שאלה (סקר...)

../images/Emo35.gifשאלה (סקר...)

מחר יהיה השיעור ה-21 שלי... עדיין לא התחלתי ללמוד חניות....זה סביר??? באיזה שיעור אתם התחלתם ללמוד חניות???? ולגבי זינוק בעליה...גם את זה עוד לא למדתי...מה זה??? מתי אני אמורה להתחיל ללמוד את זה לפי דעתכם...? תודה רבה לכל העונים! שיהיה שבוע טוב למרות הכל..!
 
עוד לא למדתי...

אין לי שמץ של מושג מה זה...המורה שלי אפילו לא הזכיר את הדבר הזה...אני יודעת על זה רק כי אנשים כל הזמן שואלים אותי אם כבר למדתי את זה.... בסביבות איזה שיעור צריך ללמד את זה??? הגיוני שלא למדתי את זה ולא חניות???
 

לולהההה

New member
חניות הגיוני שלא

נראה לי את פשוט לא יודעת מזה אין מצב שלא למדת זינוק בעלייה זה כשאת נמצא בעלייה כמובן בשיפוע ובמצב כזה את צריכה קודם להרים את הקלא'ץ לנקודה ורק אז לעזוב את הברקס ולתת גז.
 
לא נראה לי...

אנשים ששאלתי אותם מה זה הם אמרו לי משהו שאני צריכה להרים את ההנדברקס..לא יודעת מה....לנסוע בעליה אני יודעת...אבל לא נראה לי שזה זינוק העליה...כי המורה גם לא אמר לי שאני עושה זינוק בעליה...אני בטוחה שאם הייתי עושה את זה הוא היה אומר לי... בקיצור...די מוזר לי הקטע הזה...!
 

א1ט1

New member
את למדת את זה

כבר מהשיעורים הראשונים שלך,מה שלא למדת זה זינוק בעליה עם בלם יד. גם אני לא למדתי את זה ואני עומד לפני טסט,לא כל מורה מלמד את זה וזו לא חובה ולא אסון גדול. זינוק בעליה זה פשוט תחילת נסיעה בעליה,ואת יודעת להתחיל לסוע כשאת עומדת ברמזור בעליה,אני מוכן להתערב על זה.
 
אוקי...

אז כנראה שאת הזינוק עם הבלם יד עוד לא למדתי...כל זאת תודה רבה... אבל הקטע של החניות...זה הגיוני לא לדעת לחנות בשיעור 21????
 

לולהההה

New member
הגיוני....

ויש שתי דרכים לעשות זינוק בעלייה הראשונה זאת הדרך שאמרתי לך וזה מה שאת עושה והשנייה זה עם הבלם יד,זה ממש לא משנה איך עושים את זה ויש מורים שלא מלמדים עם הבלם יד.
 

לולהההה

New member
זינוק עם בלם יד?

פשוט מרימים את ההאנדברקס מורידים רגל מהברקס כמובן כי אם ההאנברקס מורם אין צורך לבלום. וכשמתחילים את הנסיעה מרימים את הקלא'ץ לנקודה שמים רגל על הגז מורידים את ההנדברקס ונוסעים כרגיל.
 
יש מקרים מסויימים שכן יש צורך בזה..

הבלם יד נועד לעליות חדות או למקרים בהם אסור לך להדרדר אחורה בכלל..
 

א1ט1

New member
הגיוני

יש מורים שמלמדים חניה ברגע האחרון,ומתרכזים בזה וככה תלמדי את זה תוך זמן קצר,יש מורים שמתחילים מוקדם ומתרגלים כל שיעור נניח חנייה אחת או שתיים וככה מתרגלים את זה. יש מורים שמחכים שהשליטה ברכב תהיה טובה ואז מלמדים לחנות ומתרגלים פה ושם,יכול להיות שהמורה שלך מחכה שהשליטה שלך ברכב תהיה יותר טובה. החניה היא עניין קצת שונה בגלל שצריך לשנות את צורת החשיבה,וזה בהחלט עלול לבלבל.
 

מימוזה21

New member
אז תשאלי את המורה שלך

למה אתם לא עושים את כל מה שצינת כאן... אולי את עדין לא מתקדמת?אולי יש לך בעיה עם דברים אחרים?כמו למשל פניות או הסתכלות במראות דברים שהמורה שלך רוצה שתתרגלי. הכי טוב שתשאלי אותו.
 
למעלה