סופו של שבוע מאבק בהומופוביה

שפנפן

New member
כל האמת על - ראש העין!../images/Emo163.gif

היום קמתי ממיטה אפוף לגמרי , מביט החוצה ורואה חושך מוחלט ובכל זאת קם ב-5 בבוקר , שם Queen על פול ווליום (מה לעשות יש אנשים שמתעוררים ככה)
. בקיצור בלי דרמה זולה וחסרת פשר. נסענו לעיר הגדולה , לא לא לא , לא תל אביב . העיר הגדולה באמת ראש העין!
אם הייתי יודע כמה יפה העיר הזאת הייתי מתעורר ב-4! בסוף מצאנו את התיכון הזה אחרי הליכה ממושכת בעיר הזאת שאין בא בקושי פח אשפה אחד! הבוטקה של השומר היה בוטקה של מפעל הפיס שהם עקרו מהאדמה! ויש מלא בירזיות בכל מקום ובוץ. בקיצור גן עדן עלי אדמות
.... פגשנו את מור וכמה נוערמרצניקיות וחילקנו בכניסות והיו מלא ערסים מפחידים. ובסוף שראינו שבבית ספר הברברי הזה דוגלים באנרכיה נכנסנו וחילקנו פליירים לכל נוער ראש העין. נו טוב יש שם בית ספר אחד! וליכלכתי את הנעליים שלי ואת הג'נס בבצוץ :/ ובקיצור ראש העין זה מקום נורא :). אממ... לא זאת הנקודה. אני חושב שזה היה פעילות ממש מוצלחת ובשלב מסויים גם ההומופובים בבית ספר התרכחו קצת ואפילו השומר שהסתכל עלי במבט של רוצח הסכים איתנו שהמחאה שלנו לגיטימית לגמרי. זה היה שישים שניות על
ראש העין

yogniz

New member
גם אני מתעורר ככה...אבל...

עם אוונסנס
אממממ...בלה אממ..כל הכבוד
ו...בחולון בטח זה היה יכול להיות גרוע יותר...יש שם מלא ערסים

../images/Emo34.gifסופו של שבוע מאבק בהומופוביה

...שהוא רק תחילתו של המאבק! היום חתמנו שבוע מוצלח של מאבק בסעיף ההומופובי של מד"א.
ברמת השרון, תיכון הדרים, ביקרו היום:יעל רלוי, אבנר גיצלטר, אלכס קון, יותם סואץ, לימור, לין, דור , אלון קס כל הכבוד!
אתמול בבוקר ביקרו בתיכון בגין בראש העין, האקטבסטיות: יותם סואץ, דור, תומר ולדז'י, קראין, לימור אביבי, מור צבי, עינב, טל גם לכן, כל הכבוד!
שלשום ביקרו בתיכון חדש בתל אביב, הפעילות: אביב נטר, יותם סואץ, אבנר גיצלטר, אלונה שחורי, ניר כץ ומיכל סטולר וכל הכבוד נוסף, גם פה!
סליחה, סליחה, סליחה, סליחה אם שכחנו מישהי!
תודה, תודה, תודה, תודה לנוער מרצ על העזרה בפרויקט! פרטים נוספים בצבעים ברשת כמובן!

חוויותי ממד"א ../images/Emo101.gif

את השאלון מילאתי, ומחקתי בגאווה ובששון את הסעיף ההומופובי. תחילת החוויה בכך שנשאלתי האם אני צמחוני. טבעוני אמרתי. באמת? נשאלתי בשנית. כן, אמרתי. אתה לא אוכל בשר? כן, אמרתי בשלישית. טוף, בדיקת המוגלובין, תקין, לשלב הבא. המתרים ראה את הסעיף המחוק ואמר לי, "לא, לא, זה לא בסדר, תרשום טעות ותחתום", "זו לא טעות" הפצרתי, "זה אקט מחאה". "לא, אין דבר כזה, לא מוחקים, אתה אומר לא על כל הסעיפים, תחתום טעות", "זו לא טעות" חזרתי ואמרתי. "זה מפריע לך?", "כן", "למה?", "זה סעיף ארכאי ומיותר", "ועם האחרים אין לך בעיה? מה ההבדל?" "אתה צוחק? יש קשר בין להיות נשא של מחלה לבין להיות הומו?", "אתה לא יודע?", "אין שום קשר", "אתה לא יודע איך נדבקים במחלות?", "מיחסי מין לא מוגנים, לא משנה אם הם הומוסקסואלים או הטרוסקסואלים", "נכון", "אז למה אתם שואלים?", "כי בסוף, חמודי, הפרקטיקה מראה שיש סיכון גבוה יותר, תחתום טעות", "זו לא טעות, יש מו"מ בין הקבוצה שמובילה את המחאה לבין מד"א", "טוב, אבל תזכור שאם עושים בעיות, אני אמרתי לך מראש". וזהו, התרומה עברה בשלום. אני אפילו חושב שהמנה נשלחה לעירוי.

כל הכבוד!

הלוואי שכל מי שמוחק את הסעיף, באמת יכנס לדיון כזה עם המתרימים.

לירונדה

New member
ברמת השרון יש תיכון הדרים???

אני ארשה לעצמי לתקן את זה להוד השרון....

omer123456

New member
שאלה מעולה !

ורק רציתי להוסיף שאני חמוד , ושאני צמחוני שנה ויום !

אוי זה מזכיר לי

"וואי תומר, אני החלטתי שאני רוצה להיות צמחוני". "יא מגניב". "כע.. בוא נהיה צמחונים ביחד.. זה יותר קל!" "הממ.. אני צריך לחשוב על זה, זה נורא קשה!" ומאז.. קרה מה שקרה.

FFF4u

New member
פגשנו את מור?מה איתי? החשובה?

עלק עיר יפה!?! אתה חיי בסרט!! מה יפה בא? טוב אם אתה אומר אני מאשת.. קיצר זה היה ממש מצחיק כל הערסים המפגרים! ועכשיו בכלל חושבים שאני לסבית! אתבל מזה משנה מי יהיה עם יצור מראש העין?!?

למעלה