סכמ"ש!

GrowingMadness

New member
../images/Emo34.gif סכמ"ש! ../images/Emo34.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מה שלום החייל? יוצא / סוגר? מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? תוכניות להיום [שישי]- תוכניות למחרתיים [שבת]- תוכניות לשבוע הבא-

XxMidnightxX

New member
נהדר לא נשלח לי...><"

משהו טוב שקרה לך השבוע: עבר מהר משהו רע שקרה לך השבוע: כאבי ראש אכזבת השבוע: חברים שיר שלא הפסקת לשמוע:SPIN_DOCTORS_Two_Princes תוכנית השבוע:.... סרט השבוע:... ספר השבוע:.... מאכל השבוע: פיצה וגלידה יציאת השבוע: מסיבת גיוס של ידיד משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: על האש עם חברים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בצורה חביבה ביותר מה שלום החייל? בסדר גמור יוצא / סוגר? סוגר מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? לפני שבוע תוכניות להיום [שישי]-מסיבה של ידיד תוכניות למחרתיים [שבת]-לנוח בבית...אין לי מצב רוח לל''ג בעומר תוכניות לשבוע הבא- לראות את החייל שלי..^__^

GrowingMadness

New member
../images/Emo59.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ממ.. בראשון חתמתי חופש ונסעתי עם חבר שלי לחוף דור והיה מושלם
משהו רע שקרה לך השבוע: החופפת שלי [בלשכה] קיבלה גימלים, אז הע' רמ"ד עשתה לי את החפיפה במקומה- והיא הכי זונה בעולם. אז כן דיי סבלתי. אכזבת השבוע: שהחופפת שלי הוציאה גימלים
שיר שלא הפסקת לשמוע: Hey soul sister של טראין, והאלבום החדש של פישי. תוכנית השבוע: האנטומיה של גריי. כרגיל.
סרט השבוע:
ספר השבוע: התחלתי ספר חדש שאני לא זוכרת איך קוראים לו.. מאכל השבוע: שוקולד
יציאת השבוע: ביום ראשון
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: החופפת שלי חוזרת, אני יוצאת עם חברות חדשות מהלשכה, והחבר חוזר חמשוש. D: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אממ ככה. מה שלום החייל? סבבה
יוצא / סוגר? סוגר מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? ראשון האחרון תוכניות להיום [שישי]- לא יודעת, נראה לי לישון.. כולם בצבא
תוכניות למחרתיים [שבת]- יום הולדת לבנות דודות שלי תוכניות לשבוע הבא- לצאת עם חברות מהלשכה, להיות עם החבר ולחגוג את השנה ו10 חודשים שלנו

TanTanIM

New member
באיחור.

משהו טוב שקרה לך השבוע: החבר יצא חמשוש :) ובכללי שובע נחמד כזה, עמוס אבל נחמד. משהו רע שקרה לך השבוע: עומס יתר. אכזבת השבוע: גיליתי שאני לא מקבלת זימונים ואני מפחדת שיהיה חרא של מנילה \: שיר שלא הפסקת לשמוע: כל מני. תוכנית השבוע:על טבעי, האוס, איך פגשתי את אמא. סרט השבוע: הממ לא ראיתי כלום חוץ מ20 דקות של מטריקס בערך שהחבר ממש רצה לראות ואז נרדמתי X: ספר השבוע: אין מאכל השבוע: חוסר אוכל בבית. יציאת השבוע: לג בעומר עם חברים מהשכבה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להכנס לתרדמת לפני המתכונת במתמ. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה :) מה שלום החייל? טוב יוצא / סוגר? יצא
מתי פעם אחרונה יצא / נפגשתם? היום בבוקר תוכניות להיום [שישי]- לצאת איתו ועם חברים שלו תוכניות למחרתיים [שבת]- לג בעומר איתו ועם חברים מהשכבה, מסכן השתעמם. תוכניות לשבוע הבא- חרישה מטורפת למתמ. אוף אני כבר מתגעגעת ):

למעלה