פרסום - סטאז'רים וחיפוש מאמנים

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
../images/Emo33.gif פרסום - סטאז'רים וחיפוש מאמנים

תחת שרשור זה תוכלו להציע אימון בתשלום סמלי או חינם, או לבקש אימון כזה. פרסום של מאמנים וסדנאות יתבצע רק בלוח האירועים והמודעות.

../images/Emo140.gifאימון העצמה תעסוקתית במחיר סימלי

לאור המצב לאור התחלת דרך מוזמנים להכנס לבלוג בתפוז פרטים נוספים במסר. אשמח לענות לכל שאלה. ושתהיה שנה ברוכה לכולנו..

dalialuiza

New member
../images/Emo39.gif שלום! מעוניינת להתנדב ....

למי שסיימה ומחפשת מתאמנת (בחינם או במחיר סמלי) באזור רעננה - כפר סבא - הוד השרון, אני מחפשת מאמנת שמצד אחד יעזור לי ובצד השני יוסיף התנסות ותרגול בתחילת דרך כמאמנת ......
ותודה לענבל על פתיחת השרשור.
דליה

daliac

New member
המלצה

אני ממליצה על רותי ברעננה 0523356024 ועל יסמין בכפר סבא 0544252861 שתיהן מנחות מעגלי אימון אישי ואפשר לקבל פרטים נוספים בעפ.. בהצלחה דליה כמון תא

מעגל אימון אישי

דליה שלום, אשמח לצרפך למעגלי אימון אישי המתקיימים ברעננה. במחיר השווה לכל נפש. פרטים נוספים:052-3356024

wafl

New member
עכשיו זה הזמן !!

לכל מי ששואף לשינוי ומתלבט מתי זה הזמן הנכון להתחיל... עכשיו זה הזמן ! לא מחר ולא שבוע הבא. תמיד יהיו תירוצים כאלה או אחרים. מה שבטוח הוא שאם תתחילו היום המחר שלכם כבר יראה אחרת. וכך הרווחתם עוד יום במציאות חדשה אותה אתם ייצרתם. מיטל בר- מאמנת אנשים ליצירת הבדל בחיים 052-6603095

moozza

New member
הצעה לאימון אישי

מציעה אימון אישי באזור חיפה והצפון או אימון טלפוני מכל חלקי הארץ מאמנת ומ.א. לפרטים ניתן לפנות אל: [email protected] בברכה ענבל

אודליה74

New member
תודה

שלום רב, אני שמחה על ההזדמנות שניתנה בפורום. לאור המצב בשוק, אני שמחה להעניק אימון בתשלום סמלי. שם: אודליה כהן-גרין טל: 054-666-4000 שם אתר: חיבורים מקום: ראשון לציון

עמיטל26

New member
מחפש מאמן מירושלים

המוכן לעזור לי להשיג מספר יעדים חשובים שאני מרגיש שהם "תקועים" אצלי. חשוב שיהיה אדם גמיש מבחינת יכולת ההתאמה שלו לצרכים שלי. מוכן למספר קטן של פגישות. העלות לפגישה אינה אסטרונומית. חשוב לי להדגיש שאני חי עם בעיית OCD (ונא לא "לשלוח" אותי לפסיכולוג לטיפול, כי אין לי הרבה מה לחפש שם, ולא במקרה אני בוחר במאמן) האם יש מי שאינו נבהל ומוכן להיענות לאתגר?

למעלה