שאלת סקי בנובמבר

גיא999

New member
../images/Emo35.gif שאלת סקי בנובמבר ../images/Emo35.gif

1.מתי מתחילה עונת הסקי באלפים האיטלקיים? 2.האם בתחילת נובמבר יש מצב? 3.מהו אתר הסקי הכי נידח באלפים האיטלקיים... ללא ישראלים? תודה מראש

BorderGuy

New member
אני יכול לענות לך על שתי שאלות

1) בעיקרון זה משתנה כל עונה... רשמית העונה בדרך כלל נפתחת באמצע דצמבר... אבל זה רק מבחינה רשמית, רוב האתרים נפתחים כבר מאמצע-סוף מנובמבר, אבל יש מעט מסלולים פתוחים ומעט מאוד שלג... 2) ענית לך בתשובה ל-1... 3) אני לא יכול לענות לך על השאלה הזאת... כי פשוט אין לי מושג...

lior297

New member
זוכר את נובמבר, בלונים בלונים בתקרה

כמעט והתפוצצנו מאהבה קרה (לשלג
|אישלג|) חכה חודש חודשיים אם אתה מחכה עד אז וככה לא תהיה ב"סיכון" אני הייתי בסקי באמצע דצמבר וזאת הייתה נפילה רצינית. הכל שלג מלאכותי ומליון סלעים סובבים את המסלול. חבל ליפול שם
שלא נדבר על זה, שהיו רק 4 מסלולים בערך

alonaski

New member
בהחלט יש אתרים שנפתחים בנובמבר

יש אפילו אתרים לסקי קיץ באוגוסט! אתרים נידחים מישראלים יש הרבה!!! אלו אותם אתרים שלא נמכרים ע"י סוכנויות חופשות הסקי בארץ! סוכנויות חופשות הסקי בארץ בד"כ מוכרות לישראלים את האתרים הגדולים והפופולאריים! חפש אתרים קטנים, לא גדולים ולא פופולארים - ותהיה שם הישראלי החלוץ הראשון!
מידע טוב על אתרי סקי באיטליה (ובעולם בכלל) מועדי פתיחה וכו' אתה יכול למצוא באתר הזה: http://www.ifyouski.com/

גיא999

New member
אלונה תודה אבל

אפילו באתר שלך אפשרות החיפוש מתחילה בדצמבר!

גיא999

New member
הנקודה שלי היא

מאד ספציפית, ממגבלות מסויימות אני מחפש אתר לנובמבר (לשבוע השני של נובמבר) ורצוי באזור איטליה אבל בכל מקרה באירופה. האם יש חיה כזו?

rami arnold

New member
ודאי שיש - צרמט../images/Emo186.gif

זה אמנם בשוויץ, אבל על גבול איטליה. האתר פתוח כל השנה (קרחון). בנובמבר הוא בין הראשונים שפותחים את רוב המסלולים, הרבה אנשים פוצחים שם את העונה - כשלא יכולים כבר להתאפק... האתר שגובל הצרמט מהצד האיטלקי נקרא: צ'רוויניה, ואפשר לעבור בסקי מצד לצד. רמי.

גיא999

New member
תודה, ו..

האם האתר מתאים גם לסקי וגם לסנובוברד? בתקופה זו יש בו קרח או גם שלג?

tomersi

New member
אנחנו לא נשברים...

יולי עבר... אוגוסט, ספטמבר, אוקטובר ואז..... המכורים באמת, יכולים לנסוע בתחילת נובמבר... כלומר: *******ע ו ד 3 ח ו ד ש י ם ה ש ג ע ו ן ח ו ז ר !!!!******* ****************************************************************** אני כבר לא יכול לחכות.......

BorderGuy

New member
על זה השיחה פה...

ואני לא יודע אם אתה מודע לזה... אבל לסוע בתחילת נובמבר לפי דעתי קצת הורס את הכיף... הכל קרח או בוץ...

skier

New member
עד מתי נובמבר 05?????

אני חוזר לאלפים!!! לאחר פרידה ארוכה....

rami arnold

New member
בתקופה זו של השנה...../images/Emo178.gif

הסקי הוא כמובן רק על הקרחון. בנומבר, מאנשים שהיו שם בשנים האחרונות, הבנתי שיחסית יש כמויות יפות של שלג טרי. לגבי סנובורד - ואללה אין לי מושג - סקייר , מה לעשות...

למעלה