מפגש סוכות - הפרטים

נו, סטרייטית שכמותך :p,

את הרי יודעת שאני רוצה לבוא, ואני אשתדל ואנסה, אבל זה לא בטוח.... נשמעת להשקיע כל מאמץ בניסיון להגיע.

אני רוצה לבוא,

ואני אבוא אם יהיה לי עם מי כי אין מצב שאני בא לבד חחחחחח אני מאמין שאני אבוא בסוף... בכל מקרה בדוק יש לי כאן איזה דוד או דודה או מישהו מהשכונה (או מה שלא יהיה חחח) אבל אם שמתי בפורום "בנים בלבד" אז אני לא רואה סיבה למה לא לשים גם פה תמונה שלייייייייייייי אז זה אני... רנצ'וק.

../images/Emo34.gif אני יבוא!!!

אנשים!!!!!! אני יבוא בטוח!!!!!! יש!!!!!! והמטן זמן לא הייתי כאן ורציתי לגהיד שלום1!! ושאני רוצ ל כבר לראות אנשים שהיו בכנס אבל שכחתי לקחת מה םאת האיסיקיו... ואת היל אני רוצ לראות!!!! יכ כל הזמן גל ורקפת מדברים עליה!!!!

nofary001

New member
אההההה כוסון אש מגיל שש!

משפט פקצי....חח תראה, אני לסבית, אתה הומו. נוכל לעשות ילדים יפים ביחד :)

חחח חמודיםםם ../images/Emo9.gif

שאני לא אסמיק פה בטעות חחחחחחח אני מקוה שאני אבואאאא אבל בינתיים המחשב שלי נפטר השם יקום דמו אז אני לא אוכל להכנס לכאן הרבה..
רק כשאני אצל חבר עם מחשב :( רן.

Sapir00sh

New member
גמני אבוא ^__^ ../images/Emo34.gif

(אם מישהו זוכר אותי בכלל. מתחילת הלימודים בקושי יש לי זמן לכתוב פה)

../images/Emo34.gif להילה!!!!!!!

הילה!!! אני לא מצלי לשלוח לך מסר!!! חח.... וכל הזמן כזה רקפת וגלך מדברי עליך..טוב לא כלהזמן אבל כזה אורמים שכיף איתךץ....חחח.... בכל מקרה..אמ..ואני עוד חושב שיברתי איתך בכנס אז..אם היית כי דיברתי עם מישי ואמרה לי שהיא אבוקדן מקולף....אז אמ..תשלחי לי מסר..חח.. ידש לי פשוט תקל במחשב... אה או שתכנסי לאיסי שלי 340653106

למעלה