העכביש2

New member
../images/Emo32.gif

גם כאן אני מביא את המצעד השבועי שלי -- MIXMUSIC 104FM שבדר"כ אני מפרסם בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה. ## 3 .1 Kelly Clarkson - Breakaway ( = ) שבוע שלישי ברציפות במקום הראשון לקלי שמושמעת הרבה בפלייליסט. שיר כובש. .2 (Laleh - Live Tomorrow ( +7 עלייה ענקית ל Laleh עם שיר רגוע לתקופת תחילת החורף. ושוב תודה לחברי הפורום שחשפו אותנו לשיר הזה. מומלץ! .3 (The Rasmus - Sail Away ( N כניסה חדשה ומרשימה לחדש של ראסמוס. שיר מעולה ולטעמי לא דובק בסיגנון הרגיל של הלהקה, וזה מה שעושה את זה בעצם .4 James Blunt - Your Beautiful ( = ) .5 ( Daniel powter - jimmy gets high ( +5 עלייה לג'ימי אחרי הירידה בשבוע שעבר .6 (Nouvelle Vague - In A Manner Of Speaking (- 4 ירידה לנובלה עם "אין דה מנר" המצויין שלהם. .7 (Stephen Fretwell - Emily ( - 4 גם השיר השקט של סטפאן פראטוול יורד ולא מצליח להתבסס בפיסגה. למי שעוד לא שמע -- כדאי, מזכיר שירים מתוך סדרות נעורים. .8 Green Day - Wake Me When September Ends ( = ) .9 KT Tunstall - Suddenly I See ( = ) .10 (Black Eyed Peas - Don't Lie ( + 1 עלייה של שלב לבלק אייד פיז עם השיר הטוב שלהם השנה. מרקיד גם כשקר. .11 (Darren Hayes - So Beautiful ( N סולן "סאווג' גארדן" מוציא סינגל חדש ולא רע בכלל. היישר למקום ה-11. .12 ( DHT - Listen To Your Heart (vocal) ( + 4 עלייה יפה ל- DHT עם החידוש ל"ליסן טו יור הארט". ביצוע מצויין .13 James Blunt - Wisemen ( =) .14 ( Bob Sinclar - Love Generation (- 2 ירידה מאכזבת לקטע לא רע בכלל מבית בוב סינקלר. השריקות עושות את השיר. .15 Rhianna - Pon De Replay ( = ) .16 (Jack Johnson - Breakdown ( - 2 ירידה גם לג'ק ג'ונסון שמביא לנו שיר גיטרות היישר מהרשימה של "VIRGIN-RADIO" .17 ( Taproot - Calling ( N כניסה חדשה לשיר אפלולי משהו שתפס את אוזני .18 בלאגן ודפש מוד – שקט ( - 13 ) הירידה הגדולה השבוע שייכת ל"אנג'ווי דה-שקט" של בלאגן שיורדים היישר ל-18. והשיר - יפה (סימפול טוב עם דפש-מוד) .19 בית הבובות – סיגפו ( - 12 ) .20 ( Gala - Faraway ( N והכניסה החדשה האחרונה שייכת למלכת הנינטיז - גאלה, שמשחררת שיר חדש מתוך אלבום שצפויי לצאת בקרוב. השיר לא ייכנס לאחד הגדולים שלה אבל מומלץ לבקר באתר האינטרנט שלה -- היא לא נראת כמו שהיא נשמעת זה בטוח. ##יצאו מהמצעד: עידן רייכל - שובי אל בייתי, Robbie Williams - Tripping , Marion Raven - Here I Am Gwen Stefanie - cool עד כאן להפעם. תגובות יתקבלו בברכה. חג שמח ומוזיקלי לכולם

העכביש2

New member
אכן

מצעד משולב -- ישראלי ולועזי. ואולי רק שיר או שניים לא יצאו, כל השאר כן!

למעלה