מפגש סוכות - הפרטים

ועוד אחת לסבבה... ../images/Emo9.gif

זה שוב אני אבל עכשיו עשיתי קצר אז אני נראה אחרת
רןןןן

../images/Emo34.gif אהההההההההההההההההההההההההה

זה לא אתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 לא יכול להיות שזה אתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני לא מאמין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא יכול להיות!!!! תישבע!!!!! וואי זה אתה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!? זה אתה? אמ...רעגד תהיה במפש פורום?!?!?!??!!?!?!!!!!!!!?!!?!?!!!?

חחח חאמודדדדדדדדדדדד../images/Emo6.gif

כן זה אני ברוך השם,
ואני מקווה שאני אגיע למפגש.. אבל עשיתי קרחת ואני מתגעגע לשיער...
לא נורא
יצמח שוב חחחחחחחחחח
רן.

../images/Emo34.gif יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אתה בא למפגש פורום!!!!! יש!! חח... תיזהר שאני לא יהיה שמן מדי שאני יתנפל עליך =]

DeathlessOne

New member
חחח...

מה לעשות, סוכות...הדרך היחידה להיות בדדניקים היא לעשות במקום אחר...אבל אתם לא רוצים
*זורקת נעל על עזריאלי*

Shusho

New member
זה בסדר, יותר עצוב זה

רומח הדרקון+מטאל או משו הסגנון+דוליז. פאק

כמובן!

כי זאת מסיבת "הפתעה שלא באמת תפתיע אף אחד". D: אני יודיע לך שיהיה מקום וזמן מדוייקים. P:

הי! אני מכיר אותך מאיפה-שהוא!!!!

את מחיפה???? או מנל"ן????? או משהו כזה? אני מכיר אותך!!!!!!

Sapir00sh

New member
הו את!

נו הייתי במפגש פורום ההוא של סופרים צעירים P-: שבאתי ואני בכלל לא קשורה לפורום. ספיר. זוכרת אותי?

Shusho

New member
בטח שאני זוכרת אותך../images/Emo13.gif

לא את הפנים כי אני גרועה בזה אבל אני זוכרת שישבת איתנו

למעלה