שאלות, תהיות, בקשות

photofreak

New member
שאלה

מישהו יודע מתי הסדרה מגיעה לארץ (yes) ואם היא תשודר גם בHD? תודה אלון

omer rasivi

New member
יש כתוביות בעברית לפרק 5x01?

ואם יש מישהו יכול בבקשה לשלוח לי לינק?

kong fu panda

New member
שאלה

באחד הפרקים - נראה לי בעונה הראשונה, האוס מסביר לכל אחד (או יותר נכון הם מתחקרים אותו על זה) למה הוא בחר אותם (קמרון,צייס ופורמן). מישהו זוכר את הפרק ויכול להזכיר מה הוא אמר שם? אני זוכר שהוא לקח את קמרון כי היא כוסית חבל"ז ולכן היא חייבת להיות טובה ברפואה או משהו כזה. ideas? לא אין לי טרשת נפוצה

h a d a s10

New member
בסביבות מאי

אבל לא נדמה לי זה יהיה בHD ביס, כי התוכנית עצמה היא של הוט ויס משדרת את הערוץ של הוט אז אין לה זכויות לשדר את זה בערוץ של הHD (סורי אם הייתי מבולגנת)

daniela21

New member
אם אני זוכרת נכון...

את פורמן הוא לקח בגלל העבר הפלילי שלו, כך יוכל לפרוץ לבתים של מטופלים ולבצע כל מיני "עבודות שטח" בצורה ראויה ו(כך לפחות האוס חשב) ללא נקיפות מצפון. צייס - בגלל אבא שלו. קמרון - בגלל היופי שלה. הוא גם טרח לומר לה בפנים שהיא אמנם היתה סטודנטית טובה לרפואה, אבל לא הכי טובה. בקיצור, משהו יפה לנוף ואם היא גם ד"ר לרופאה על הדרך, אז בכלל טוב.

HLAddict

New member
לגבי קמרון

לא זו היתה הפואנטה. הפואנטה היתה שהיות שהיא יפה, קמרון יכולה היתה להרוויח כסף מהיופי הזה (להיות דוגמנית, להתחתן עם בחור עשיר) והעובדה שהיא בחרה בכל זאת לעבוד קשה ולהפוך לרופאה היא בניגוד לחוקי הטבע האנושי ומעידה שיש בה משהו "פגום" (damaged) שמסקרן את האוס. לכן הוא בחר בה. גם לגבי פורמן זה לא מדויק. האוס רצה מישהו בעל חכמת רחוב, שיידע איך לרמות ואיך לזהות שמרמים אותו. בקיצור, הנה הציטוט המלא (לקוח מהפיילוט): 1. קמרון (וצ'ייס, ופורמן בקצרה): Cameron: Why did you hire me? House: Does it matter? Cameron: Kinda hard to work for a guy who doesn’t respect you. House: Why? Cameron: Is that rhetorical? House: No, it just seems that way because you can’t think of an answer. Does it make a difference why I think I’m a jerk? The only thing that matters is what you think. Can you do the job? Cameron: You hired a black guy because he had a juvenile record. House: No, it wasn’t a racial thing, I didn’t see a black guy. I just saw a doctor…with a juvenile record. I hired Chase ‘cause his dad made a phone call. I hired you because you are extremely pretty. Cameron: You hired me to get into my pants?! House: I can’t believe that that would shock you. It’s also not what I said. No, I hired you because you look good; it’s like having a nice piece of art in the lobby. Cameron: I was in the top of my class. House: But not THE top. Cameron: I did an internship at the Mayo Clinic. House: Yes, you were a very good applicant. Cameron: But not the best? House: Would that upset you, really, to think that you were hired because of some genetic gift of beauty not some genetic gift of intelligence? Cameron: I worked very hard to get where I am. House: But you didn’t have to. People choose the paths that grant them the greatest rewards for the least amount of effort. That’s the law of nature, and you defied it. That’s why I hired you. You could have married rich, could have been a model, you could have just show up and people would have given you stuff. Lots of stuff, but you didn’t, you worked your stunning little ass off. Cameron: Am I supposed to be flattered? House: Gorgeous women do not go to medical school. Unless they’re as damaged as they are beautiful. Were you abused by a family member? Cameron: No! House: Sexually assaulted? Cameron: No. House: But you are damaged, aren’t you? [Cameron hesitates, and in that moment her pager goes off] Cameron: I have to go. 2. פורמן: Foreman: Whoa, oh, I can’t just break into someone’s house. House: Isn’t that how you got into the Felker’s home? [pause] Yeah, I know, court records are sealed, you were 16, it was a stupid mistake, but your old gym teacher has a big mouth. You should write a thank you note. Foreman: I should thank him? House: Well, I needed somebody around here with street smarts. Ok? Knows when you’re being conned, knows how to con. Foreman: I should sue you! House: I’m pretty sure you can’t sue somebody for wrongful hiring.

