אסימונים נופלים..

../images/Emo33.gifאסימונים נופלים..../images/Emo56.gif

נסעתי ככה לתומי לעבודה... הנסיעה שלי לעבודה היא ארוכה - בערך 35 דקות בכביש נידח במדבר... וחלמתי לי ( עם עיניים פתוחות כמובן , כדי לא לדרוס איזה גמל..) . ופתאום נפל האסימון ( כמובן שזה היה צריך להיות מלווה באיזה שיר קיטשי ברדיו) , שעד עכשיו כל הזמן אנחנו מתכננים את החתונה , כל מה שמסביב, אפילו ציפורניים גידלתי...
, מדברים על שירים, מתקשקשים עם ההזמנה .. ועכשיו בגלל ששבוע הבא אנחנו טסים , והכל סגור וירד הלחץ - פתאום הבנתי , שזאת החתונה שלי !! אני זאת שמתחתנת , אני מתחת לחופה , אני מתאחדת עם אהוב ליבי לתמיד תמיד ונעשה ילדים כמו שחלמתי.. זה שלי , לא איזה מסיבה או ארגון חתונה לחברה. שלי. ורק שלי. אז בכיתי. טוב שנזכרתי... סלחו לי על הקיטש אבל לפעמים זה יוצא לי ככה לבד.. זה טבעי אצל כלות לא ??

גם לי נפל האסימון לא מזמן...

בחודש הראשון לתכנון הייתי כל כך מדוכאת ועסוקה בעצבות שלי סביב כל הבלאגן של החתונה והייתי לחוצה שלא נספיק ולא יישארו תאריכים ובקיצור -התייחסתי רק לעצמי ואז כשרצינו לקבוע פגישה עם הדי ג'יי שמעתי את החצי אומר לו בטלפון:"רצינו לקבוע איתך פגישה אני ואישתי לעתיד..." אתן קולטות? פתאום אישתי לעתיד נשמע וואו!(שיגעון) ואח"כ כשהוא הסתכל לי בעיניים ואמר לי "את קולטת שאנחנו הולכים להקים משפחה ביחד?" לא יכולתי להזחיק מעמד ובכיתי ,כמו גם שבכיתי כשמדדתי שמלה והמעצבת נורא התרגשה ואז רק נחתו לי כל האסימונים ,אבנים...מה שתרצי. אבל מה , נורא כיף לי!

בלבלונת

New member
איזה מגניב לך

אני חיכיתי חיכיתי ציפיתי ציפיתי ואפילו אינדיאני אחד קטן שיראה איזה סימן של התרגשות לא הגיע תהני מזה, זה חלק מהפאן והחוויה המון המון מזל טוב

a2t

New member
לי כל האסימונים נפלו

רק ביום החתונה. ואז בכיתי ובכיתי. בקיצור עדיף לפני החתונה מאשר בחתונה עצמה

בבר

New member
חמודונת

ריגשת אותי ביותר וכן גם לי זה קרה אתמול כשדמיינתי אותנו מתחת לחופה וירדו לי דמעות התרגשות. ולדעתי זה החלק היותר כייפי אפילו מההכנות. אוהבת, עינב.

יוקי28

New member
עשית לי צמרמורת...

אני בהחלט מנסה לחשוב רק על ההפקה, ולא על החתונה... בהתחלה היתה התרגשות מהחתונה, שעברה עם התחלת ההתארגנויות. עכשיו אני ממש מתחילה לקלוט... אני חושבת שיש שם איזה אינדיאני אחד קטנטן שמקפץ לו... חייבים להרגיע אותו, ומהר... אולי אני אתחיל לחשוב על מתנות לאורחים, בשביל להעסיק את עצמי עוד קצת...

ביום ראשון החתונה

ואני צריכה שיפול לי הטלפון ולא רק האסימון כי אני ממש לא מרגישה את זה מגיע ולא מתרגשת....

עשית לי צמרמורת../images/Emo140.gif

אני חושבת שזה בהחלט טבעי...פתאום ברגע אחד את מבינה שהחיים שלך עומדים להשתנות. ותאמיני לי שהם ישתנו, למרות שאומרים שאין הבדל בין לפני ואחרי למי שגר יחד לפני החתונה...מניסיון יש הבדל וצריך רק לדעת להנות ממנו ולנצל אותו לטובה

malit

New member
איזה חמודה! ממש מבינה אותך...

אני בטוחה שגם אצלי זה יגיע רק שלא יגיע עם פאניקה מיותרת... בינתיים יש כ"כ הרבה דברים לסדר לארגן לדאוג להם שאני עדיין לא קולטת. זה בטח יגיע....עוד מעט.

למעלה