רחוב פאר בחיפה - איך האיזור?

../images/Emo35.gifרחוב פאר בחיפה - איך האיזור?

שלום, יש רחוב שנקרא רחוב פאר בחיפה, (קרוב לדרך יד לבנים), האם זה איזור נחמד לגור בו
המון תודה

../images/Emo20.gifאוקיי, אתה רציני?

תודה על התגובה זה ממש חשוב לי. זה אומר שלא מומלץ להסתובב שם בחושך וכאלה? התוגבה היתה רצינית?

jester56

New member
רחוב בעייתי

רחוב בעייתי המשקף טוב מאוד את מה שקורה בשכונת הדר ואת אוזלת ידה על העיריה והמשטרה שלא עושות כלום בנדון תתרחק משם ומהר

../images/Emo39.gifאוקיי, אז הנה הסיבה ששאלתי:

חברה שלי גרה שם במסגרת איזשהו פרויקט עם מטרה חיובית יש לומר. חברים שלי היו אצלה, ואמרו לי "שמעי, היא גרה באיזור מפחיד, אני לא הייתי גר שם". אחרי שכעסתי עליהם שזה לא בסדר שלה הם לא טרחו להגיד את זה, החלטתי לבדוק אם הם צודקים לפני שאני אטרח לומר משהו. מהתגובות שלכם, עושה רושם שיש משהו במה שהם אומרים. אז מה, להפחיד אותה ולגרום לה לעזוב את הפרויקט? או לתת לה להמשיך לחיות שם מבלי לדעת עד כמה לא מומלץ לחיות שם? מה דעתכם, בתור חיפאים שמכירים את האיזור, כי אני - ממש ממש לא... ושוב תודה!

זה לא קשור לחיפה, או לפרוייקטים.

בתור חברה שלה את צריכה להגיד לה דברים כאלה. את לא חייבת להגיד לה לצאת מהפרוייקט ההוא, זאת כבר החלטה שלה, אבל להגיד לה מה את ואחרים חושבים/יודעים על האיזור שהיא החליטה לגור בו - זה חשוב מאוד. תראי, אנחנו לא אומרים לך שכל פעם שהיא תצא מהבית מישהו ישדוד אותה...רק אומרים לך שזה אחד האיזורים הכי לא נחמדים שיש בעיר והסיכוי לדברים כאלה גבוה יחסית.

למעלה