סקר לגיל שנה

מיטל 261

New member
../images/Emo35.gifסקר לגיל שנה../images/Emo70.gif

1. האם הפסקתן להרתיח מים? 2. האם התחלתחן לתת דגים/ ביצה/ דבש או כל מה שהיה אסור עד עכשיו? 3. חיסון- בדיוק בגיל שנה? 4. הפסקתן הנקה או תמ"ל בחלב רגיל? (אם לא מתי אתן חושבות לעשות את זה) 5. כל שינוי אחר שחל פתאום בגיל שנה ושחכתי...
 

GAL L1

New member
לא מרתיחה מים החל

מגיל 7 חודשים, היא כבר זחלה שליקקה כל דבר אפשרי. ביצים נותנת די מזמן אין דבש עד גיל שנתיים דגים עוד לא נתתי, לא היה היזדמנות מניקה עדיין ולא נתתי חלב, אניק עד ששתינו נהנה מזה, אולי אתן חלב בלי קשר שינוי ממשי זה שביום למחורת של יום הולדת שנה נטע עלתה חום והיא כבר חמישה ימים עם חום מאוד גבוהה שיורד ועולה בחזרה. חיסון היא אמורה לקבל בשבוע הבה, אבל לאור מחלה קשה אולי אדחה אותו עוד קצת, בכל מקרה אנחנו מפצלים ובהתחלה היא אמורה לקבל מחומשת.
 
גיל שנה

1. כן. 2. דגים וביצה - כן, דבש - לא (התחלתי בגיל שנתיים בערך). 3. חיסון - בגיל שנה+4 חודשים. 4. הנקה - הוא גמל את עצמו בגיל שנה+3 חודשים. לא שותה תמ"ל מאז. 5. השינוי הגדול ביותר - הטבה מאוד משמעותית בבריאות שלו, הפסיק להיות חולה כל יומיים.
 
עונה גם (מה שאני זוכרת):

הפסקנו להרתיח מים בסביבות גיל תשעה חודשים. דבש לא נתתי עד גיל שנתיים, ביצה מגיל שנה ודגים (קציצות דגים) הוא אכל במעון בחל מגיל שנה וחצי. חיסון - בגיל שנה וחודש. המשכנו עם התמ"ל עד גיל 3 (וגם זה היה גמילה יזומה).
 

כרמיון

New member
תשובות:

ממרומי גיל שנה ו-8 חודשים, נזכרת במה שהיה כשהילד היה בן שנה: 1. לא מרתיחה מים כבר בערך מגיל 6 חודשים. 2. ביצה - התחלתי לתת (חלמון מעוך של ביצה קשה התחלתי עוד לפני זה, בגיל 8 חודשים. בגיל שנה התחלתי לתת גם את החלבון), דגים - קיבל במעון. דבש - לא. גם עכשיו אני עדיין לא נותנת לו. 3. חיסון גיל שנה - נדחה בגלל מחלות שחטף במעון. קיבל אותו אחרי כמה חודשים. 4. בגיל שנה עיקר התזונה שלו הייתה מוצקים ושתה מים במשך היום. שתה בקבוק תמ"ל רק בערב, וקצת בבוקר. לאחרונה, אגב, הפסיק לגמרי לשתות תמ"ל. זה נעשה בהדרגה ובלי תכנון מראש. 5. שום דבר לא חל פתאום בגיל שנה. אצלנו הכל היה בהדרגה
 
תשובות

|艚 הפסקתי להרתיח מים בדיוק בגיל שנה אני נותנת מים מנרלים |聹||聶褸艚 התחלתי לתת בגיל שנה בדיוק דבש, םדגים הםיא התחיחלה בגיל עשרה חודשים ועד היום מאוד נהנית ביצה כבר בגיל תשעה חדושים התחילה לאכול. |鮱| ציצי היא נגמלה רק בגיל שנה אז הבת שלי התחילה בקבוק רק בגיל הזה עד היום אוכלת סימלאק טופ 3 פעמיים ביום בוקר וערב.
 
../images/Emo41.gif תשובה לסקר../images/Emo70.gif

עדיין שותים רק מים מורתחים ואנחנו כבר אחרי גיל שנה.
דוחים כמה שיותר מאוחר חוץ מזה אני אישית אלרגית לדגים אבל לבני אני אתן בסביבות גיל שנתיים, לגבי ביצה התחלתי לתת לו רק עכשיו חלבון לגבי חלמון לפעמים הוא אוכל מרצון ולפעמים דוחה את זה,
דבש לא נותנת אתן כמה שיותר מאוחר.
ולגבי החיסון גילש נה MMR קיבלנו אותה היום פילנו את החיסון היום MMR ובעוד חודש מחומשת.
לגבי הנקה הפסקנו נותנת רק כאשר הולכים לישון ציצי=מוצץ. חלב רגיל לא נותנת עדיין מקבל דייסות
 

shapir1

New member
../images/Emo27.gifתשובות../images/Emo27.gif

1. כן. 2. ביצה - כן, דגים ודבש - עדיין לא, פשוט לא יצא. 3. חיסון בגיל שנה. 4. עדיין יונק, מצפה לגמילה עצמאית. 5. חוץ מזה שהוא משתכלל מיום ליום...לא קרה שום דבר מיוחד.
 

a y a l u l a

New member
עונה

עדיין מרתיחים (כבר בן שנה+8 בגיל שנה נתתי דגים וביצה אבל דבש עדיין לא נתתי. חיסון יצא בגיל שנה וחודש עדיין ממשיכה להניק ואין לי תוכניות מדויקות מתי להפסיק (עד הצבא בערך...)
 

michal@gal

Active member
מנהל
בגיל שנה

1. הפסקתי להרתיח מים כבר ב-11 חודש. 2. התחלתי לתת דגים, ודבש. ביצים הוא מקבל כבר כמה חודשים. 3. חיסון קיבל בשנה וחודש כי לא הספקתי לקבוע תור יותר מוקדם. 4. לא הפסקתי להניק. אני מחכה שזה יגיע ממנו. הוא שותה גם חלב רגיל.
 

ליבי777

New member
עונה

1. לא 2. דגים-לא יצא. דבש-לא וביצים מגיל 8 חו' 3. החיסון יהיה בדיוק בגיל שנה 4. לא
 
למעלה