שאלות, ולא שאלות הכוונה

מצב
הנושא נעול.

harhanegev

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
קו 567 של אגד
מה יקרה עם קו 567 של אגד אחרי הרפורמה ? האם עדיין יהיה אפשר להשתמש בכרטיסיות הקיימות, או שיהיה צורך לגשת לקופת אגד כדי לקבל החזר כספי על החלק היחסי שנשאר ?

nitsansh

New member
קו 567 של אגד
מה יקרה עם קו 567 של אגד אחרי הרפורמה ? האם עדיין יהיה אפשר להשתמש בכרטיסיות הקיימות, או שיהיה צורך לגשת לקופת אגד כדי לקבל החזר כספי על החלק היחסי שנשאר ?
במה שונה 567 מיתר הקווים?

harhanegev

New member
אני לא שמעתי שכרטיסיות לא יהיו תקפות יותר
הנה מה שענו לי:
שאלתי בצ'אט באתר באסליין, ענו לי שהחל שאחרי 15.07 אי אפשר יהיה להשתמש בכרטיסיות, ויהיה צורך לגשת לעמדת שירות של המפעיל (אגד במקרה דנן) כדי לקבל החזר.

nitsansh

New member
הנה מה שענו לי:
שאלתי בצ'אט באתר באסליין, ענו לי שהחל שאחרי 15.07 אי אפשר יהיה להשתמש בכרטיסיות, ויהיה צורך לגשת לעמדת שירות של המפעיל (אגד במקרה דנן) כדי לקבל החזר.
אולי גם סיפרו לך איפה יש עמדות כאלה?

חופשי יומי
אם אני קונה חופשי יומי ב21:00 ואני רוצה לנסוע ב00:00 או 00:30 (מוצאי שבת) אני יכול לנסוע או שזה לא תקף?
רשום עד "תום השירות"
רשום באתר של דן שהכרטיס תקף עד תום השירות, ולכן הכרטיס אמור להיות תקף עד גמר השירות של הקווים גם אם הם נגמרים אחרי חצות.

olli3

New member
מנהל
חופשי יומי
אם אני קונה חופשי יומי ב21:00 ואני רוצה לנסוע ב00:00 או 00:30 (מוצאי שבת) אני יכול לנסוע או שזה לא תקף?
תוקף של חופשי יומי >>>
עד גמר השירות ולא כולל קווי הלילה. אין לי מושג אם מוכרים חופשי יומי במוצ"ש בכלל.

singera

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
שאלה לגבי משהו שיתחמם אתמול בקו 1
אתמול נסעתי בקו אחד מחולון לת"א וישבתי ברביעייה שמאחורי הדלת האחורית, והרגשתי שם משב רוח חם מאוד מאיזו קופסה שמתחת לכסא, אשמח לדעת מה זו הקופסא הזו? דבר נוסף לגבי 63 לפי הבנתי מתכוונים להוציא אותו מעמק הברכבה ומנחלת יצחק (נתיבים שאינם כמעט פקוקים) ולשים אותו בדרך השלום הפקוקה ולא מעט. דרך השלום זה כביש מת מחוץ לשכונה ואנשים שגרים באיזור הצפוני של השכונה כגון פאת השולחן ועמק הברכבה יצתרכו ללכת הרבה מאוד שלא לדבר להעמיס עוד את מדרכת תחנת רכבת השלום בתחנה. עכשיו אני שואל למה?? מה היה רע בקו 63 ב30 שנה האחרונות שאני נוסע בו?? הולכים לפגוע בו קשה וגם בתושבי נחלת יצחק

שאלה לגבי משהו שיתחמם אתמול בקו 1
אתמול נסעתי בקו אחד מחולון לת"א וישבתי ברביעייה שמאחורי הדלת האחורית, והרגשתי שם משב רוח חם מאוד מאיזו קופסה שמתחת לכסא, אשמח לדעת מה זו הקופסא הזו? דבר נוסף לגבי 63 לפי הבנתי מתכוונים להוציא אותו מעמק הברכבה ומנחלת יצחק (נתיבים שאינם כמעט פקוקים) ולשים אותו בדרך השלום הפקוקה ולא מעט. דרך השלום זה כביש מת מחוץ לשכונה ואנשים שגרים באיזור הצפוני של השכונה כגון פאת השולחן ועמק הברכבה יצתרכו ללכת הרבה מאוד שלא לדבר להעמיס עוד את מדרכת תחנת רכבת השלום בתחנה. עכשיו אני שואל למה?? מה היה רע בקו 63 ב30 שנה האחרונות שאני נוסע בו?? הולכים לפגוע בו קשה וגם בתושבי נחלת יצחק
מה שהרגשת זה מפוח לחימום הנוסעים בחורף
המוזן ע"י נוזל הקירור ממערכת צינון המנוע שמגיע חם למפוח והוא רק מפזר את החום. כנראה שהנהג לחץ בטעות על המתג.... בנוגע לקו 63, כתב מעליי דני שבנתיבי איילון נכנעו ללחץ ו-63 ימשיך לנסוע דרך נחלת יצחק.

shim121

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
שאלה לגבי קו 65 החדש
בנסיעה מקניון איילון לבי"ח שיבא לפי המפות הבנתי שהוא נוסע כל אבא הלל ואח"כ עובר לארלוזורוב ר"ג איך בדיוק זה מתבצע , הרי בצומת הבורסה מכיוון אבא הלל יש רק ימינה לבורסה או שמאלה לזבוטינסקי ואין המשך ישר לארלוזורוב ר"ג?

nadav1974

New member
שאלה לגבי קו 65 החדש
בנסיעה מקניון איילון לבי"ח שיבא לפי המפות הבנתי שהוא נוסע כל אבא הלל ואח"כ עובר לארלוזורוב ר"ג איך בדיוק זה מתבצע , הרי בצומת הבורסה מכיוון אבא הלל יש רק ימינה לבורסה או שמאלה לזבוטינסקי ואין המשך ישר לארלוזורוב ר"ג?
ניתן לראות במפה שיש ב-busline
כמו שעושים את זה במכונית: דרך היציאה מאיילון דרום לז'בוטינסקי.

אוהד11

New member
שאלה לגבי קו 65 החדש
הוא פונה שמאלה מאבא הלל להגלעד, פונה ימינה
למנהרה לכיוון המשך יגאל אלון, ימינה לגשר שיפמן וימינה לכיוון עלית ואז עולה בארלוזרוב

מצב
הנושא נעול.
למעלה