יש לי רעיון חביב../images/Emo211.gif

אולי נעשה מין עיתון של הפורום פעם בחודש-חודשיים?

Black Pearl666

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifאנשים חושבים שרבתי

עם המוח שאין לי.... מה לעשות שאני בלונדה
הנה לכן סיפור קטן ואמיתי לגמרי למה אנשים חושבים שרבתי עם הראש שלי >> יש לי אולסטאר בצבע כחול כזה, ועיצבן אותי שהוא עדיין נקי אז לקחתי טוש וציירתי על אחד את הסמל של רמשטיין בכל מקום אפשרי, על השני התחלתי לצייר עיגולים שחורים עם הלק שלי לציפורניים, חטפתי עצבים כי זה לא נראה יפה ולקחתי את הצבע השחור הזה לנעלי עור וצבעתי את כל הנעל בשחור, ואז קלטתי שיש לי נעל אחד שחורה ואחת כחולה אז צבעתי גם ת'שנייה בשחור יש לי עכשיו אולסטאר בצבע שחור שחוק....... ואת הסוליה ואת כל הלבן ששם צבעתי בכתום....זה כזה מגניב וזו סגידה לג'ק אהובי

Blue Pencil

New member
D:../images/Emo23.gif

יא, אני כבר כלכך המוןהמון הרבה זמן רוצה לראות מי את.

Black Pearl666

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gifאת לא היחידה שלא באה

ההורים שלי לא מרשים... ליתר דיוק כמו תמיד אבא שלי מרשה אבל אמא לא... ובלי אישור מאמא אסור לי ללכת אותו הדבר עם כל הפירסימים שאני רוצה
אבא מסכים, אבל בלי אישור של אמא אני לא אקבל כסף מאבא

o0Invisible0o

New member
אמא שלך יכולה לבוא לעזריאלי מחר?

אם כן היא יכולה לבוא ולראות שאלא רק בנות תמימות ולאשר לך להפגש איתן. היא יכולה לדבר עם אחת המנהלות. את יכולה לבוא עם חברה.. משו? כלום היא לא תרשה?

Black Pearl666

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo108.gif כלום לא עוזר../images/Emo70.gif

הצעתי לה שאני אלך עם החברה הכי טובה שלי, שהיא מכירה אותה!!! הראתי לה תמונות שלכן כוסיוט!!! כלום היא לא מרשה אפס zero ноль |בודקת איך כותבים אפס בגרמנית| |מתייאשת לחפש|

כנסו לצ'אט../images/Emo211.gif

זוהר:*מספרת על אודישן/מונולוג/הצגה שתופיע בה* אח:את יודעת, הופעתי פעם בפירסומת זוהר:אור, מחקו אותך בעריכה. אח:אז?! והייתי היום בH&O, וזה "באמת יקר", וזנותי. הבד שם יותר קטן מהאייקיו של שרית חדד... ואני מדברת על הבגדים לילדות בנות שנתיים ושש!

Blue Pencil

New member
מי באה למפגש מנתב"ג ~אףאחת~

נועם, את באה למפגש?O: או כל שהמית אחרת?:}

tamaguchi girl

New member
../images/Emo89.gif אין לי מה ללבוש למפגש ];

כל הבגדים שאני הכי אוהבת-בכביסה. חרשתי עליהם השבוע
וגם יש לי שערות ברגלים אז אני לא יכולה לבוא עם ג'ינס עד הברך- וזה הדבר היחיד שלא בכביסה ושאני מסכימה ללבוש אותו ._." אם אני אשים גרביוני רשת ועל זה גרבי ברך שהם לא באמת מגיעות עד הברך- אלא קצרותיותר- ועם הג'ינס עד הברך זה לא יהיה כ-ז-ה נורא, נכון??
וגם החולצה שרציתי ללבוש נראית לי פתאום לא מתאימה לכלום >>" היא תקועה כזו. טוב, לפחות יש לי ג'קט, אני חושבת ^^; בלע. איזה מזל שבעניין הנעלים הכל טוב [אולסטר כחולות חלקות לשלטון, או משהו
] סתם זיבולי שכל של התרגשות לפני מפגש או משהו :) וסשהה
את באה בסוף? [תגידי כן
]

למעלה