kong fu panda

New member
וואו ממש תודה

זה ממש סיקרן אותי עכשיו למרות שכשראיתי את הפרק אז לא ייחסתי לזה חשיבות. ממש הופתעתי שהאוס שכר את צ'ייס כי אבא שלו התקשר. קצת לא מתאים להאוס. או שכן? על כל מקרה לא יכלתי לבקש משהו יותר טוב. תודה.

HLAddict

New member
האוס היה קצת פשטני לגבי צ'ייס (אולי כי הוא

היחיד שלא התענין ישירות בנושא). אני חושבת שהוא קלט מראש את מערכת היחסים הסבוכה של צ'ייס עם אביו, את חוסר הרצון של צ'ייס להיות רופא והרצון שלו לרצות את אביו וזה מה שסיקרן אותו וגרם לו להעסיק את צ'ייס. זה עולה בעקיפין בפרקים מתקדמים יותר (Damned If You Do, Cursed). בטוח שלא שכר את צ'ייס כדי למלא את הבקשה של אביו, זה באמת מאד לא מתאים להאוס
ואין בעד מה. ניתן למצוא את התסריטים המלאים של כל הפרקים בtwiztv.

Rose131

New member
רגערגע, מה?../images/Emo12.gif

וואי, אף פעם לא שמעתי את זה. אפשר את הסיפור המלא בבקשה?

HLAddict

New member
לא צפית במחצית הראשונה של עונה 1?

אין כאן ממש סיפור, זה יותר מעין קו עלילה משני שעובר בסדרה (לפחות בעונותיה הראשונות). בפרק Damned If You Do האוס אומר לצ'ייס
House: I have a theory on what makes good boys “good”. It’s not because of some moral imperative. Good boys have the fear of God put into them. Catholic Church specializes in that kind of training, to make good boys afraid of divine retribution so they will do what their daddies tell them, like, for example, going into medical school when it’s the last thing they want to do. What do you think?​
מאוחר יותר, בפרק Cursed, מתגלה שצ'ייס נע רוב חייו בין מרידה באביו לבין נסיון לרצות אותו ולקבל את הערכתו. כך למשל הוא בחר ללמוד בסמינר לכמרים אבל עזב וחזר למסלול שאביו התווה לו (לימודי רפואה). אגב, אני לא טוענת שצ'ייס לא רוצה להיות רופא *כעת* (להפך, הוא הפגין נחישות לשמור על המשרה שלו בתקופת ווגלר וגם היחיד שפוטר ולמרות זאת דיבר בחיוב בפה מלא על תקופת עבודתו אצל האוס). אני גם לא טוענת שהאוס עלה על כל מורכבויות הנושא מבחינת צ'ייס כבר בראיון, אבל ברור שהוא הבין שיש כאן משהו שיהיה מענין לרדת לעומקו בהמשך בשילוב שבין הבן שישב מולו בראיון לבין האב שהתקשר אליו וביקש פרוטקציה (בדיוק כמו שהוא הבין שיהיה מענין לרדת לעומקו של מה שמניע את קמרון). דיסקליימר: במקור כתבתי תגובה קצת יותר מושקעת, אבל מפלצת ההודעות רצחה אותה באכזריות ואין לי כוח לשחזר אותה. עמך הסליחה ואני מקווה שזה בכל זאת יספיק.

omer rasivi

New member
אני לא מוצא אותו ויש מלא ספויילרים

אז אני ממש לא רוצה לחפש אותו בין כל הספויילרים. תוכל לשים כאן שוב את הלינק?

../images/Emo35.gif שאלות, תהיות, בקשות ../images/Emo35.gif

שבוע טוב לכולם! שוב מתנצלת על ההיעדרות, מקווה לתיקון המחשב בקרוב.

למעלה