זה קשור לפה כל כך אבל אולי מישהו כאן יודע אם קיים גופן כמו של הקעקוע בתמונה המצורפת או גופן דומה לו? אני פשוט צריכה את מה שכתוב כאן, בכתב הספציפי הזה אבל זה לא טוב לי כחלק מתמונה אלא אני צריכה פשוט את הכתובת בברור על רקע לבן.. אם מישהו יוכל לעזור לי אני נורא אודה לו, תודה :)

../images/Emo13.gif אהלן אנשים

שאלה סופר ירוקה : מהו הרעיון של ה"ערוצים" בפוטושופ ? הרי זה לא RGB...מהו ההבדל ? מתי משמשים בהם ? תודה לכם

פוטושופ- לא מצליחה ל"לצבוע" שטח למשחק מחשב

שלום אני לא יודעת כלום בפוטושופ. הורדתי משחק והרקע שלו מקושקש. הרקע הוא קובץ של פוטושופ וכשאני פותחת אותו וצובעת בצבע שאני רוצה, שומרת וסוגרת את התוכנה. מפעילה את המשחק אבל לא מתקבל הצבע שרציתי. יש צבע אחר כהה ומוזר. הוא אפילו לא דומה למה שרציתי. יש את ענין השכבות... לא יודעת. זקוקה לעזרה. דחוףףףףףףףףףף בבקשה

amir100

New member
הורדת רקע

היי , אני מעוניין להוריד את הרקע הלבן מסביב למחבט בתמונה המצורפת ? כיצד אני עושה זאת ? התמונה תועבר לאחר מכן למצגת PPT תודה רבה !

miki5411

New member
שינויי רוזולציה!

שלום אני משתמש בפוטושופ CS2 אנגלית. אני פותח תמונה שלי.ומנסה לעשות ציור. אבל אני רוצה לשנות בתמונה שלי רוזולציה 200 פיסקל. ובלי לאבד איכות תמונה שלי.אחרי שינויי רוזולציה מתחיל לצייר ציורים. איך משנים בתמונה רוזולציה 200 פיסקלים? לפי שמצורף דוגמא קובץ תמונה מסומן עיגול אדום שם משנים רוזולציה.אבל אני לא יכול לשנות שם.כי היתחלתי ליפתוח תמונה שלי. אני רוצה לשנות בתמונה שלי רוזולציה.איך עושים? בתודה מראש מיכאל

עזרה בריטוש שתי תמונות

שלום. אני זקוק לעזרכם בריטוש של תמונות, שלא כ"כ הצלחתי לעשות בצורה טובה - אני רוצה להשאיר את התינוק החמוד הזה, כשכל שאר הרקע לבן.

../images/Emo206.gifPlease heeeelp!../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif

אני מנסה כבר יומיים להתקין פוטושופ ולא הולך לי כלל, אז איך שהוא הצלחתי להגיע לשלב שמצורף בקובץ, מה אני אמורה לרשום בשם משתמש ובארגון??? בבקשה בבקשה תעזרו

guinnesse

New member
עזרה בניתוח תמונה

שלום אני מעוניינת בניתוח תמונה של פרוסת לחם. הייתי רוצה לדעת איזה שטח תופסות הבועות לעומת השטח של הבצק. האם יש בפוטושופ אופציה למדידת שטח לפי הגדרת צבע או משהו דומה? או אולי תוכנה אחרת שתדע לעשות זאת? צירפתי תמונה לדוגמה, שיהיה מושג על מה אני מדברת. המון תודה לעונים, עדי

-me-

New member
שאלת שכבות ומסיכות...

