שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.
שאלות כלליות (לא הכוונה)
איך מנצלים ערך צבור מתל אביב לראש העין?
האם מספיק לבקש "תוריד לי 10 שקלים מהערך הצבור" וההמשך יהיה תקף הן באיזור 21 (השרון) והן באיזור 22 (ראש העין), או שצריך לבקש באופן מפורש המשך לאיזור 22?

846

Active member
האם מספיק לבקש "תוריד לי 10 שקלים מהערך הצבור" וההמשך יהיה תקף הן באיזור 21 (השרון) והן באיזור 22 (ראש העין), או שצריך לבקש באופן מפורש המשך לאיזור 22?
לבקש כרטיס בקוד 44

olli3

New member
מנהל
באגד כפי שג'קי כתב ובדן לבקש קו 444 או 24
בדן יש לבקש מהנהג שיוציא לך כרטיס על קו 444 או קו 24 (קו 24 הוא הקו היחיד של דן שיוצא מגבולות איזור 1). אפשר להגיד שגם קו 98 לחוף המופרד עובר בין איזורים, אבל הבנתי שמחיר הנסיעה בו הוא כאילו לא עברת בין איזורים. במטרופולין פשוט אומרים את יעד הנסיעה והנהג ינפק כרטיס כראוי. בקווים אין לי מושג איך זה עובד.

846

Active member
מוניות שירות בחג
האם יש מוניות שירות בחג עצמו (29.9) מתל אביב לחדרה? אם כן היכן ניתן למצוא מידע עליהם?
למוניות שרות אין זמנים ואין מידע ואין כלום
אחרי שמשה הנהג יסיים את הגפילטע פיש אולי הוא יחליט לצאת לעבודה, ואולי לא.....

שאלות כלליות (לא הכוונה)
euroLines
חברים, 1) ב10/10 אני נוחת באמסטרדם בטיסת שכר של סנדור בשעה 17:50. אני צריך לתפוס רכבת לתחנת האוטובוסים של אמסטל כדי לתפוס אוטובוס לברלין בשעה 23:15. איך אני יכול להגיע הכי מהר משדה התעופה סכיפהול לתחנת האוטובוס? לפי גוגל מפות יש רכבת שמחברת בין השניים. איך אני יכול לראות את הזמנים שלה (מצורפת מפה) 2) ב21/10 אני חוזר באוטובוס מגרמניה שאמור להגיע לאמסטרדם ב5:45. הטיסה שלי לארץ ב10:25. האם לדעתכם אספיק להגיע? זהו יום שישי - איך הכי מהר להגיע בין תחנת האוטובוסים לסכיפהול ? מישהו נסע בין מדינות אירופה עם חברת האוטובוסים? מנסיונכם - האם יש עיכובים או התארכות בזמני הנסיעה מעבר לצפוי? אם כן - בכמה זמן חורגים בד"כ? מודה מראש

בארט3

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
שאלה לגבי נסיעה בין איזורים
אני מעוניין לנסוע מתל אביב להרצליה וצריך לנסוע בקו 25 ולהחליף לקו 48. כמה אני צריך לשלם? 6.40 על נסיעה בתל אביב ועוד 10 על נסיעה להרצליה? או שאני יכול לשלם 10 ש"ח עם הרב קו בקו 25 ולהחליף ל-48? מה אני אמור להגיד לנהג של קו 25 אם אני רוצה לנסוע לאיזור אחר? תודה

guyweiss

New member
שאלה לגבי נסיעה בין איזורים
אני מעוניין לנסוע מתל אביב להרצליה וצריך לנסוע בקו 25 ולהחליף לקו 48. כמה אני צריך לשלם? 6.40 על נסיעה בתל אביב ועוד 10 על נסיעה להרצליה? או שאני יכול לשלם 10 ש"ח עם הרב קו בקו 25 ולהחליף ל-48? מה אני אמור להגיד לנהג של קו 25 אם אני רוצה לנסוע לאיזור אחר? תודה
תגיד לנהג בקו 25 שהיעד שלך הוא הרצליה והנסיעה
תעלה 10 ש"ח (מהערך הצבור יירד 10 ש"ח).

שאלות כלליות (לא הכוונה)
שאלת תמחור ברב קו
יש לי רב קו עליו מוטען חופשי-חודשי של גוש דן ובנוסף יש לי ערך צבור לנסיעות מזדמנות מפתח תקווה לכפר סבא. השאלה שלי היא כמה אני אמור לשלם עבור הנסיעה הזו מפ"ת לכפ"ס. לכאורה, אם היה לי רק ערך צבור, התשובה ברורה - 10 שקלים. אבל מה קורה אם יש לי גם חופשי חודשי? האם צריך לשלם רק את ההפרש בין 10 שקלים ל-6.40, כלומר 3.60? או אולי אמור לרדת לי 6.40 כאילו מדובר בנסיעה עירונית? והרחבה לשאלה, בהנחה שמהערך הצבור אמור לרדת 6.40 (מה שנשמע לי משום מה הכי הגיוני), מה קורה אם אני עולה על אוטובוס לצומת רעננה ומשלם 6.40, ואז ממשיך באוטובוס אחר לכפ"ס? האם זו נסיעת המשך בחינם? קצת סבוך אבל אני מקווה שהבנתם את השאלה. תודה רבה ושנה טובה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה