שאלות

tazos18

New member
עזרה בבקשה

היי, בטח כמה פה ענו כבר על השאלות האלו, אבל אני באמת צריך תשובה. אני מתגייס עוד כמה ימים והולכים לקרוע אותי בטירונות 03 רציתי לשאול אנשים שכבר עברו את זה איך הם עברו (או עדיין עוברים) את השירות הצבאי עם הנטיות המיניות. ובאיחוד איך הם מסתדרים במקלחות.

אני צריכה עזרה.

מישהו מכם יודע לומר לי מהם 10 ערכי צה"ל, ו3 ערכי היסוד? זה חשוב. תודה.

nerod 72

New member
שלום לכם ! עזרה בבקשה!

אני מתגייס עוד יומיים לצבא ( אני יודע שזה מאוחר)... יש לי פרופיל קרבי ואני ממש לא בקטע של צבא ועוד לא סווגתי לשום מקום... השאלה היא- מה לעשות כדי לשכנע את קצין המיון שלא יתנו לי קרבי! לפחות שאני לא אהיה קרבי! לספר להם על זה שאני הומו? ההורים שלי לא יודעים וזה לא ממש דרך שאני רוצה לצאת מהארון... למרות שאני כן מתכנן לצאת בקרוב... זה יעזור? מה עושים? אשמח לקבל תשובה...

TOMI17

New member
מישהי בקרבי ???

יש לי כמה שאלות.... אם יש פה מישהי בקרבי שיכולה לעזור. ליי?

ז י ק ו

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

catriel

New member
זיייפוווווו!!!!!!!../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אהלן אהלן!!! רק שתדע, כן!! אנחנו מ ת ג ע ג ע ו ת !!!!! מה שלומך??????????????????????????????? טוב.. לפני שתתעצבן עליי, לא פתחתי הודעה ראשית סתם...
יש לי שאלה, ואני יודעת מה התשובה ה"עקרונית" או "לפי הספר" אם תרצה.. אולם... אני גם מעוניינת לדעת את התשובה ה"ת'כלסית", מה שבאמת קורה בתחום הזה... אז השאלה שלי היא כזו... עברתי במסגרת איתור קד"צ את המבחנים לתפקיד מסויים במודיעין (אללה יוסטור.. אני ממש מושפעת.. אני מפחדת לספר..
), הכל היה אחלה בחלה, יופי טופי עד התחקירים הבטחוניים... בגלל שלא נולדתי בארץ, (ואני מניחה שיש עוד שיקולים), עברתי את זה פעמיים (לא בטוחה שמותר לי לומר איפה.. למרות שזה ידוע..) ואני בדרך לשלישי.. העניין הוא שהקטע של הנטייה המינית לא ממש עלתה בתחקירים הקודמים.. לא שאני מתביישת או מעדיפה להימנע מלספר חלילה, אלא כי העניין פשוט לא עלה.. (עלה משהו קרוב, אבל לא ממש הנושא..), ככה שלא ממש סיפרתי להם שאני לס/דו/זאופילית או מה שזה לא יהיה... האם... 1. זה עושה אותי שקרנית/מרגלת סורית/לא אמינה/מה שזה לא יהיה?? 2. עליי לספר להם? (בלי קשר לצבא או לנטייה המינית שלי, אני ש ו נ א ת לדבר על נושאים כאלה... אני אדם סגור.. פשוט לא מרגישה בנוח לדבר על זה..) 3. זה יכול להשפיע בת'כלס (אני יודעת שעקרונית לא כי זאת מדינה דמוקרטית ונאורה וכו' וכו'.. אבל.. יש אבל..) על ההחלטה אם אני אגיע לתפקיד או לא (חוזרת ואומרת - כבר עברתי את המבחנים והכל..)?? זהו בערך..... ושוב, אנחנו מ ת ג ע ג ע ו ת

sinronit

New member
אחותי מתגייסת עוד חודש....

ז"א - הקדימו לה את הגיוס מאפריל לפברואר, האם יש משמעות להקדמת הגיוס? יש סיבה מיוחדת שבגללה הקדימו לה את הגיוס? אולי קורס מסויים נפתח? מישהו יודע איזה גיוס זה? איזה חיל? אולי מה הקורסים שנפתחו שאמורים להיפתח ב-23 בפברואר? ד"א - זאת טירונות כלל צהל"ית. תודה לכולם מראש...

lazyfat

New member
איך שמים את הרב"ט?

1) הפרצוף כאן..... --------- --------- 2) --------- ---------

eb1983

New member
אל תדאג

באמת שאין לך מה לדאוג. הקטע הכי קשה בטירונות זה לקבל את זה שאתה חייל ולא אזרח. לגבי הנטיות זה תלוי בך ובאנשים סביבך. תכלס עברתי שנה וחצי ראשונות בלי שאף אחד ידע והיה סבבה. עכשיו אני בחצי שנה שהמון יודעים וזה גם סבבה. הכל תלוי בגישה שלך. לגבי המקלחות, אל תדאג המפקדים שלך יקרעו אותך כל היום כך שכשתגיע למקלחת אתה רק תחשוב על השש שעות שינה שמחכות לך

בפעם-המי-יודע-כמה

עצם היותך הומוסקסואל לא משפיע על הנתונים והשיבוץ שלך. מה שכן משפיע, זה אם הנטייה שלך גורמת לך לכאלו קשים שיכולים למנוע ממך ללכת לקרבי. למשל, שאתה מאויים על ידי שהות עם הרבה גברים במקום סגור. למשל, שיש לך חרדה נפשית להתקלח בעירום עם עוד אנשים. על דברים כאלו אתה יכול לקבל כל מיני הקלות, או פרופיל שנקרא "קשיי הסתגלות". תלוי עד כמה משכנע אתה. אפשר לשאול מהן הסיבות שבגללן אתה מתנגד לשירות קרבי?

ע ו ל ם

New member
נצל"ש..../images/Emo91.gif

הצגה מעניינת ונחמדה, "מועדון הקופים הירוקים" אני בטוח שתעניין פה את האנשים.. (קיבלתי את ההצגה בחינם מהצבא, אך בעיקר אפשר בהנחה) יש למטה קישור, פירוט על ההצגה. תהנו

הייתה לך טעות קטנה...

אחרי 21 יש 24 (שהוא פטור זמני...), ואחרי 24 מגיע 45 (הפרופיל העכשווי שלי, כמה נחמד...)

ז י ק ו

New member
הפרופילים הצבאיים

21 (פטור משרות סדיר נפשית או בריאותית) 24 (פטור זמני לתקופה מוגבלת) 41 (פטור על אי התאמה הסתגלותית) 45 64 82 97

Tristann

New member
אם אתה הולך לעבור את הטירונות

בביסנ"מ, צור איתי קשר, אני משרת שם.

adi2784

New member
עברתי טירונות 03

היי אחי! אני עברתי טירונות 03 בצפון היה לי כיף ומהנה מנסיון -בכלל אין לך מה לדאוג כי אתה כול היום על הרגלים מ6 בבוקר עד 11 בלילה בערך יש שעה ביום נקראת שעת ת"ש בה כול החדר שלך צריכים להתקלח מרוב עייפות אין חשק לדבר ,אתה תחשוב רק על 6 שעות שינה שבקושי יש לך אף אחד לא יסתכל עים עומד לך או לא אם בא לך לשאול שאלות או סתם לדבר אני באיסיקיו =207522949 בכול אופן בהצלחה ותודה נ"ב אני חייל ואף אחד לא יודע עליי אשמח לקבל הודעות ממך בייי

למעלה