ריקודי עם בכל גווני הקשת

../images/Emo34.gif ריקודי עם בכל גווני הקשת ../images/Emo34.gif

חברים, לפני יותר משנתיים התחלתי לרקום לעצמי חלום בו אני פותח הרקדה לקהילה הגאה (הומואים, לסביות, בי וטרנס). פירסמתי מודעות, פנו אליי אנשים, עברתי קורס מדריכי ריקודי עם במיוחד כדי להגיע להגשמה. והיום אני יכול לראות באופק הקרוב את החלום מתגשם. ב-7 לאפריל אני פותח את החוג לריקודי עם לקהילה הגאה. אתם מוזמנים לספר לחברים וחברות גאים שיש לכם על החוג ואני אשמח להראות לכולם את הגוונים השונים של ריקודי העם. מצורף הפירסום של ההרקדה. אני אשמח אם תעבירו אותו לחברים שיוכלו להפיץ את זה עוד ולעזור בפירסום. אוהב אתכם, שגיב.

ריקודי עם בכל גווני הקשת – רשימת קשר

חברים, בהמשך לפירסום על החוג לריקודי עם במרכז העירוני לקהילה הגאה: מי שרוצה להישאר מעודכן בפרטי החוג, ריקודים שאני מתכוון ללמד וכל הודעה אחרת שקשורה לחוג (בלבד), מוזמן (ומוזמנת) ליצור איתי קשר במייל או בטלפון כדי להעביר לי כתובת אימייל. להזכירכם, החוג ייפתח ב- 7/4/08, יום שני בשעה 19:30. שגיב.

בואו והצטרפו למעגל !

שלום לכולם ! ככותב וקורא בפורום "רוקדים" ב"תפוז" התוודעתי לאחרונה לכוונתו של שגיב לפתוח חוג ריקודי עם לקהילה הגאה ושמחתי . שמחתי פעמיים , פעם אחת מכיוון שמדובר בחוג שעשוי למשוך אנשים שחלקם טרם נחשפו לריקודי העם ... ופעם שנייה משום שמדובר בחוג ייחודי מסוגו המשלב בתוכו מסר חברתי . למרות שגיליתי את התחביב לפני זמן לא רב יחסית ( כשנה וחצי ) הוא הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי . אני מרגיש צורך לשתף ולעניין אתכם בכדי שגם אתם תצטרפו למעגל הרוקדים ותחוו את חוויית ריקודי העם . חשוב לי לציין שאין לי אינטרס אישי בעניין ושאת שגיב איני מכיר אלא מקריאת דבריו בפורום . אני ממליץ לכולם להגיע לחוג ולאמץ תחביב שעושה לכל כך הרבה אנשים טוב על הלב . בהצלחה לשגיב

למעלה