עד עכשיו כשהייתי פותחת שכבות וקטוריות (של המסיכות), הן היו מופיעות לי איפה שכל השכבות, ואז אפשר היה לצבוע אותן בקלות, לעשות רסטרייז וכל מה שצריך. או בקיצור - הצלחתי לעבוד איתן כמו שצריך
עכשיו הן משום מה מופיעות לי רק בלשונית ב-PATH והכל הופך להיות מסורבל יותר. מישהו יודע איך מחזירים את המצב לקדמותו? אני אפילו לא יודעת על מה לחצתי או מה שיניתי, אבל לא מצאתי דרך להחזיר את זה בתפריט ה-WINDOW... מצרפת תמונה להבהרה
חוץ מזה, למישהו יש טוטריאלים טובים על להפוך תמונה לממוחשבת? אני רוצה להפוך תמונות של משהו שאני מצלמת למשהו שיראה כמו מודל ממוחשב.. תודה רבה!!

shikmy

New member
שלוםםם עזרה בקשה לממש חובבנית

האם יש אפשרות לקחת תמונה ולעשות עליו מעין "זום אין" ולהשאיר אותה ככה? בתקריב? שתישאר באיכות יחסית טובה.. תודה על כל עזרה :)

NYgirl88

New member
הייי שאלה!

יש לי דיסק התקנה של ADOVE עם כמה תוכנות. כשהתקנתי על ווינדוס XP במחשב נייח זה עבד, עכשיו אני באה להתקין על מחשב נייד ווינדוס 7, הוא לא מתקין לי אותו. ניסיתי מלא פעמים, לא עוזר.. יש למישהו מושג איך מתקינים? תודה מראש!

shef 67

New member
חדשה וצריכה עזרה..

אני משתמשת בפוטושופ CS2, ולאחרונה קפצה לי הודעה שגיאה של חוסר זיכרון RAM והתוכנה לא תפקדה. למה זה קורה?? מה אפשר לעשות? למחשב יש 2 גיגה זיכרון ומערכת הפעלה XP, ולא מותקנות עליו תוכנות כבדות נוספות. ((ניסיתי להסיר ולהתקין מחדש ואף לפרמט את המחשב) ושאלה נוספת- אחרי כל פעולה שאני עושה יש מן "דיליי" של הפוטושופ, והוא לא מציג את השינוי, אלא אחרי קליק נוסף. למשל- הזזתי רכיב על הדף, אני רואה אותו במיקומו החדש רק אחרי שלחצתי שוב על המסך. אני מניחה שזה משהו בהגדרות לא יודעת איפה לחפש.. תודה רבה!!

talya18

New member
האם יש תוכנה חינמית תואמת פוטושופ?

כולל עיניין השכבות ..וכו' תודה רבה. (לי עצמי יש פוטושופ cs3 אבל אני רוצה שמישהו שסיים גרפיקה ואין לו פוטושופ יעזור לי ביישום מסויים שעשיתי בפוטושופ)

itamar59

New member
תוכנת פוטושופ

בתוכנת הפוטושופ CS4 מופיע אייקון יד שלמעשה לא מאפשר לי מעבר לכלים אחרים איך מבטלים אותו?

יעוץ - איך לבצע

שלום, איך מבצעים את הדוגמא המצורפת. שימו לב: 1. למעבר המדורג מצהוב לכחול. 2. לדעתי בכל מלבן יש גם אפקט שבמרכז טיפה יותר בהיר מהשוליים (נותן אפקט של תלת מימד). 3. נקודות התאורה בכל מלבן. תודה!

היליז

New member
למה המאץ' קולור לא עובד?

הי! קודם כל תודה:) אני מנסה להשתמש בפקודה של המאץ' קולור, אני יכולה לראות את הפקודה בתפריט של האג'סטמנטס אבל היא מופיעה באפור ואי אפשר לבחור אותה ניסיתי להמיר את התמונה מrgb לcmyk ואני עובדת על ביט רייט של 8 ניסיתי כל מיני תמונות וכל מיני שכבות ושום דבר לא עובד... אני אובדת עצות למישהו יש אולי רעיון? תודה רבה!

איזנשטט

New member
חיתוך בעיגול

מעונינת לחתוך קטע של תמונה בעיגול, הצלחתי ליצור את העיגול והוא לא נחתך לי. עושה CROP ולא קורה דבר או שחותך לי בריבוע מסביב לעיגול. התמונה הסופי צריכה להיות עגולה. עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה