שאלות כלליות (לא הכוונה)

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
בתחומי ת"א-יפו נשארו כפילויות מספרים חוץ מ-7,
ו-37 לאחר הרפורמה? גם אם מדבור בקו עם נסיעות בודדות ביום, חשוב לי לדעת. תודה
יש גם שני קווי 6
קו 6 הסיבובי בצפון ת"א מרדינג לעתידים וקו 6 הסיבובי בבת ים שעובר ביפו ד'.

שאלות כלליות (לא הכוונה)
מחפש מידע על חוסר שיתוף פעולה בין משרד
התחבורה והמפעילים השונים בתל אביב או בין מפעיל אחד למשנהו. אשמח מאוד לשמוע על היבטים או מקרים בהם חוסר שיתוף פעולה מוריד את רמת השירות לנוסע. תודה

רוקירו

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
תסבירו לי משהו....
לפני כמה זמן שאלתי פה את השאלה הבאה - האם הכרטיס המשולב של רכבת+אוטובוסים של מרחב גוש דן (קו כ"ס-ת"א) כולל נסיעות בכל האזורים 1, 21 ו-22 וכלל גם מעבר בין האזורים וענו לי שכן. אתמול קניתי את הכרטיס בת.הרכבת אחרי שוידאתי עם שירות הלקוחות של הרכבת שזה אכן תופס גם לכל חב' האוטובוס. היום בבוקר במקרה שאלתי נהג של אגד האם אני אוכל להשתמש בכרטיס זה מה-1 לחודש לנסיעה בין הוד השרון לת"א והוא אמר לי שממש לא - גם הוא היה מבולבל כי בהתחלה הוא ענה לי שאני אצטרך להשלים 6.40 על כל נסיעה (לא הבנתי למה והוא לא הסביר בצורה ברורה) ואחר כך התקשר לאחראי שלו ואמר לי שהם בכלל לא אמורים לקבל את הכרטיס של הרכבת אלא רק רב-קו. התקשרתי עכשיו לשירות הלקוחות של הרכבת כדי לקבל הסבר נוסף.... למי אני אמורה לפנות? תודה מראש, ר.

רוקירו

New member
תסבירו לי משהו....
לפני כמה זמן שאלתי פה את השאלה הבאה - האם הכרטיס המשולב של רכבת+אוטובוסים של מרחב גוש דן (קו כ"ס-ת"א) כולל נסיעות בכל האזורים 1, 21 ו-22 וכלל גם מעבר בין האזורים וענו לי שכן. אתמול קניתי את הכרטיס בת.הרכבת אחרי שוידאתי עם שירות הלקוחות של הרכבת שזה אכן תופס גם לכל חב' האוטובוס. היום בבוקר במקרה שאלתי נהג של אגד האם אני אוכל להשתמש בכרטיס זה מה-1 לחודש לנסיעה בין הוד השרון לת"א והוא אמר לי שממש לא - גם הוא היה מבולבל כי בהתחלה הוא ענה לי שאני אצטרך להשלים 6.40 על כל נסיעה (לא הבנתי למה והוא לא הסביר בצורה ברורה) ואחר כך התקשר לאחראי שלו ואמר לי שהם בכלל לא אמורים לקבל את הכרטיס של הרכבת אלא רק רב-קו. התקשרתי עכשיו לשירות הלקוחות של הרכבת כדי לקבל הסבר נוסף.... למי אני אמורה לפנות? תודה מראש, ר.
כיף לחיות בארץ :)
התקשרתי עכשיו גם לשירות הלקוחות של מ.התחבורה והם לא מכירים כרטיס משולב של רכבת+כל גוש דן אלא רק רכבת+אזור 1. בקיצר להחזיר את הכרטיס לרכבת לפני תחילת החודש? ולמה רכבת מפרסמים באתר ומוכרים(!!) כרטיס שהוא לא תקף??? ר.

846

Active member
תסבירו לי משהו....
הכרטיס המשולב עם הרכבת (שניקנה ברכבת)
כולל את אזור 1 בלבד ואינו כולל את אזורים 21+22 . אכן נהג אגד מסר מידע לא מדוייק, כשאת עולה לאוטובוס בת"א והיעד הוא הוד השרון, את צריכה להציג את הכרטיס לנהג ולהוסיף 6.40 ש"ח בקוד 43 (במזומן או באמצעות כרטיסיה בקוד 43 המוטענת על רב קו), וכך בדרך חזרה. הגבול הצפון מיזרחי של כרטיס הרכבת הוא צומת ירקון. אם יש בעיה עם נהג האוטובוס תפני אותו לעמוד 5 בחוברת ההסבר אותה קיבלו הנהגים . בכל מיקרה כרטיס הרכבת מקביל לחופשי חודשי בקוד 111.

רוקירו

New member
הכרטיס המשולב עם הרכבת (שניקנה ברכבת)
כולל את אזור 1 בלבד ואינו כולל את אזורים 21+22 . אכן נהג אגד מסר מידע לא מדוייק, כשאת עולה לאוטובוס בת"א והיעד הוא הוד השרון, את צריכה להציג את הכרטיס לנהג ולהוסיף 6.40 ש"ח בקוד 43 (במזומן או באמצעות כרטיסיה בקוד 43 המוטענת על רב קו), וכך בדרך חזרה. הגבול הצפון מיזרחי של כרטיס הרכבת הוא צומת ירקון. אם יש בעיה עם נהג האוטובוס תפני אותו לעמוד 5 בחוברת ההסבר אותה קיבלו הנהגים . בכל מיקרה כרטיס הרכבת מקביל לחופשי חודשי בקוד 111.
הבעיה היא שברכבת
טוענים משהו אחר - http://www.rail.co.il/HE/Tickets/CombinedTickets/Pages/default.aspx מהאתר: "כרטיס משולב חופשי חודשי רכבת + אוטובוס מרחבי גוש דן: רכבת: מאפשר נסיעה חופשית ללא הגבלה ברכבת בקו הרשום על גבי הכרטיס. אוטובוס: מאפשר נסיעה חופשית ללא הגבלה בחברות האוטובוסים בכל גוש דן, באזורי תעריף מס' 1, 21, 22." וקישור לטבלת המחירים: http://www.rail.co.il/HE/Tickets/Documents/July2011/משולב גוש דן חודשי.pdf יש מחיר שונה לחופשי חודשי אזור מרכזי וחופשי חודשי מרחבי גוש דן. ר.

ElFabuloso

New member
שאלות כלליות (לא הכוונה)
כמה זמן לוקח לתקן מושב??
לפני חודש עליתי על 61, במושב שישבתי בו היה כיסא שבור לידי (ריפוד מנותק לגמרי מהפלסטיק התחתון) אתמול עליתי לאוטובוס, התיישבתי באותו מקום ושוב אותו המחזה - סביר להניח שזה אותה מכונה, הכיסא מנותק. הפעם לקחתי תמונות וצילמתי שיהיה ברור. כמה זמן לוקח לחברת "דן" לתקן כזה דבר, והאם יכול להיות שהנהג לא חשב לבדוק כזה דבר בעצמו? יתכן שנהגו עשרות נהגים על האוטובוס הזה, ואלפי נוסעים עלו במשך החודש האחרון ולאף אחד לא היה אכפת מספיק כדי לדווח שיתקנו??

שאלות כלליות (לא הכוונה)
שאלה על הרב קו

מצטערת שאני שואלת את השאלה הבאה אבל באמת שאני לא מבינה את הרב קו
אני ירושלמית ואני נוסעת הרבה באוטובוסים, אבל גם יוצא לי לנסוע הרבה בתל אביב/רמת גן. המחירים של הנסיעות בירושלים ובמרכז הם לא אותם מחירים וגם לא אותם חברות שמפעילות את האוטובוסים - אגד ודן. שאלתי היא; בירושלים אני ממלאה את הרב קו בחודשי חופשי. כשאני מגיעה למרכז אני צריכה לשלם עוד כסף כדי שאוכל לנסוע? זאת אומרת הרב קו עובד גם באגד וגם בדן עם אותו הכרטיס? סליחה על השאלה המטומטמת הזו אבל זה רק נובע מחוסר ידע. ותודה רבה למי שעונה!!!!

cwen

New member
שאלה על הרב קו

מצטערת שאני שואלת את השאלה הבאה אבל באמת שאני לא מבינה את הרב קו
אני ירושלמית ואני נוסעת הרבה באוטובוסים, אבל גם יוצא לי לנסוע הרבה בתל אביב/רמת גן. המחירים של הנסיעות בירושלים ובמרכז הם לא אותם מחירים וגם לא אותם חברות שמפעילות את האוטובוסים - אגד ודן. שאלתי היא; בירושלים אני ממלאה את הרב קו בחודשי חופשי. כשאני מגיעה למרכז אני צריכה לשלם עוד כסף כדי שאוכל לנסוע? זאת אומרת הרב קו עובד גם באגד וגם בדן עם אותו הכרטיס? סליחה על השאלה המטומטמת הזו אבל זה רק נובע מחוסר ידע. ותודה רבה למי שעונה!!!!
החופשי חודשי בירושלים הוא חוזה שמתאים לשם
אם את נוסעת גם במרכז, את צריכה לטעון את הרב קו במרכז בחופשי חודשי של איזור 1, או בכרטיסיה/כסף צבור לנסיעות בודדות (עם החלפה של 90 דקות בין האוטובוסים). אני מניחה שאת לא מספיק במרכז כדי שישתלם לך לרכוש חופשי חודשי מתאים, אז תצטרכי לטעון את הרב קו בחוזה נוסף שיתאים למרכז. בטעינת כרטיסיה או ערך צבור מעל 30 ש"ח תקבלי 20% הנחה.

החופשי חודשי בירושלים הוא חוזה שמתאים לשם
אם את נוסעת גם במרכז, את צריכה לטעון את הרב קו במרכז בחופשי חודשי של איזור 1, או בכרטיסיה/כסף צבור לנסיעות בודדות (עם החלפה של 90 דקות בין האוטובוסים). אני מניחה שאת לא מספיק במרכז כדי שישתלם לך לרכוש חופשי חודשי מתאים, אז תצטרכי לטעון את הרב קו בחוזה נוסף שיתאים למרכז. בטעינת כרטיסיה או ערך צבור מעל 30 ש"ח תקבלי 20% הנחה.
תודה על התשובה
וכמה עולה כרטיסיה למבוגר בתל אביב/רמת גן? ולכמה נסיעות זה תקף?

מצב
הנושא נעול.
למעלה