דיעות, רעיונות, עצות...

florison

New member
../images/Emo35.gif דיעות, רעיונות, עצות...

שלום רב, אשמח לשמוע את דעתכם אודות העיצוב, המראה, התוכן וכו' של המקומון "קריות באינטרנט" - www.krayot.com המיועד לתושבי הקריות והסביבה. כמו כן אשמח לרעיונות למשיכת מפרסמים לאתר. תודה מראש.

romi1304

New member
הלוגו חמוד

והצבעוניות אמורה להיות נעימה, מושכת ויוצאת דופן. התוצאה, עם תיכנות בעייתי (העובדה שהתפריט יושב בכמה שורות לא מאוזנות- הטקסט יושב על הגרפיקה במקום על הכפתור שלו) ועם כל מאות הפרסומות שרצות שם, היא בלגאן אחד גדול. אי אפשר למצוא את התוכן, וגם אם מוצאים תוכן, קשה להתרכז בו עם כל הצבעים והצורות שרצות כל כך צמוד אליו. לדעתי, תשימו דגש על הכתבות, כי אנשים לא יכנסו לאתר שלכם בשביל לקרוא פרסומות. תשימו את הכתבות במרכז ואת הפרסומות תזיזו קצת הצידה, ככה שניתן יהיה להפריד בין תוכן אמיתי לפרסומות. כפי שהוא כרגע זה אתר של פרסומות עם כמה כתבות מפוזרות ביניהן. העובדה שהמקום שבו רשום: "פרסם באתר" מודגש בצורה כל כך ברורה, עושה רושם נוסף לכל גולש שאתם שמים דגש על הפרסום וזין על הגולש. תאמין לי או לא, אבל רוב האנשים יצליחו למצוא את הכיתוב הזה גם אם הוא לא יהיה מודגש. במקום של הכותרות משנה בחדשות, יש בעיה בHTML ואם אתם רושמים כותרת משנה ארוכה מדי, הוא שובר גם את הגרפיקה וזה נראה ממש גרוע- או שתתקנו את הבעיה או שאל תשימו כותרות שארוכות יותר משתי שורות טקסט. אני לא בטוח בעניין, אבל כפי שראיתי יש אצלכם כמה וכמה פרסומות שהמידות שלהם מעוותות. יכול מאד להיות שמדובר במעצב בעייתי, אבל גם יכול להיות שהגרפיקאים שעובדים באתר מעוותים את הפרופורציות. כשעושים דבר כזה, גורמים נזק למפרסם ולמעצב. מעצב שיעבוד איתכם פעם אחת ועיוותו לו את הפרופורציות, ימליץ ללקוח שלו שלא לפרסם אצלכם. אולי כדאי לך לבדוק את זה. נראה לי שזה מספיק תגובות.

צימט

New member
אתר מקומון טוב מאוד !

עשיר בתוכן, מעוצב קצת כבד מידי לטעמי אך יחד עם זאת אפר למצוא ולהתמצא חסר לי קצת פעילות אינטראקטיבית עם הקהל.

romi1304

New member
כנראה שלא הבנת מה זה כסף...

יש כאן אנשים שזה המקצוע שלהם. הם יבחנו את העסק שלך, על כל האספקטים שבו ויעלו רעיונות שיווקיים, פרסומיים ומה לא. אבל הנה אתה בא ואומר: "זה פורום, תנו לי תרופות פלא". העלת אתר, כיבדו אותך ונתנו לך ביקורות, גם אני טרחתי והשקעתי ונתתי לך משוב אמיתי וכנה בנוגע לאתר שלך. אבל מה שאתה מבקש כרגע זה עבודה שצריך לשבת עליה כמו שצריך ואז לתת פתרונות. אתה מבקש משהו שלענות עליו יהיה כמעט פשע, בלי לעשות תחקיר מקדים. אבל, שיבושם לך.

אתה לא אומנותי מדי?

הצצתי באתר היפה שלך. אין בו שמץ של מסחריות(שזה לא רע בכלל כשלעצמו)אז על בסיס מה תייעץ לו בדיוק?

טל שו

New member
כתושב הקריות , האתר מעניין

אינני מומחה לעיצוב אבל הלוגו והכותרות ניראים טוב התכנים בולטים ומעניינים ברמת המקומיים אך בצירוף כל המודעות ומה שאתה מגדיר מגה וכפתורים למנהם יש איזו תחושה של עודף סיגנונות גדלים וצבעים. בקשר למשיכת מפרסמים חינם- פרסם עוד מודעות כאלו בפורומים הרלוונטים ב5 הפורטלים הגדולים. לא חינם- מה גובה העמלה שאפשר לגזור אצלכם על ליד אכותי?

למעלה